شرکت ماداکتو در سال 1382 در زمینه سیستم های امنیتی حفاظتی و با معرفی معتبر ترین تجهیزات کنترل تردد و حضور و غیاب فعالیت خود را آغاز نمود سپس با بکارگیری از دانش مدیریتی ، آگاهی از نیاز مشتریان و نیز استفاده از متخصصین کارآمد و رعایت استانداردهای جهانی ، تحولی در تولید و ارایه سیستم های بیومتریک ایجاد نمود و به ارایه دستگاه های کنترل دسترسی پیشرفته در کنار نرم افزارهای تحت وب جامع پرداخت و سبد محصولات خود را مطابق با نیاز مشتریان گسترش داد و در این راستا موفق به کسب استانداردهای جهانی و رزومه ای درخشان در کشور عزیزمان نایل گردید.

 

معنای ماداکتو

ماداکتو به معنای سرزمین قوم ماد و نام شهر باستانی در دوره ایلامی می باشد

 

کار و حرفه ماداکتو
ارایه طرح های کنترلی و نظارتی بر تردد افراد ، خودروها جهت تهیه گزارشات دقیق و استفاده از آن برای مدیریتی بهتر در جامعه امروز

ما باور داریم نیروهای انسانی ماداکتو با ارزشترین و مهمترین سرمایه شرکت می باشند و معتقدیم آنها هستند که موفقیت شرکت ما را رقم می زنند و شرکت را در نیل به جایگاه های والا یاری می کنند. در واقع، پیشرفت شرکت و تسریع روند پیشبرد آن، یا کاهش سرعت پیشرفت و حتی سقوط آن، ارتباط تنگاتنگ با نیروهای انسانی سازمان دارد. ما باور داریم داشتن یک تیم قدرتمند و استفاده از توانایی ها و دانش آن، مهمترین عامل رشد ماست و می تواند ما را برای رسیدن هر چه سریعتر به اهداف بزرگ سوق دهد. با این نگاه است که ما نیروهای خود را از میان افراد متخصص، مجرب، خلاق و با استعداد انتخاب می کنیم و تلاش می کنیم محیطی آرام ودوستانه و فضایی کاری پویا را فراهم کنیم. حفظ آرامش اعضای خانواده‌ی ماداکتو از اصول اساسی ماست و بازخوردهایی که از این خانواده می گیریم چراغ هدایت ماست در برداشتن گام های پیشرفت تازه و بلند.

  •  اگر فردی خلاق ، سخت کوش و نتیجه گرا هستید که از چالش های جدید لذت می برید.
  • اگر می خواهید در کار ، محیط کاری و جامعه خود تاثیر گذار باشید.
  • اگر می خواهید در فضایی فعال ، قاعده مند و صمیمی توانایی های خود را شکوفا کنید.
  • اگر به دنبال یک مسیر حرفه ای هستید که الهام بخش رشد و پویایی تان باشد.

به ما بپیوندید.

ماداکتو
ماداکتو
نمایشگاه IPAS 2015
ماداکتو
نمایشگاه IPAS2016
ماداکتو
نمایشگاه Elecomp 2014