گیفتو از کلمه انکلیسی Gift به معنای هدیه و o آخر از حرف ربط to به معنی برای تشکیل شده است که بعد از ادغام به کلمه Gifto رسیده ایم که معنی مفهومی ” هدیه برای “ را در بر دارد. فعالیت اصلی ما تامین و تولید محصولات و هدایای تبلیغاتی در این وب سایت می باشد. هدایای تبلیغاتی گیفتو با تیم مجرب و با تجربه در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی آماده خدمات رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد.گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو با تیمی مجرب و با تجربه در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی، آماده خدمات رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد.

در وب سایت هدایای تبلیغاتی گیفتو تمام گروه محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی با تنوع گسترده و کیفیت مطلوب عرضه می گردد. شایان ذکر می باشد که خدمات چاپ و حکاکی و لیزر روی محصولات برای تمامی کالاها قابل انجام می باشد.

گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو از سال 1396 تا به امروز در نمایشگاه های بین المللی تهران حضور ثابت داشته است، همچنین لازم است به اطلاع شما برسانیم که گروه آفرنگ صاحب امتیاز برند گیفتو بوده و با این نام در نمایشگاه بین المللی چاپ، نمایشگاه بین اللملی تبلیغات حضور فعالی نیز داشته است. لذا از این طریق نیز توانسته در کنار حضور فعال در دنیای مجازی، با مشتریان و همراهان چند ساله خود ارتباط مستقیم و حقیقی برقرار نماید.