شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار، کارگزار رتبه الف و رسمی بورس اوراق بهادار ، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی خود و تمرکز بر معیارهای نوآوری و بهبود کیفیت موفق به کسب رتبه الف از سازمان بورس و اوراق بهادار در تمامی حوزه های فعالیت شده است.

اقتصاد بیدار یک خانواده جوان 300 نفری است. مجموعه ای از بهترین ها و حرفه ای های بازار سرمایه که به این قصد گرد هم آمده اند تا ضمن حراست از منافع سرمایه گذاران، با استعانت از تعهد، دانش و نوآوری بتوانند سرمایه گذاران را به هدفهایشان برسانند.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره
سید رضا اعجازی

مدیر عامل کارگزاری اقتصاد بیدار با توجه هدف گذاری شعب اقتصاد بیدار در کشور بر پایه آموزش اظهار داشت: این آموزش ها میتواند کمک کند تا اهالی مناطق با بازار سرمایه آشنایی پیدا کنند و همچنین پس انداز های خود را در جای مطمین و پربازده قرار دهند.

عضو هیات مدیره
محمدحسین علیزاده رهبر

کارگزاری اقتصاد بیدار با رویکرد ارتقای آگاهی فعالان بورس، مدرسه عالی بورس را راه‌اندازی کرد.این مدرسه قصد دارد مباحث را به صورت عملی و کاملا کارگاهی ارائه دهد تا علاقمندان به خرید و فروش سهام و سایر فعالیت‌های مرتبط با بورس، با دید بازتری وارد شوند. این کارگزاری ابزارهای تحلیلی تم بیدار و تم تکنیکال را نیز در دست دارد و برای نخستین بار شروع به نوشتن چارت داخلی این ابزارها کرده است.

مدیر شعب کارگزاری اقتصاد بیدار
محسن موجودی

اعضای هیئت مدیره و تیم اجرایی این کارگزاری از قدیمی‌های بازار سرمایه و از متخصصین به نام هستند و با تجربه و تخصص به این مرتبه رسیدند، بیان کرد: در حال حاضر بین کارگزاری‌های فعال، در بخش خصوصی جزو 5 کارگزاری اول به لحاظ حجم معاملات و رنکینگ در حوزه اوراق بهادارهستیم و در حوزه کالا هم بین سه کارگزار اول هستیم.

کارگزاری اقتصادبیدار
کارگزاری اقتصادبیدار
افتتاحیه شعب اقتصاد بیدار

دستاوردهای اقتصاد بیدار:

  • رتبه ” الف” از سازمان بورس اوراق بهادار
  • راه اندازی اولین اتاق معاملات اوراق بهادار در ایران
  • کارگزار منتخب بورس کالا در راه اندازی معاملات گواهی سبز و کالایی
  • یکی از موسسین بورس کالای کشاورزی و افتتاح کننده اولین تالار اختصاصی کالایی
  • همکاری بلند مدت با بزرگترین فعالان حقوقی بازار اوراق
  • تاسیس شرکت سبدگردانی اقتصاد بیدار
  • تاسیس انواع صندوقهای سرمایه گذاری
کارگزاری اقتصادبیدار
تیم پرتوان سبدگردان اقتصاد بیدار
کارگزاری اقتصادبیدار
بخش کوچکی از خانواده اقتصاد بیدار