گروه وکلای امینی فعالیت خود را در سال 1393 و تحت مدیریت خانم دکتر مرسده امینی آغاز نموده است. این گروه متشکل از وکلای جوان ، با انگیزه و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور بوده که همواره سعی در ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی به موکلین خود نموده  و به منظور دستیابی به این هدف و با اعتقاد به تخصصی بودن حرفه ی وکالت اقدام به تشکیل دپارتمان های متفاوت حقوقی، کیفری، شرکت ها و بین الملل و ارائه خدمات تخصصی به موکلین نموده است.

گروه وکلای امینی
دکتر مرسده امینی فارغ التحصیل مقطع دکترای حقوق خصوصی

این گروه همواره با  بهره گیری از تجارب وکلای قدیمی و استفاده از ایده های نوآورانه وکلای جوان مسیر خود را پیموده و در این راه به بهره گیری از فناوری های دیجیتال، ارائه خدمات در بستر اپلیکیشن های متفاوت  پرداخته است.

این مجموعه با استفاده از خدمات آنلاین  اقدام به ارتباط موثر با موکلین، فراهم نمودن دسترسی آنلاین و سریع به اوراق پرونده قضایی  و ارائه خدمات متفاوت رضایت حداکثری موکلین خود را کسب نموده است.  

در حال حاضر گروه وکلای امینی در پی گسترش و بهره مندی از حضور سایر وکلا به خصوص وکلای جوان و با انگیزه می باشد که به منظور این هدف با برقراری شرایط متفاوت امکان حضور همکاران به دو شیوه حضور تمام وقت در دفتر و یا به صورت ارجاع موردی پرونده فراهم گردیده است.

 

سرپرست دپارتمان حقوقی
سرکارخانم مهساصفرزاده

با حضور در گروه وکلای امینی، علاوه بر یادگیری نحوه نگارش لوایح، دادخواست و فن وکالت، شما دارای یک خانواده حقوقی هستید که در تمام مراحل انجام پرونده همراه شما هستند.

سرپرست دپارتمان کیفری
سرکار خانم رومینا امیرسلیمانی

دپارتمان کیفری مجموعه گروه وکلای امینی به صورت کاملا تخصصی در زمینه پرونده های کیفری جهت ممانعت از تضییع حقوق موکلین و مضافا احقاق حق نامبردگان فعالیت مینماید که قطع به یقین به دلیل اهمیت فراوان وتاثیری که ماحصل چنین پرونده هایی بر مال، جان، آبروی شاکی و یا متشاکی میگذارد، نه تنها نیازمند وجود اطلاعات حقوقی و تسلط مکفی بر قوانین بوده بلکه به طریق اولی نیازمند هوش وکالت، بردباری و پیگیری فراوان میباشد.

سرپرست دپارتمان شرکتها
سرکار خانم نگین زراعتی

به عنوان مدیر دپارتمان شرکتها در گروه وکلای امینی عرض میکنم که این گروه با تمرکز بر آموزش مباحث وکالت با محوریت قراردادنویسی، دعاوی تخصصی در بخش شرکتها و اقدامات ثبت شرکتها در کنار روحیه ی تیمی می‌تواند پله ی ترقی برای کارآموزان کوشا باشد.