موسسه شتابدهی استعداد و موفقیت پل استار در سال 1396 برای اولین بار در ایران و در شهر رشت تاسیس شد.
واحد آموزش موسسه پس از بررسی واحدهای آموزشی مدارس در کشورهای پیشرفته متوجه جای خالی مهارت‌های اصلی و تخصصی در سیستم آموزشی کشورعزیزمان شد؛ فقدان مهارت‌های مذکور سبب می‌شود دانش آموزان ایرانی از برخی جهات از هم سن و سال های خود در جوامع پیشرفته عقب بمانند.

پس از تحقیقات بسیار بر آن شدیم تا موسسه ای تاسیس کنیم که در آن کار با تکنولوژی، مهارتهای موفقیتی و کار آفرینی به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود. بنابراین از شهر عزیزمان رشت شروع کردیم و امید داریم که بتوانیم آموزش این مهارت ها را در سرتاسر کشور گسترش داده و گام مفیدی در جهت ارتقای سطح آموزشی کشور برداریم.

تیم پل استار در تلاش است تا با آموزش مهارت های ضروری بتواند به دانش آموزان کمک کند تا بهترین ورژن از خودشان را بسازند.

مجتمع پل گیلان
ماموریت پل استار

صحبت ما صرفا حول محور یادگیری مهارت برنامه نویسی نیست، بلکه ارتقا شاخص های موفقیت زندگی فرزندان شما در کنار یادگیری مهارتی ارزشمند و تخصصی هدف اصلی ماست. شتابدهی استعداد از طریق برنامه نویسی رشد ذهنی و پرورش خلاقیت کودک و نوجوان را به همراه دارد. امروز به این باور دست یافته ایم که موفقیت قابل تحصیل است، کافی است از الگو ها و رفتارهایی پیروی کنیم که افراد موفق طی نموده اند. انتخاب آگاهانه مسیر بطرز اعجاب انگیزی منجر به دست یابی موفقیت می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا به این سئوال پاسخ دهیم که چرا کودکان می بایست برنامه نویسی را در پل استار بیاموزند؟ محتوا آموزش برنامه نویسی در پل استار به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر اینکه ذهن کودک و نوجوان را تحلیلگر و منطقی پرورش می دهد تاثیرات بسزایی بر ارتقا شاخص های موفقیت هشت گانه (فراگیری مهارتهای ارزشمند و تخصصی در دنیای فناوری و تکنولوژی، رشد خلاقیت و هوش هیجانی، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری، هوش مالی و ثروت آفرینی، کار آفرینی و کارگروهی، تسریع در یادگیری ریاضیات و زبان انگلیسی، تقویت مهارت ارتباطی و اجتماعی وکاهش آسیب پذیری از اینترنت و بازی های رایانه ای) خواهد داشت. موفقیت از نوع نگاه ما به زندگی و ذهنیت و تفکرمان شروع می شود. موفقیت از آن خانواده هایست که باور پیشرفت و تمایل به موفقیت در نگاه تمامی اعضا آن خانواده نهادینه شده باشد. وظیفه اصلی والدین هدایت فرزندان در مسیری صحیح جهت ارتقا شاخص های توسعه موفقیت و شتابدهی استعداد است.

مجتمع پل گیلان
سمینار بزرگ مشاوره ای انگیزشی موفقیت به سبک بامبو 3 جولای 2019
مجتمع پل گیلان
سمینار تفکر دو؛ تکنیک های ارتباط موثر فرزندان و والدین 5 اکتبر 2019
مجتمع پل گیلان
سمینار بزرگ هوش مالی موسسه پل استار اسفند ماه 97 28 فوریه 2019