۲۹ اسفندماه آخرین مهلت بهره مندی از امتیاز طرح جریمه مشمولان غایب

۲۶۵ روز قبل ۱۳۴ نظر

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از پایان مهلت بهره مندی از امتیاز طرح جریمه مشمولان غایب تا تاریخ ۲۹ اسفند خبر داد.

سرهنگ وحید بریمانی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: فرصت برای بهره مندی از امتیاز طرح جریمه خدمت مشمولان غایب پایان اسفندماه بوده و در سال ۱۳۹۸ طرحی با عنوان خرید خدمت یا جریمه خدمت مشمولان غایب نخواهیم داشت.
وی افزود: همه مشمولان متقاضی بهره مندی از این قانون می‌توانند، حداکثر تا تاریخ ۲۹ اسفندماه امسال با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) با ارائه مدارک لازم درخواست خود را ثبت و با واجد شرایط شناخته شدن و واریزی وجه به خزانه دولت کارت دریافت کنند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: سازمان وظیفه عمومی برای مشمولانی که تمکن مالی لازم برای پرداخت یک جای جریه را ندارند، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است به صورتی که مشمول تنها با پرداخت یک قسط قبل از پایان سال ۱۳۹۷ می‌توانند مابقی مبلغ جریمه را در سال ۱۳۹۸ و به صورت تقسیط شده پرداخت کنند.
سرهنگ بریمانی افزود: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ کانال vazifeh_ir@ در شبکه‌های اجتماعی، پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی vazifeh.ir یا سامانه پیام کوتاه سازمان به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ از آخرین اخبار مربوط به قانون جریمه مشمولان غایب مطلع شوند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی اینجا کلیک کنید

 

۱۳۴ نظر برای ۲۹ اسفندماه آخرین مهلت بهره مندی از امتیاز طرح جریمه مشمولان غایب

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید