۱۴ اردیبهشت پایان مهلت ارسال مدارک امریه سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان

۲۰۶ روز قبل

مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای اعزامی‌های اول تیر ماه جاری اعلام شد.

مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه تخصصی اعزامی اول تیر ماه سال ۱۳۹۸ که در سامانه سینا ثبت نام کرده اند، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (۲۲ ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) صرفا تا پایان روز ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا برگ اعزام خود را از طریق سامانه سرباز فناور و یا به سامانه پاسخگویی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری (منوی ایجاد پرسش جدید- تسهیلات سربازی) ارسال کنند.

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به صورت اعزام وظیفه‌های مامور به شرکت‌های دانش بنیان از شهریور ماه سال گذشته آغاز شده و تا کنون بنیانگذاران و افراد کلیدی شرکت‌های دانش بنیان که مشمول اعزام به خدمت نظام وظیفه می‌باشند در صورت احراز شرایط فرد و شرکت می‌توانند بعد از گذراندن دوران آموزشی، ما بقی خدمت خود را در شرکت خود سپری کنند.

افراد متقاضی این تسهیلات لازم است حداقل سه ماه گذشته در شرکت دانش بنیان دارای سوابق بیمه باشند و با توجه به امتیازبندی شیوه‌نامه بهره مندی دانش آموختگان برترِ فنّاور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی حداقل ۶۰ امتیازکسب کنند.

همچنین برای استفاده از این تسهیلات لازم است، در سامانه سینا تقاضای خود را ارسال کرده و بعد از احراز شرایط، حداقل ۴۵ روز پیش از تاریخ اعزام، برگ سبز خود را برای مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان از طریق سامانه‌های مذکور ارسال کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان باید به سایت کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش بنیان مراجعه کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده اطلاعیه ها و اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان اینجا کلیک کنید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید