کمبود ۹ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش فارس

۵ روز قبل ۱۱ نظر

مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد که این مجموعه در استان برای آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با کمبود ۹ هزار نیروی انسانی رو به‌رو است.

به گزارش خبرنگاربازارکاربه نقل از ایسنا، علی‌ عسکر نجفی سه شنبه ۲۲ مرداد در شورای آموزش و پرورش استان بیان کرد: موضوع کمبود نیروی انسانی در کارگروه توسعه مدیریت و تامین نیروی انسانی که از زمستان ۹۷ تشکیل شده، در حال بررسی است .
وی افزود: تلاش می‌شود تا سال تحصیلی جدید با کمترین مشکل در خصوص کمبود نیرو آغاز شود .
مدیرکل آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: علی‌رغم کمبود منابع مالی و امکانات اما در سال تحصیلی ۹۷-۹۸، آموزش و پرورش استان با موفقیت‌های در خور توجه روبه‌رو بود .
نجفی با اشاره به بهره‌برداری از ۲۲ پروژه تا مهر امسال در استان، از فراهم شدن مقدمات آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد .
وی پروژه بررسی مهر، فروش املاک و مراکز یادگیری محلی جهت ترویج سواد را از دستور کارهای این جلسه از شورای آموزش و پرورش فارس عنوان کرد .
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در زمان بررسی فروش بخشی از املاک این اداره‌کل در استان، گفت: در حال حاضر ۶۰۰ فضای آموزشی ما نیاز به تعمیر و بازسازی دارد که لازم است تعدادی از املاک تحت پوشش ما صرف تعمیر و بازسازی این فضاها شود .
نجفی همچنین یادآور شد: پیرو یکی از دستور کارهای جلسه قبل این شورا، صدور مجوز و نظارت بر مراکز پیش دبستانی تحت پوشش بهزیستی فارس به آموزش و پرورش استان واگذار شده است .

منبع : خبرگزاری ایسنا

برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

 

۱۱ نظر برای کمبود ۹ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش فارس

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید