کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

سوالات متداول

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

ویرایشهای بعدی کتاب رایگان میباشد یا باید هزینه پرداخت کنیم؟

تمام ویرایشهای جدید کتاب شامل اضافه شدن آزمونها و مطالب آموزشی و ... کاملا رایگان به خریداران قبلی ارسال میشود.

این کتاب شامل آزمونهای چه سازمانهایی میباشد؟

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6، آموزش و پرورش سالهای 89 و 94 و 95 و 96 و 97، وزارت نیرو سالهای 94 و 96 و 97، قوه قضاییه سال 96، بانک گردشگری سال 96، دانشگاههای افسری سال 96، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال 95، تامین اجتماعی سالهای 93 و 94، دستیاران ستادی سال 94، دیوان محاسبات سال 94، بانک صادرات سال 94، بانک ملت سال 94، راه آهن سال 94، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال 93، بانک مهر اقتصاد سال 93، بانک سپه سال 93،شهرداری ها و استانداری ها سالهای 90 و 91 و 92

این کتاب به تنهایی برای آزمون استخدامی کافیست؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، بهترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی میباشد که شما را در شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود - آشنایی با سوالات آزمونها - سنجش میزارن دانش و ... یاری میرساند.

سوالات کتاب چه تعداد میباشد ؟

تعداد سوالات کتاب الکترونیکی 2711 سوال که 1553 سوال استخدامی سازمان سنجش و 1158 سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : 324 سوال - هوش و استعداد تحصیلی : 365 سوال - ICDL و کامپیوتر : 345 سوال - معارف اسلامی : 457 سوال - زبان و ادبیات فارسی : 478 سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : 381 سوال - زبان انگلیسی : 361)

۱٬۱۶۵ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

  • پشتیبان دو
   با سلام
   کاربر گرامی لطفا توضیحات صفحه را با دقت مطالعه نمایید این کتاب شامل درسنامه و اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی می باشد
   موفق باشید
   پاسخ
  • معصومه
   سلام
   با توجه به فرصت کمی که تا آزمون استخدامی اموزش و پرورش مونده، با تهیه این مجموعه امکان آمادگی و موفقیت در این آزمون هست؟
   پاسخ
   • مدیر
    با سلام
    کاربر گرامی برای دروس عمومی به دلیل شامل بودن درسنامه و همچنین 5 دوره سوالات آموزش و پرروش بله کافی میباشد
    با تشکر
    پاسخ
   • نسرین
    سلام و وقت بخیر
    من کتاب جامع رو خریداری کردم و سوالم این بود برای آزمون جهاد کشاورزی بایدسوالات تخصصی رو از کجا تهیه کنم؟آیا منبعی دارد؟
    تشکر
    پاسخ
    • مدیر
     با سلام
     کاربر گرامی برای دروس تخصصی بایستی جزوه ها و کتابهای دانشگاهی رشته خود را مطالعه نمایید و از تستهای کنکور یک مقطع بالاتر استفاده نمایید
     با تشکر
     پاسخ
    • علی
     با عرض سلام وخسته نباشید
     ببخشید من کتاب اکترونیکی رو خریداری کردم( ولی فقط عمومی هست) نمونه سوالات تخصصی بانک مهر رو از کجا دانلود کنم؟
     رشته مدیریت بازرگانی هستم
     پاسخ
     • پشتیبان دو
      با سلام
      کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
      با تشکر
      پاسخ
      • مدیر
       با سلام
       کاربر گرامی بسته خریداری شده شما فقط حاوی تست میباشد ولی کتاب حاوی درسنامه و سوالات همراه با پاسخنامه تشریحی میباشد و این کتاب برای آزمونها بسیار مفیدتر میباشد
       با تشکر
       پاسخ
       • مدیر
        با سلام
        کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد
        با تشکر
        پاسخ
        • محمد رضا
         سلام. ظاهرا که اصلا نسخه چاپی ندارن. از توضیحاتشون مشخصه. شما میتونین خودتون چاپش کنین. البته اگه عادت کنید به نسخه‎های الکترونیکی کتابها، خوب خیلی خوبه.
         پاسخ
        • احمد
         با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دست اندر کاران زحمتکش ای استخدام.
         من میخوام تو آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی و آموزش پرورش و بانک ها شرکت کنم بنظرتون این کتاب جامع آزمون های استخدامی ((ای استخدام)) رو بخونم کافیه یا باید کتابهای دیگه ای رو هم بخونم..
         باتشکراز خدمات ارزنده شما..
         پاسخ
         • مدیر
          با سلام
          کاربر گرامی در توضیحات صفحه قید شده است
          این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟
          این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.
          پاسخ
          • پشتیبان یک
           با سلام
           کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد
           با تشکر
           پاسخ
          • مسعود
           سلام وقتتون بخیر من برای آزمون بانک می خواستم از کتاب های سایتتون استفاده کنم بین دو مورد گیر کردم اگه میشه راهنماییم کنید؟؟؟
           1- کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»
           2- نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی
           از کدوم اینا استفاده کنم؟آیا کتاب اول شامل سوالات کتاب دوم هم هست یا نه ؟؟
           پاسخ
          • میلاد
           درود و وقت بخیر
           برای شرکت در آزمون بانک مهر ایران مطالعه این کتاب جامع کفایت میکنه یا باید سوالات تخصصی بانک ها هم مطالعه کنم؟
           با توجه به فرصت کم باقیمانده تا اول شهریور 98(زمان آزمون) لطفا بفرمائید از چه منابعی برای مطالعه استفاده کنم تا بیشتر نتیجه رو بگیرم.
           پاسخ
           • مدیر
            با سلام
            کاربر گرامی باید تمام مواردی که در مواد آزمون ذکر شده است را مطالع نمایید و این کتاب برای دروس عمومی کافی میباشد
            با تشکر
            پاسخ
           • آقایی
            اگه ممکنه مدیر پاسخ بدن ممنون میشم.
            چطور میتونم نمونه سوالات تخصصی رشته زبان و ادبیات فارسی رو پیدا کنم برای دبیری ادبیات. تو سایت شما نیست؟؟
            پاسخ
            • پشتیبان چهار
             با سلام
             کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
             با تشکر
             پاسخ
            • بهنام
             چرا نظر منو که پرسیده بودم خلاصه دروس دینی دوم دبیرستان و سبحانی 1و2 را تو این کتاب دارین یا نه رو بعد از تایید کردن ، حذف کردین؟ جواب میدادین آره داریم یا نه؟ نظرات منفی افراد درباره کتاب رو حذف می کنید. روش پول دراوردن خوبی نیست.
             پاسخ
             • مدیر
              با سلام
              کاربر گرامی اول اینکه شما این سوال را در صفحه دیگری پرسیده بودید که در همان صفحه پاسخ داده شد . دوم اینکه تمام محتویات کتاب به طور کامل در صفحه ذکر شده است و سوم اینکه هیچ نظر منفی ای در مورد کتاب حذف نمیشود بهتر است به جای قضاوت های بی مورد کمی دقت نمایید
              با تشکر
              پاسخ
              • پشتیبان دو
               با سلام
               کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
               با تشکر
               پاسخ
               • پشتیبان چهار
                با سلام
                کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
                با تشکر
                پاسخ
               • مجتبی
                سلام..استفاده از سوالات آزمون و نمونه سوالاتی که توسط دوستان خریداری شده از نظر سایت ای-استخدام مجاز هست:؟چند نفر میتونن از یک بسته خریداری شده استفاده کنند؟
                پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی مجموعه ای استخدام فقط در صورت خرید از خود وب سایت راضی به مطالعه کتاب توسط خریداران میباشد تا زحمت کسانی که در جمع آوری بسته تلاش کرده اند هدر نرود، و علاوه بر این موضوع ارسال ویرایش رایگان و پشتیبانی فقط در صورت خرید از وب سایت صورت میگیرد و استفاده های این چنینی شامل ارسال ویرایش رایگان و ... نمیباشد.
                 با تشکر
                 پاسخ
               • زهرا ش
                باسلام مدیر عزیز من دوهفته قبل یه فایل پی دی اف برا ازمون بانک مهر ایران ازتون خریدم این همونه که الان قیتش زدید 24 تومن یا فرق داره؟اگه همین منبع که خریدم بخونم کافیه؟
                پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی لطفا محتویات بسته خریداری شده را با کتاب تطبیق دهید با ایمیل شما فقط سوالات تخصصی هنرآموز کامپیوتر خریداری شده است و ربطی به کتاب جامع ندارد لطفا اگر سوالی داشتید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
                 با تشکر
                 پاسخ
                 • مدیر
                  این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.
                  پاسخ
                 • ابوالفضل از زاهدان
                  با سلام خدمت پرسنل زحمتکش سایت ای استخدام
                  آیا سوالات بانک ملت که در سال 97 برگزار شده در این کتاب الکترونیکی موجود می‌باشد چون چیزی در مورد بانک ملت ننوشته
                  چون بنده متقاضی شرکت در آزمون بانک مهر ایران هستم خواهشاً اگر سوالات بانک ملت در این کتاب است لطفا اطلاع بدید با تشکر
                  پاسخ
                   • الهه
                    با سلام وخسته نباشید سوالات عمومی مربوط به استخدامی جدید دانشگاه علوم پزشکی که توسط شرکت اوا سلامت برگزار میشه حدود بیست تا نوشته بود که میدن میخواسم بدونم ایا کتاب جامع الکترونیکی میتونه جوابگو باشه برا خوندن دروس عمومی
                    پاسخ
                    • مدیر
                     این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید