کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

۱٬۱۲۳ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

   • مریم حمیدی
    کلید کاری انجام نداد....و میترسم از ثبت نام ازنون و استخدامی جا بمونم و این کتاب نریداری کردم وقت نشه تموم کنم...دقیق نمیدونم کی هست ازمون که برنامه ریزی کنم
    پاسخ
    • پشتیبان یک
     با سلام
     کاربر گرامی هنوز زمان دقیق ثبت نام و شرایط و دفترچه آزمون منتشر نشده است در صورتی که اعلام شود در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد
     با تشکر
    • مریم حمیدی
     تشکررر و قدردانی فراوان ازینکه به سرعت پاسخ میدهید سوالات...ثبت نام ازمون قبل عید ودر تاریخ 96
     استخدام.و ثبت نام قبل عید است....?????
     پاسخ
    • پشتیبان یک
     با سلام
     کاربر گرامی مشکلی در لینک پرداخت وجود ندارد لطفا مجدد امتحان کنید و حجم فایل کمتر از 10 مگا بایت میباشد و در هر نوع گوشی باز میشود.
     پاسخ
    • مسلم
     باسلام.من‌ این کتاب رو خریداری کردم واقعا از هر لحاظ عالیه اما دوتا انتقاد ازش دارم
     ۱_ وقتی چاپ میشه کیفیت چاپ بد میشه(فونت ریزه)
     ۲_ نکات اموزش باید قبل از سوالات باشد که ما اول نکات اموزشی رو بخونیم بعد تست ها رو
     بازهم میگم ممنون بابت این کتاب فوق العادتون
     پاسخ
     • تیم آموزشی ای-استخدام
      با سلام
      کاربر گرامی از حسن توجه شما، صمیمانه سپاسگزاریم. اما در خصوص دو موردی که توسط شما اشاره گردید:
      1. اگر منظور شما از کیفیت چاپ، خوانایی و میزان تیره بودن می باشد، این موضوع مربوط به محلی است که شما اقدام به چاپ نموده اید. نوع فونت و اندازه فونت به صورت استاندارد انتخاب شده است و این اولین بار است که به اندازه فونت بعد از مدت ها ایراد وارد شده است؛ چرا که در محصولات قبلی نیز با همین اندازه ارائه گشت.
      2. این نکات دقیقاً مخصوص به مرور و به یاد سپاری آن می باشد. بیشتر نکات اصلی در پاسخنامه تشریحی به صورت مفصل توضیح داده شده است اما نکات بخش سوم، مخصوص به مرور مهمترین نکات آزمون های استخدامی می باشد؛ پس طبیعی می باشد که آنها را بعد از تست های آزمون های استخدامی قرار داده باشیم.
      با تشکر
      پاسخ
      • تیم آموزشی ای-استخدام
       با سلام
       کاربر گرامی، این صفحه مخصوص کتاب جامع می باشد. لطفاً سوال خود را مجدداً در صفحه مربوط به آن ارائه دهید.
       با تشکر
       پاسخ
      • قره داغی
       با سلام و دورد
       منظور از دروس تخصصی چیست ؟ دروس تخصصی هر رشته برای آزمون آموزش و پرورش نیاز است ؟ یا تنها بخش هایی که در بالا ذکر کردید شامل سوالات استخدامی آموزش و پرورش می باشد ؟
       پاسخ
       • تیم آموزشی ای-استخدام
        با سلام
        کاربر گرامی، کتاب حاضر مخصوص سر فصل دروس عمومی می باشد. در مورد دروس تخصصی، هیچ کتاب واحدی در این زمینه وجود ندارد که بتواند در همه دروس تخصصی پاسخگو باشد. بنابراین، شما با مراجعه به هر سر فصل یک کتاب نیازمند می باشید و در مورد همه سر فصل ها نمیتوان از یک کتاب واحد استفاده کرد.
        با تشکر
        پاسخ
       • تیم آموزشی ای-استخدام
        با سلام
        کاربر گرامی، کتاب حاضر مخصوص سر فصل دروس عمومی می باشد. در مورد دروس تخصصی، هیچ کتاب واحدی در این زمینه وجود ندارد که بتواند در همه دروس تخصصی پاسخگو باشد. بنابراین، شما با مراجعه به هر سر فصل یک کتاب نیازمند می باشید و در مورد همه سر فصل ها نمیتوان از یک کتاب واحد استفاده کرد
        با تشکر
        پاسخ
       • بهزاد
        باسلام..ممنون بابت کتاب ومحتویات ارزنده این کتاب..
        جسارتا اگه این کتاب به صورت چاپی باهزینه متعارف قابل خریدباشه بهتره..آیا نسخه چاپی این کتاب توبازاروجود داره.؟؟.ممنون
        پاسخ
        • مدیر
         با سلام
         کاربر عزیز برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید و در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز به نسخه چاپی نیست و کتاب فقط بصورت الکترونیکی ارائه شده است. برای اینکه موضوع قابل درک باشد، میتوانید فایل نمونه که در انتهای این صفحه گذاشته شده را مطالعه کنید.
         با تشکر
         پاسخ
        • سمانه
         سلام. مدیر محترم میشه بفرمائید اگر من این کتاب تهیه کنم دیگه نیازی به خرید بسته سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و… به همراه آزمونهای سال ۹۶) – ویرایش جدید گذاشتید نیست؟؟ یعنی این کتاب همه آزمونهای این بسته رو با ویرایش جدید را داراست؟؟ یا باید هم کتاب یا این بسته نام برده بصورت جدا خرید کرد؟ یعنی ویرایش جدید هم شده؟؟
         پاسخ
         • مدیر
          با سلام
          کاربر گرامی همانطر که در متن صفحه ذکر شده کتاب حاوی تمام سوالات بسته سنجش میباشد.
          سوالات آزمونهای فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ ، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲
          با تشکر
          پاسخ
         • ساحل
          سلام.من این کتاب رومیخوام.باتوجه به توضیحات بنظرم خیلی خوبه که کتاب اینقدرکامله که به کتاب دیگه ای احتیاج نیست.اما برای دروس تخصصی هم کتابی اینطور جامع دارید؟
          پاسخ
          • مدیر
           با سلام
           کاربر گرامی امکان ارائه کتابی به این کاملی برای دروس تخصصی به دلیل تعدد رشته وجود ندارد و بهتر میباشد شما کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود مطالعه نمایید و از تستهای کنکور یک مقطع بالاتر استفاده نمایید
           با تشکر
           پاسخ
           • تیم آموزشی ای-استخدام
            با سلام
            کاربر گرامی، لطفاً سوالات خود را در صفحه مربوط به آن، مجدداً ارسال نمایید. این صفحه مخصوص کتاب جامع آزمون های استخدامی می باشد.
            با تشکر
            پاسخ
           • حصاری
            آیا رشته فناوری اطلاعات هم اجازه شرکت در آزمون را دارد؟
            چون توی خبرهای قبلی رشته فناوری اطلاعات هم بود اما الان فقط رشته مهندسی کامپیوتر درخواست شده!چرا؟
            پاسخ
            • تیم آموزشی ای-استخدام
             با سلام
             کاربر گرامی، لطفاً سوالات خود را در صفحه مربوط به آن، مجدداً ارسال نمایید. این صفحه مخصوص کتاب جامع آزمون های استخدامی می باشد.
             با تشکر
             پاسخ
             • مدیر
              با سلام
              کاربر گرامی قیمت کتاب با در نظر گرفتن شرایط کاربران و به کمترین میزان ممکن تعیین شده است و قیمت کتاب خیلی بیشتر از قیمت فعالی میباشد چرا که به عنوان کتاب مرجع برای تمام آزمونهای استخدامی میتواند استفاده شود پس شما از این کتاب برای تمامی آزمونها میتوانید استفاده کنید و نیاز به خرید هیچ کتاب دیگری ندارید.
              با تشکر
              پاسخ
            • رحیم
             سلام، من اگه میدونستم رشته علوم‌سیاسی هم در استخدامی‌ها هست حتما این کتاب رو میخریدم، کسی میدونه این رشته در آزمون‌های استخدامی ترجیحا آموزش و‌پرورش هست یا نه؟؟؟
             پاسخ
             • تیم آموزشی ای-استخدام
              با سلام
              کاربر گرامی، شما چه رشته علوم سیاسی باشید و چه رشته حسابداری و ... ، در بخش عمومی نیاز به این کتاب دارید. سوالات به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم می شوند که این کتاب پاسخگوی نیاز شما در بخش دروس عمومی خواهد بود.
              با تشکر
              پاسخ
              • رحیم
               سلام، سپاس از پاسختون، غکر کنم منظورمو درست متوجه نشدید، من منظورم این بود که کلا رشته علوم سیاسی توی هیچکدوم از آزمون‌های استخدامی نیست که من بخوام برای آزمون‌ها کتاب بخرم و بخونم، منظورم اینه که چه فایده داره خرید این کتاب وقتی‌که‌ به رشته‌ی من اجازه‌ی شرکت در هیچکدوم از آزمون‌ها رو نمیدن. لااقل تا حالا که من ندیدم این رشته جز رشته‌های موردنیاز دستگاههای اجرایی باشه
               پاسخ
             • رعنا
              سلام، من قصد خرید این کتاب رو دارم ، فقط قبل خریدمیخواستم بدونم صفحات کتاب بدون Bookmark هستش؟ چون بعضی از Bookmark ها اذیت میکنن و قابل خودن نیست متنها.
              پاسخ
             • زلیخا
              سلام من میخواستم این‌کتاب رو تهیه کنم،میخوام بدونم اگه به ایمیلم بفرستید چون حجمش خیلی زیاده با گوشی میشه بازش کرد یا نه،لطفا جواب بدید
              پاسخ
             • میثم
              سلام ادمین عزیز از بابت کتاب بسیار عالیه شما ممنون و سپاسگزارم، واقعا خوبه، فقط اینکه مگه اصلاحات هم داره این کتاب؟ چطور میتونیم اونم داشته باشیم؟ میشه برام ایمیل کنید؟!! بازم سپاس
              پاسخ
              • مدیر
               با سلام
               کاربر گرامی منظور شما رو از اصلاحات متوجه نشدیم در صفحه ذکر شده ویرایش های بعدی کتاب به صورت رایگان برای شما ارسال میشود
               با تشکر
               پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر عزیز برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید و در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز به نسخه چاپی نیست و کتاب فقط بصورت الکترونیکی ارائه شده است. برای اینکه موضوع قابل درک باشد، میتوانید فایل نمونه که در انتهای این صفحه گذاشته شده را مطالعه کنید.
                 با تشکر
                 پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید