کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

سوالات متداول

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

ویرایشهای بعدی کتاب رایگان میباشد یا باید هزینه پرداخت کنیم؟

تمام ویرایشهای جدید کتاب شامل اضافه شدن آزمونها و مطالب آموزشی و ... کاملا رایگان به خریداران قبلی ارسال میشود.

این کتاب شامل آزمونهای چه سازمانهایی میباشد؟

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6، آموزش و پرورش سالهای 89 و 94 و 95 و 96 و 97، وزارت نیرو سالهای 94 و 96 و 97، قوه قضاییه سال 96، بانک گردشگری سال 96، دانشگاههای افسری سال 96، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال 95، تامین اجتماعی سالهای 93 و 94، دستیاران ستادی سال 94، دیوان محاسبات سال 94، بانک صادرات سال 94، بانک ملت سال 94، راه آهن سال 94، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال 93، بانک مهر اقتصاد سال 93، بانک سپه سال 93،شهرداری ها و استانداری ها سالهای 90 و 91 و 92

این کتاب به تنهایی برای آزمون استخدامی کافیست؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، بهترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی میباشد که شما را در شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود - آشنایی با سوالات آزمونها - سنجش میزارن دانش و ... یاری میرساند.

سوالات کتاب چه تعداد میباشد ؟

تعداد سوالات کتاب الکترونیکی 2711 سوال که 1553 سوال استخدامی سازمان سنجش و 1158 سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : 324 سوال - هوش و استعداد تحصیلی : 365 سوال - ICDL و کامپیوتر : 345 سوال - معارف اسلامی : 457 سوال - زبان و ادبیات فارسی : 478 سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : 381 سوال - زبان انگلیسی : 361)

۱٬۱۶۵ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 • زهرا
  سلام. من این کتاب رو خریداری کردم و برای ازمون فراگیر ششم خوندمش. واقعا عالی بود. کاش برای دورس تخصصی هم این کتاب جامع و کامل رو داشتین.البته هست ولی رشته من نیست..... خواستم هم تشکر کنم از تیم خوبتون و هم به کاربرای تازه وارد این اطمینان رو بدم که با خیال راحت بخرین و استفاده کنین.
  پاسخ
  • عمومی
   سلام خسته نباشید زهرا خانوم ینی همین کتاب ای استخدام کافیه برا دروس عمومی آزمون ها حالا هر آزمونی باش فراگیر یا بانک و ادارات دولتی همین کتابو کامل بخونم ینی تضمینی قبولم لطفا تورو خدا راهنماییم کنین چی بخونم من دیپلمم امیدم فق به این آزمون ها هسش مشورت بدین بهم خاهش میکنم موندم کدوم کتابو بخونم چه کتابی بخونم سردرگمم واقن خدا خیرتون بده با تشکر
   پاسخ
   • زهرا
    سلام. خوبی این کتاب اینه که هم درس نامه داره و هم سوالات ازمون های استخدامی متفاوت، شامل آزمون های فراگیر ،آموزش و پرورش ،وزارت نیرو،قوه قضائیه، برخی بانک ها و ..... اینا که اسم بردم داخل کتاب بود. در واقع برای هر درس عمومی سوالات تفکیک شده هستن. بخش اول سوالات مربوط به ازمون توسط اموزش و پرورش برگزار شده و بخش دوم سوالات سایر برگزار کننده ازمون ها.منکه راضی بودم. بخرید. پشیمون نمیشین. موفق باشی دوست عزیز
    پاسخ
 • بلاتکلیف
  سلام دوستان خسته نباشید تورو خدا راهنماییم کنین میخام واس سال بعد برا عمومی ها در مقطع دیپلم بخونم واس آزمونای استخدامی چه کتاب یا منابعی بخونم واس هفت درس عمومی از کتابای گاج بخونم یا مهر و ماه یا اینکه کتاب های آمادگی آزمون های استخدامی انتشارات امید انقلاب لطفا محض رضای خدا کمکم کنید موندم چیکا کنم چه کتابی رو بخونم که قبول تضمینی شم این آزمون بانک ملت رد شدم چون نمیدونستم چه منابعی رو بخونم و واقعا نیاز دارم به یه شغل ثابت خیلی گرفتارم یه نفر مشورت بده بهم اجرش با خدا ممنون
  پاسخ
  • ارشد ریاضی
   سلام دوست عزیز اینجوری که تو نوشتی آدم کلا سردرگم میشه همه کتابها شبیه هم هستم و سوالات تکراری..من خودم همین کتاب جامع رو خریداری کردم. امروزم دارم میخونم بنظرم خیلی کتاب دلچسبی میاد. برا معارف اندیشه 1 سبحانی با کتاب گاج نقره ای
   برا ادبیات کتاب جامع مهر ماه پیدا نکردی کتابهای دبیرستان.
   برا اطلاعات عمومی قانون اساسی تاریخ سوم دبیرستان و جغرافیا و ........
   کامپیوتر هم کتاب دوجلدی سبز علی گلی.
   هوش و ریاضی هم به خودت بستگی داره
   البته من ریاضی و هوش رو گذاشتم کنار چون غیرمنتظره هستش.
   زبان رو هم سفید تحویل میدم. 4 تا کتاب بخون ولی خب کتاب‌هایی که مطمئنی درصد بالا میاری بستگی به خودت و ارادت و هدفت داره. برات آرزوی موفقیت میکنم.
   پاسخ
    • پشتیبان یک
     با سلام
     کاربر گرامی لطفا توضیحات کتاب را با دقت مطالعه نمایید این کتاب شامل درسنامه و اصل سوالات آزمون های استخدامی برای دروس عمومی می باشد برای دروس تخصصی نیز توجه داشته باشید هیچ کتاب واحدی وجود ندارد که به طور خاص برای رشته ای خاص و همچنین صرفا به منظور امور استخدامی کفایت کند؛ برای بخش سوالات تخصصی باید از منابع دانشگاهی (اعم از کتاب و جزوه) کمک بگیرید
     با تشکر
     پاسخ
    • سجاد ارشد روانشناسی بالینی
     سلام خدمت عوامل ای استخدام بنده کتاب جامع آزمون های استخدامی رو خریداری کردم، باید بگم که کتاب بسیار بسیار عالی هست،مهمترین و بهترین مطالب پرتکرار آزمونهای استخدامی رو بصورت فصل به فصل و منظم توضیح داده، به نظر بنده تو خریدش شک نکنید اگر بتونید کامل با نمونه سوالاش بخونیدش ،حتما درصد خیلی خوبی در آزمون های استخدامی خواهید زد.
     پاسخ
      • ملت
       سلام به نظر من کتاب خوبیه وای کامل نیس برای قبولی تو آزمون ها باید منابع دیگری هم خوند و تنها این کتاب کفایت نمیکنه ولی نمونه سوالاش واقعا عالیه ارزشش رو داره براب درسنامه بغیر این کتاب دنبال منابع دیگری هم باشید
       پاسخ
      • ارشد ریاضی
       سلام من امروز دیگه توکل برخداکردم و کتاب رو خریدم
       بنظرم خیلی کتاب خوبی میاد. دعا میکنم به حق پنج تن همه مون بخونیم و قبول شیم و زحماتمون هدر نره. کار خوبی که کردین این که کتاب رو تو هفت بخش جدا تقسیم بندی کردین و پرینت کتاب خیلی راحتتره. میتونم بگم از الان انرژی گرفتم برا خوندن. دعا کنید امتحان تیر ماه باشه.
       دوستانی که دو دل موندن در خرید کتاب دل دل نکنن
       بلاخره بعد سه روز تصمیم به خرید گرفتم.موفق باشین.
       پاسخ
       • زهرا
        با تشکر از تیم خوبتون. من ازمون فراگیر ششم ثبت نام کردم و برای دروس عمومی کتابتون رو مطالعه کردم و تست هاشم زدم. ولی برای دروس تخصصی متاسفانه نتونستم نمونه سوال پیدا کنم. فقط جزوه های دانشگاهم و نمونه سوال امتحان پایان ترم ها رو خوندم. بنظرتون کفایت میکنه ؟؟؟ خیلیییی استرس دارم ممنون میشک جواب بدین
        پاسخ
        • پشتیبان دو
         با سلام
         کاربر عزیز منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
         موفق باشید
         پاسخ
         • پشتیبان دو
          با سلام
          کاربر گرامی برای موفقیت در آزمون بایستی به مباحث مسلط باشید و از تستها برای سنجش دانش خود استفاده نمایید بدون تسلط به مباحث و مطالعه فقط با خواندن تست متاسفانه به موفقیتی دست پیدا نخواهید کرد
          با تشکر
          پاسخ
         • فرهاد
          سلام ببخشید یه اینجور بسته سوالات تخصصی ندارید که شامل همه آزمونها باشه ؟اخه بسته سوالات عمومی رو من قبلا خریداری کردم واقعا عالی و کامل هست حالا سوالات تخصصی رو میخام
          پاسخ
          • مدیر
           با سلام
           کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد.
           با تشکر
           پاسخ
          • ارشد ریاضی
           سلام من میخوام این کتاب رو بخرم. چن صفحه هستش ؟ و اینکه آیا همه کتاب هارو داره ادبیات معارف کامپیوتر اطلاعات عمومی. هوش ؟؟ لطفا منو راهنمایی کنین واینکه چقدمیتونه بهم کمک ک؟
           پاسخ
          • جهان
           سلام سوالی دارم اینه امکان داره از این فایل جامع فقط بخشی رو خریداری کرد مثلا فقط سوالات ادبیات و معارف اسلامی رو؟ممنون میشم در اسرع وقت پاسخ بدین. با تشکر
           پاسخ
           • زهرا
            سلام دوست عزیز. من کتاب جامع الکترونیکی رو خریدم و خوندمش. برای منی که سه سال بود از درس و مشق دور بودم خوب بود. حالام دارم استفاده میکنم برای ازمون فراگیر ششم.... تا خدا چی بخاد.
            پاسخ
            • پشتیبان دو
             با سلام
             کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
             با تشکر
             پاسخ
             • پشتیبان دو
              با سلام
              کاربر گرامی همانطور که در توضیحات بسته ذکر شده است ، این کتاب شامل نمونه سوالات فراگیر های سالهای گذشته و وزارت نیرو سال 97 نیز می باشد . لطفا توضیحات بسته را با دقت مطالعه نمایید
              موفق باشید
              پاسخ
              • پشتیبان یک
               با سلام
               کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
               با تشکر
               پاسخ
              • امیر
               با عرض سلام و خسته نباشید این کتاب عمومیتون برای پاسخ به سوالات دروس عمومی کلیه آزمون ها از جمله شرکت های خصوصی تا دولتی و تمامی گرایش ها شامل دیپلم فوق دیپلم و لیسانس را هم شامل میشود؟ به عنوان مثال من در آزمون وزارت نیرو گرایش لیسانس شرکت میکنم و آزمون فولاد اصفهان مقطع دیپلم را هم شرکت میکنم این کتاب برای پاسخ به سوالات عمومی هر دو این آزمون ها مناسب میباشد؟
               پاسخ
               • پشتیبان یک
                با سلام
                کاربر گرامی این کتاب به دلیل داشتن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی در دروس عمومی مفید میباشد لطفا توضیحات صفحه را با دقت مطالعه نمایید
                با تشکر
                پاسخ
               • محسنی
                با سلام، به مدیر سایت ضمن خسته نباشید، من دنبال نمیتونه سوالات در زمینه اقتصاد خردوکلان و تئوری مدیریت و پولو بانکداری هستم، در داخل کتاب جامع موجوده این مورد ها یا باید کتاب دیگه رو دانلود کنیم؟؟ اگر موردی هست لینکش رو بزارین من گشتم اما پیدا نکردم، لطفا راهنماییم کنین مرسی🙏
                پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی اول اینکه محتوی این صفحه رو به دقت مطالعه نمایید و دوم اینکه برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
                 با تشکر
                 پاسخ
                • کمالی
                 با سلام من کتاب جامع شما رو خریداری و دانلود کردم.میتونم بگم نسبت به قیمتش کتاب فوق العاده کاملی برای دروس عمومی هستش و واقعا تدوینش زحمت برده.خواستم تشکر کنم امیدوارم بتونم بطور کامل از مباحث مفید کتابتون استفاده کنم و در ازمون موفق بشم.
                 پاسخ
                 • پشتیبان چهار
                  با سلام
                  کاربر عزیز از لطف شما سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم.آرزوی موفقیت و کامیابی در سایر مراحل استخدامی را برای شما داریم.
                  با تشکر
                  پاسخ
                 • وحید
                  سوالم اینه ک در آزمون استخدامی تا سال پیش سوالات مربوط به کامپیوتر از ICDL 2008 بود ولی ابتدای امسال در آزمون تامین اجتماعی سوالات 2013 اومده بود .اگه میدونین راهنمایی کنید ک کدوم منابع رو بخونیم؟ایا استخدامی وزارت بهداشت هم از 2013 میاد یا خیر.ممنون
                  پاسخ

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید