کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

۱٬۱۶۳ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

  • پشتیبان چهار
   با سلام
   کاربر عزیز تمام مجموعه های موجود در سایت بصورت فایل pdf می باشد و در صورت تمایل می توانید از آن پرینت تهیه نمایید.
   با تشکر
   پاسخ
   • پشتیبان دو
    با سلام
    کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
    با تشکر
    پاسخ
    • پشتیبان دو
     با سلام
     کاربر گرامی این کتاب جامع به دلیل داشتن درسنامه و نکات آموزشی و همچنین اصل نمونه سوالات آزمون های استخدامی بهترین منبع برای دروس عمومی می باشد . در مورد بخش سوالات تخصصی باید از منابع دانشگاهی (اعم از کتاب و جزوه) کمک بگیرید . همچنین می توانید صفحه راهنمای آمادگی برای آزمون آموزش و پرورش و فراگیر را به دقت مطالعه نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید
     پاسخ
     • foxmadder
      برای عمومی جزوه ی ای استخدام عالیه واقعا درصدای من:
      93.59 / I.C.D.L فنّاوری اطلاعات /مهارت های هفتگانه
      ریاضی و آمار مقدماتی سفید
      زبان و ادبیات فارسی 74.36
      معارف اسلامی 58.97
      زبان انگلیسی عمومی 68.89
      اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی 46.67
      هوش و توانمندی های عمومی 83.33
      پاسخ
     • پشتیبان دو
      با سلام
      کاربر گرامی اگر دانش ابتدایی در مورد دروس عمومی داشته باشید خیر ولی اگر در دروسی ضعیف باشید نیاز به کتابهای مکمل که در کتاب ذکر شده برای تسلط بیشتر دارید
      موفق باشید
      پاسخ
      • پشتیبان یک
       با سلام
       کاربر گرامی لطفا صفحه راهنمای آمادگی برای آزمون آموزش و پرورش و فراگیر را به دقت مطالعه نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید در صورتی که مجموعه مورد نظر شما در صفحه موجود نبود زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه جزوه ها و کتابهای دانشگاهی رشته خود نمایید
       با تشکر
       پاسخ
      • خاطره
       سلام
       ببخشید برای ازمون تامین اجتماعی همین کتاب کافیه؟ با توجه به وقت کمی که دارم میخوام بهترین مجموعه رو انتخاب کنم و از طرفی خودم رو درگیر مطالعه چیزای اضافی و پرت هم نکنم.
       ممنونم
       پاسخ
       • پشتیبان دو
        با سلام
        کاربر گرامی این کتاب جامع به دلیل داشتن درسنامه و نکات آموزشی و همچنین اصل نمونه سوالات آزمون های استخدامی بهترین منبع برای دروس عمومی می باشد
        موفق باشید
        پاسخ
        • پشتیبان دو
         با سلام
         کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
         با تشکر
         پاسخ
         • پشتیبان چهار
          با سلام
          کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
          با تشکر
          پاسخ
          • پشتیبان دو
           با سلام
           کاربر گرامی سوالات عمومی آورده شده در کتاب که در صفحه توضیح داده شده است برای سایر موارد نیز اینجا کلیک کنید در صورت نبود زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی نمایید
           با تشکر
           پاسخ
           • پشتیبان یک
            با سلام
            کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
            با تشکر
            پاسخ
           • فاطمه
            سلام
            من آزمون وزارت نیرو شرکت کردم رشته مهندسی فناوری اطلاعات لطفا کتاب جامع که درسنامه داشته باشه همچنین مجموعه آزمون های تخصصی و عمومی سال های گذشته رو میخوام لطفا راهنمایی کنید.
            پاسخ
            • پشتیبان چهار
             با سلام
             کاربر عزیز به غیر از این کتاب جامع،کتاب دیگری در رابطه با دروس عمومی و تخصصی در سایت موجود نیست.می توانید برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید . در صورت موجود نبودن سوالات مورد نظر زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
             با تشکر
             پاسخ
            • نسیم
             با سلام من برای آزمون وزارت نیرو, کارشناس آزمایشگاه و کنترل کیفی یه مجموعه آزمون های تخصصی و عمومی سال های گذشته رو میخوام لطفا راهنمایی کنید.
             پاسخ
             • پشتیبان چهار
              با سلام
              کاربر گرامی این کتاب با توجه به توضیحات صفحه برای دروس عمومی مناسب می باشد در خصوص سوالات تخصصی نیز برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید.خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد.در صورت موجود نبودن سوالات مورد نظر زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
              با تشکر
              پاسخ
              • پشتیبان یک
               با سلام
               کاربر گرامی لطفا توضیحات صفحه را با دقت مطالعه نمایید پاسخنامه تشریحی و جواب بعد از هر سوال قرار دارد و علاوه بر موارد ذکر شده کتاب دارای دهها ویژگی متمایز و سوالات آزمونهای سال 97 میباشد که کافیست فقط یکبار صفحه را مطالعه نمایید
               با تشکر
               پاسخ
              • وحید
               سلام .در سایت یک فایل پی دی اف که پس از خرید دانلود میشه کردو استفاده میشه و یه نسخه چاپی درسنامه کتاب هستش می خواستم بدونم محتوای این دو محصول با هم فرق داره .کدوم جامع تر هستش.ممنون
               پاسخ
               • مدیر
                با سلام
                کابر گرامی در وب سایت فقط و فقط محصولات و بسته های الکترونیکی ارائه میشود و کتاب الکترونیکی جامع درس و نکات آموزشی به همراه تستهای آزمونها از سال 89 تا 97 موجود است که توضیحات در همین صفحه ذکر شده است لطفا به طور دقیق مطالعه نمایید.
                با تشکر
                پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی در خصوص سوالات تخصصی نیز تمامی مجموعه سوالات سایت در این صفحه و صفحه نمونه سوالات رایگان آزمون های استخدامی در اینجا تعبیه شده است خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
                 با تشکر
                 پاسخ
                • سجاد
                 باسلام و خسته نباشید,این کتاب فقط سوالات عمومی رو داره. سوالات تخصصی حسابداری مربوط به کارشناس مالی رو هم دارین که اونم بگیرم؟
                 پاسخ
                 • پشتیبان یک
                  با سلام
                  کاربر گرامی این کتاب با توجه به توضیحات صفحه برای دروس عمومی مناسب می باشد در خصوص سوالات تخصصی نیز تمامی مجموعه سوالات سایت در این صفحه و صفحه نمونه سوالات رایگان آزمون های استخدامی در اینجا تعبیه شده است خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
                  با تشکر
                  پاسخ
                  • پشتیبان یک
                   با سلام
                   کاربر گرامی لطفا توضیحات صفحه را با دقت مطالعه نمایید این کتاب با توجه به درس و نکات آموزشی و همچنین اصل سوالات آزمون های استخدامی برای دروس عمومی در تمامی آزمون ها مناسب می باشد
                   با تشکر
                   پاسخ
                   • مدیر
                    با سلام
                    کاربر گرامی هیچ کتاب چاپی در وب سایت ارائه نمیشود و تمامی کتابها و بسته ها به صورت الکترونیکی میباشد لطفا با دقت بیشتری بررسی نمایید
                    با تشکر
                    پاسخ

                   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید