پلیس کرمانشاه استخدام می‌کند

۵۹ روز قبل ۲ نظر

رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از آغاز مرحله جدید نام نویسی برای جذب و استخدام در پلیس کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شریف روانبخش رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت : با توجه به سهمیه جذب و استخدامی که از سوی مرکز گزینش ناجا به کرمانشاه داده شده مرحله دوم استخدامی در مقطع درجه داری آقایان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی گفت : افرادی که متولد اول فروردین ۱۳۷۴ به بعد و دارای مدرک تحصیلی دیپلم در همه رشته‌ها و با حداقل معدل کل ۱۲ هستند، می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

روانبخش تاکید کرد: افرادی که در مراحل قبلی استخدامی ناجا ثبت نام و به دلایلی مانند مشکلات پزشکی، تست‌های جسمانی و یا هر دلیل دیگری شرایط گزینشی لازم را کسب نکرده اند مجاز به ثبت نام نیستند.

رئیس گزینش فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: افرادی که شرایط لازم را دارند می‌توانند با در دست داشتن ۶ قطعه عکس سه در چهار تمام رخ و با زمینه سفید، کپی مدرک دیپلم، کپی شناسنامه و کارت ملی و روشن بودن وضعیت نظام وظیفه (به شرط نداشتن غیبت) به دفتر گزینش انتظامی استان واقع در فرهنگیان فاز ۲، ایستگاه اول، کوچه ۱۰۰ مراجعه و ثبت نام کنند .

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

۲ نظر برای پلیس کرمانشاه استخدام می‌کند

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید