واریز عیدی معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان ماه

۷۴۷ روز قبل ۱ نظر

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: عیدی مددجویان بهزیستی که شامل معلولان و زنان سرپرست خانوار می‌شود تا پایان اسفندماه پرداخت خواهد شد.

حسین نحوی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، گفت: آخرین پیگیری‌ها انجام شده و قرار است عیدی مددجویان این سازمان که شامل زنان سرپرست خانوار و معلولان می شود در اسفندماه واریز شود.

وی در مورد رقم عیدی افزود:مستمری ها بر مبنای تعداد خانوارها متغیر است اما هر خانواده به همان میزانی که مستمری دریافت می کند، عیدی نیز دریافت خواهد کرد.

نحوی نژاد گفت: رقم واریزی به میزان یک ماه مستمری این مددجویان خواهد بود. بر همین اساس تمام مددجویان تحت پوشش بهزیستی که مستمری دریافت می‌کنند، عیدی خود را در اسفندماه دریافت خواهند کرد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: پیش بینی می شود این عیدی به همراه مستمری اسفندماه مددجویان در هفته پایانی اسفندماه به مددجویان پرداخت شود.

وی گفت: برای سال آینده دولت و مجلس برنامه های خوبی برای قشر معلول کشور دارند و اگر این برنامه ها عملیاتی شود وضعیت معیشتی معلولان و سایر مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی بهبود پیدا خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

برای مشاهده اخبار اشتغال بانوان اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار استخدام معلولین اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار عیدی کارگران و کارمندان دولت اینجا کلیک کنید

 

۱ نظر برای واریز عیدی معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان ماه

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید