نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

۱۷۹۱ روز قبل ۲۷۰ نظر

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

1 – با توجه به لزوم رعایت کلیه شرایط عمومی و اختصاصی از سوی متقاضیان و نظربه اینکه نتایج آزمون استخدامی مورخ 4/12/1391 این سازمان بر اساس «خود اظهاری» افراد در سیستم ثبت نام سازمان انجام شده است لذا در زمان بررسی مدارک پذیرفته شدگان ودر صورت مشاهده هرگونه مغایرتی میان موارد ثبت شده از سوی داوطلبین با شرایط مندرج در آگهی استخدامی مورد اشاره  و باستناد بند (11) مندرج در آگهی استخدامی منتشره که اعلام  می دارد « مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از آزمون ،گزینش و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی حکم مذکور لغو و بلا اثر می گردد»  و به لحاظ رعایت قوانین و مقررات و عدالت استخدامی ،افراد دارای مدراک و موارد مغایر  از لیست پذیرفته شدگان  حذف خواهند شد.

2 – افرادی که نامشان بعنوان پذیرفته شده )اصلی و ذخیره) در فهرست 5/ 1 برابر(کارشناس امورمالیاتی ،حسابدار،کارشناس روابط عمومی،کارشناس برنامه و بودجه، کارشناس امور ادارِی، کارشناس حقوق،کارشناس آموزش،کارشناس ناظر ساختمان، کارشناس ناظر تاسیسات  و کار شناس ناظر تاسیسات برق) و فهرست 3 برابرظرفیت ( در رشته های تحلیل گر سیستم ، شبکه ، امنیت شبکه ، نرم افزار و سخت افزار) اعلام شده می بایست ازتاریخ 5/3/1392 لغایت 15/3/1392با در دست داشتن مدارک ذیل :

* دو نسخه فرم تکمیل شده اطلاعات فردی (دریافت فرم)

*  اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه( دو برگ ).

*  اصل و کپی کارت ملی (دو برگ).

* اصل و کپی مدرک تحصیلی (دو برگ).

* اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت (دو برگ).

* 6 قطعه عکس  4 / 3 .

*  اصل و کپی گواهی عضویت بسیج (در صورت داشتن) .

* اصل و کپی گواهی ایثارگری (در صورت داشتن).

* اصل و کپی گواهی معلولیت (در صورت داشتن).

به ادارات کل امورمالیاتی مربوط ( برای انجام اموراداری و معرفی به هسته گزینش ) مراجعه نمایند.

* پذیرفته شدگان کلیه استانها به ادارات کل امورمالیاتی استان مربوطه.

* پذیرفته شدگان امور مالیاتی شهر تهران(تهران بزرگ) به آدرس تهران خیابان میرداماد نرسیده به میدان مادر ، ابتدای خیابان رازان شمالی – امور مالیاتی شهر تهران.

* پذیرفته شدگان استان تهران  و شهرستانهای استان تهران به آدرس تهران ، چهارراه جهان کودک –  امور مالیاتی استان تهران.

* پذیرفته شدگان در ستاد سازمان به آدرس تهران ، خیابان داور ،روبروی دادگستری سازمان امور مالیاتی کشور ، اداره کل اموراداری و رفاه ، اداره استخدام.

مراجعه نموده و نسبت به تکمیل مدارک مربوط اقدام نمایند.

4 –  نظر به اینکه در رشته های تحلیل گر سیستم ، شبکه ، امنیت شبکه ، نرم افزار و سخت افزار  تعداد افراد اعلام شده 3 برابر ظرفیت پذیرش می باشدلذا پس از انجام مصاحبه تخصصی ، پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره تعیین و متعاقبا اعلام خواهند شد.  تاریخ مصاحبه تخصصی نیز  متعاقبا  اعلام خواهد شد.

5 –  نظر به اینکه در برخی از شهرها وعناوین شغلی مندرج در جداول آگهی استخدام  به دلیل عدم کسب حد نصاب نمره لازم از سوی متقاضیان  ، اعلام نتیجه امکان پذیر نبوده است  لذا این شهرها و عناوین شغلی مذکور از فهرست اعلا م نتایج حذف شده اند. در برخی از شهرها و عناوین شغلی نیز بعلت عدم کسب حد نصاب نمره  لازم از سوی داوطلبین تعداد افراد اعلام شده از تعداد ظرفیت  مورد نیاز مندرج در آگهی استخدامی کمتر می باشد.

نتایج را ببینید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

270 نظر برای «نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور»


 1. الناز بوشهر

  سلام.از بچه های بنیاد شهید بوشهر کسی هست که مشغول بکار کرده باشه؟من جزو بچه های بنیادم اما هیچ خبری بهم ندادن که آیا پذیرفته شدم یا نه .

  پاسخ
  • مهدی (از سمنان)

   سلام
   ما رو دعوت به همکاری کردن برای کارشناس مالیاتی و گفتن آموزش نداره و آموزشها حین خدمته
   گفتن از هفته دیگه بریم سر کار

   پاسخ
 2. حمید

  با سلام تعدادی از قبول شدگان تهرانی در حال حاضر مشغول گذراندن دوره های اموزشی در اداره کل تهران می باشند و بابقیه افرادی که گزینش رفته اند تا قبل از عید تماس گرفته می شود تا در این دوره ها شرکت کنند منبع موثق و دقیق این خبر را تایید کزده است

  پاسخ
 3. a-z

  سلام
  میشه بفرمایید از نتایج استخدامی امور مالیاتی قم چه خبره؟ تا حالا لیستی به دستشون رسیده یا نه؟ ما چگونه باید پیگیر کارها باشیم؟ آیا خودشون با ما تماس میگیرند؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.