میزان حقوق سربازان در سال ۹۸

۴ روز قبل ۱۲ نظر

جزئیات افزایش حقوق سربازان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید. 

در این صفحه آخرین اخبار میزان حقوق سربازان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

 فهرست اخبار آخرین تغییرات میزان حقوق سربازان موجود در این صفحه :


۲۵ خرداد ۱۳۹۸
متولی حقوق و مزایای «سرباز امریه‌ها» کیست؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح، چگونگی پرداخت حقوق، بیمه و مزایا به سرباز امریه‌ها را تشریح کرد.به گزارش بازارکار سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به مقوله سربازی پرداخت و اظهار داشت: سربازی در راستای دفاع از امنیت کشور است و سربازان، مدت زمان خدمت سربازی را در نیروهای مسلح طی می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
تغییر در شیوه بخشش اضافه خدمت‌های سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره بخشش اضافه خدمت ناشی از غیبت و تاثیر غیبت در درجه و حقوق سربازان ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
قانون استخدام سربازان وظیفه
ماده واحده – قانون استخدام سربازان وظیفه به صورت پیمانی برای خدمت در مشاغل فنی و تخصصی مورد نیاز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌ایران مصوب ۵۳.۵.۷ به شرح زیر اصلاح می‌گردد: ‌
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
بیشترین حقوقی که سرباز‌ان می‌گیرند چقدر است؟
بیشترین حقوقی که سرباز‌ان می‌گیرند چقدر است؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار موسی کمالی درباره افزایش حقوق سربازان گفت: برابر قانون حقوق سربازان باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان پایور باشد که این مبلغ بر حسب درجه برای سرباز صفر حدود ۶۰ درصد و برای سرباز با درجه ستوان یکم پزشک ۹۰ درصد است، اما با توجه به اینکه در قانون بودجه چنین مبلغی برای پرداخت به سربازان پیش بینی نشده است، لذا در حال حاضر نیز این مبلغ به عنوان حقوق به سربازان پرداخت نمی‌شود و البته در حال پیگیری هستیم تا حقوق سربازان افزایش یابد.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
جزئیات افزایش حقوق سربازان
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح جزئیات افزایش حقوق سربازان در سال ۹۸ را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۱۳۹۸
آیا داماد خانواده‌های ایثارگر و جانباز مشمول کسری خدمت می‌شود؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره مقدار واریزی حقوق در زمان اضافه خدمت سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
افزایش ۱۸ درصدی حقوق سربازی
برخی از مشمولان درباره میزان افزایش حقوق سربازان سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد. افزایش ۱۸ درصدی حقوق سربازیبه گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان سربازی درباره میزان افزایش حقوق خود سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
بررسی موانع احقاق حقوق قانونی سربازان
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ساله نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر از جوانان کشور به حکم قانون به سربازی فرستاده می‌شوند. قانونی که اولین بار سال ۱۳۰۴ در مجلس شورای ملی به تصویب رسید و آخرین بار سال ۱۳۹۰ در مجلس شورای اسلامی اصلاح شد. بر اساس ماده اول این قانون، همه اتباع مرد ایرانی موظف به انجام خدمت وظیفه عمومی هستند. ماده‌ای که سال‌هاست بدون هیچ کم‌و‌کاستی اجرا می‌شود و بر مبنای آن، همه پسر‌ها از ۱۸ سالگی باید تکلیف وضعیت خدمتی خود را روشن کنند؛ اما با وجود این، بعد از گذشت هشت سال از تصویب آخرین اصلاحیه قانون خدمت وظیفه عمومی، اجرای بخش‌هایی از این قانون به دست فراموشی سپرده شده است. بخش‌هایی از جمله مواد ۴۹ و ۵۰ که حقوق و مزایای نسبتا مناسبی را برای سربازان پیش‌بینی کرده یا ماده ۸۰ که حق بهره‌مندی رایگان از برخی امکانات عمومی را برای سربازان قائل می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان در هفته آینده
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان در هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
افزایش حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از حل مسئله کسر خدمت سربازی فرزندان کارکنان دولت در مناطق امنیتی در زمان جنگ و همچنین افزایش حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
درخواست سردار کمالی برای افرایش حقوق سربازان
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از نمایندگان مجلس خواست که در بررسی قانون بودجه سال آینده افزایش حقوق سربازان را مورد توجه قرار دهند.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
حقوق و مزایای سربازان در سراسر کشور یکنواخت است
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: حقوق و مزایای سربازی در تمام نقاط کشور و همه سازمان‌های به کارگیرنده یکنواخت است و اینکه عنوان می‌کنید، سربازمعلمان در مناطق محروم خدمت می‌کنند باید بگویم سربازانی هستند در نقاط محروم‌تر از آموزش و پرورش مثل مرزها مشغول به خدمت هستند.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
حقوق سربازمعلمان ماهیانه پرداخت می‌شود
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، تعدادی از سربازان در سامانه فارس من از خبرگزاری فارس خواستند که موضوع افزایش حقوق آنها را پیگیری کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
حذف سربازی فارغ التحصیلان رشته حقوق در طرح مجلس
در صورت تصویب طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت، پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت دوره سربازی خود را در واحد معاضدت قضایی محاکم و یا ادارت حقوقی دولتی سپری خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
نهست خدمت سربازی چیست و چه مجازاتی دارد؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح توضیحاتی در خصوص نهست خدمت سربازی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۷
منابع مالی برای پرداخت حقوق سربازان در قانون بودجه لحاظ نشده
رییس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: خدمت سربازان قابل ارزش‌گذاری با پول نیست، این مبلغی که به سربازان داده می‌شود را نمی‌توانیم حقوق بنامیم و در واقع مبلغی برای هزینه‌های جاری سرباز است.
ادامه مطلب ...
۱ مهر ۱۳۹۷
کسری خدمت ایثارگری برای سربازانی که حین خدمت هستند، اجرایی می‌شود
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:کسری خدمت ایثارگری برای سربازانی که حین خدمت هستند، اجرایی می‌شود.به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان ،سردار ابراهیم کریمی با تبریک به فرا رسیدن روز "سرباز" اظهار داشت: در راستای گرامی داشت این روز برنامه‌های مختلفی توسط نیرو‌های مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷
باید به دنبال اجرای قانون فعلی بخصوص افزایش حقوق سربازان باشیم
رئیس منابع انسانی اداره سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اظهارات نماینده نجف آباد در مجلس مبنی بر اجرای طرح سربازی اختیاری را تکذیب کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۷
ارتقای منزلت سرباز یکی از برنامه‌های اصلی و محوری ارتش است
مراسم ضیافت افطاری یکان های سربازی ستاد ارتش با حضور معاون اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حسینیه ثارالله این ستاد برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۶
افزایش حقوق سربازان متناسب با خدمت در مناطق امنیتی و محروم
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حقوق سربازانی که در مناطق امنیتی و محروم خدمت می‌‌کنند، افزایش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۶
انتظار ۶ ماهه سرباز معلمان برای دریافت حقوق
سرباز معلمان مناطق مختلف با گذشت ۶ ماه از تدریس خود در مناطق روستایی هنوز هیچ حقوقی دریافت نکرده و دفترچه درمانی ندارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
حقوق ۹۶ سربازان امریه‌ای اعلام شد + سند
خبرگزاری تسنیم: بخشنامه جدید تعیین حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی (امریه سربازی) ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۱۳۹۶
واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند "و" بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۵
پرداخت حق‌التدریس معلمان آزاد و حقوق سرباز معلمان
خبرگزاری فارس : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بتوانیم در دو، سه روز آینده همه حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۵
میزان حقوق و فوق العاده سرباز معلمان
خبرگزاری تسنیم: به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه اصلاح حقوق و فوق العاده های کارکنان وظیفه ( سرباز معلم ) در سال ۱۳۹۵ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۳ آبان ۱۳۹۵
دوران سربازی تخصصی شود
اقتصاد آنلاین: موضوع بهبود کیفیت خدمت سربازی همچنان پابرجاست؛ طرح‌ها و نظرات مختلفی از سوی فعالان سیاسی و اجتماعی مطرح می‌شود، به‌ویژه آنکه پس از حادثه نی‌ریز، فعالان مردمی نیز پیگیر این ماجرا شده‌اند.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۵
بهبود رفتار با سرباز، شاخص عمل انقلابی در نیروهای مسلح
خبرگزاری فارس: «الگوی خدمت سربازی یک ساله در دوران صلح» را شاید بتوان بهترین الگوی مرکز پژوهش های مجلس دانست که احتمال موافقت ستادکل نیروهای مسلح نیز با آن بیشتر است. در این مدل سربازی در دوران صلح، اجباری و مدت آن یک سال است
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۴
حقوق سربازان از نظر ما ناچیز است
جانشین اداره کل منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تصمیم جدید دولت درخصوص ۵ ساله شدن جریمه مشمولان غایب جوانان را تشویق به غیبت می‌کند، درخصوص آخرین وضعیت افزایش حقوق سربازان گفت: امروز سربازان بین ۷۰ تا ۱۲۰ هزار تومان در ماه حقوق می‌گیرند که این از نظر ما ناچیز است، اما برای افزایش حقوق دولت باید منابع مالی را تامین کند.سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، در‌خصوص پیشنهاد دولت در لایحه بودجه سال ۹۵ مبنی بر اینکه غایبان سرباز که پنج سال از غیبت‌شان گذشته است می‌توانند جریمه پرداخت کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند، اظهار کرد: این پیشنهاد صراحتا از سوی ستاد کل نیروهای مسلح مورد مخالفت قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۳
جزئیات افزایش حقوق سربازان در سال ۹۳ +جدول
بر اساس آیین‌نامه جدید، کمترین دریافتی ناخالص یک نفر وظیفه با سمت سرباز به ۷۸ هزار تومان و بیشترین حقوق دریافتی متعلق به ستوان یکم پزشک به ۱۴۵ هزار تومان رسیده است.
ادامه مطلب ...

۱۲ نظر برای میزان حقوق سربازان در سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید