معوقات مزدی پرستاران و وعده‌های مسئولان

۸۰۴ روز قبل

خبرگزای ایلنا : دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت متغیر۶، ۸، ۹ و یا ۱۰ ماه است که معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند.
براساس اخبار دریافتی ایلنا، قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت متغییر۶، ۸، ۹ و یا ۱۰ ماه است که معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند که این مساله موجب ایجاد مشکلات فراوانی برای پرستاران شده است.
محمد شریفی مقدم با بیان اینکه به طور متوسط اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از مرداد ماه تاکنون معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند، گفت: تعداد محدودی از بیمارستان‌ها از اسفندماه سال ۹۳ معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند اما اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی تا مرداد سالجاری کارانه و اضافه کاری پرستاران را پرداخت کرده‌اند و هنوز معوقات ۶ ماهه دوم را به پرستاران بدهکار هستند.
قائم‌مقام سازمان نظام پرستاری افزود: وقتی علت را از دانشگاه‌ها پیگیری می‌کنیم؛ آن‌ها اعلام می‌کنند وزارت بهداشت منابعی در اختیار آن‌ها نگذاشته است و وقتی سراغ وزارتخانه می‌رویم آن‌ها طلب خود از بیمه‌ها را بهانه این عدم پرداخت اعلام می‌کنند و درنهایت نیز بیمه‌ها افزایش تعرفه در طرح تحول سلامت و کمبود منابع را دلیل ناتوانی خود در پرداختی بیمارستان‌ها اعلام می‌کنند.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام پرستار اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.