قانون منع به کارگیری بازنشستگان راه را برای اشتغال جوانان فراهم کند

۲۲۲ روز قبل

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشکلاتی در اجرا پدید آورد؛ این قانون باید راه را برای ورود مدیران جهادی و جوانان شایسته به دستگاه‌های اجرایی باز کند.

قانون منع به کارگیری بازنشستگان راه را برای اشتغال جوانان فراهم کندبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد نبی حبیبی در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی از انتخاب ۱۴ عضو جدید شورای مرکزی حزب در مجمع عمومی دوازدهم خبر داد.

وی ادامه داد: ۱۰ نفر از دبیران حزب در استان‌ها به شورای مرکزی حزب راه یافته‌اند و تعداد خانم‌ها به دو برابر افزایش یافته است و بیش از سه چهارم اعضاء شورای مرکزی جدید دارای مدارک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هستند؛ شعار مجمع (احیای مدیریت جهادی، حل مشکلات کشور با مسئولیت پذیری حزبی) بود و قطعاً شورای مرکزی جدید در دوره جدید این شعار را سرلوحه فعالیت‌های حزب قرار خواهد داد.

نبی حبیبی خاطرنشان کرد: نقش احزاب در ایران کاملاً متفاوت با نقش احزاب در جوامع غربی است؛ ما حرکت در چارچوب اسلام، منافع ملی و پاسخ به مطالبات حقیقی مردم را مدنظر داریم و احزاب کشور باید در این روند حرکت خود را ادامه دهند.

وی ادامه داد: شورای عالی انقلاب فرهنگی ستاد مرکزی و نیز فرماندهی مقابله با جنگ نرم دشمن را برعهده دارد و تا کنون تصمیمات مهم و راهبردی و اساسی گرفته است، اماّ برخی یا ابلاغ نشده یا اگر ابلاغ شده در دستگاه‌های دولتی و در جامعه عملیاتی نمی‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: تمام توان دشمن به این نقطه متمرکز است که شورای عالی انقلاب فرهنگی را از طریق نفوذ اندیشه‌های سکولار، اباحه گری و تبلیغ سبک زندگی غربی، از جامعه ما حذف کنند. دشمن به دنبال اخلال در بندر چابهار و نا امن نشان دادن این منطقه ازکشور است، دستگاه‌های امنیتی باید هوشیار باشند.

نبی حبیبی اظهارکرد: نباید اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشکلاتی در اجرا پدید آورد؛ این قانون باید راه را برای ورود مدیران جهادی و جوانان شایسته به دستگاه‌های اجرایی باز کند.

وی خاطرنشان کرد: عربستان باید اعتراف کند در حمله به فقیرترین کشور عرب شکست خورده است و آمریکا هم در سیاست‌های غلط ترامپ در مجمع‌های جهانی نیز دچار شکست شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده اخبار بازنشستگان اینجا کلیک کنید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید