کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی

۲ روز قبل ۲۸۸ نظر

از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی، برای اولین بار از سامانه ای‌استخدام

 

فقط در عرض ۲ روز برای مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی،سیاسی و روانشناختی آماده شوید

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان و متقاضیان شغل در سازمان‌های دولتی و خصوصی، تیم آموزشی ای‌استخدام به اطلاع شما عزیزان می‌رساند که اولین کتاب کاربردی در زمینه جذب و استخدام که تمام مراحل استخدام و جذب را که مربوط به سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد به صورت کاملاً کاربردی و راهبردی (نه صرفاً تئوریک و غیرعملی)، توسط تیم آموزشی سامانه ای‌استخدام در ۳۹۱ صفحه تهیه شده است. این کتاب از مرحله اول، یعنی ثبت نام تا مرحله گزینش عقیدتی را در بر خواهد گرفت. در ادامه به تشریح فصول این کتاب خواهیم پرداخت.

فصل اول: آگهی‌های استخدامی

در این فصل کانال‌های رایج و موثرترین کانال برای دریافت آگهی‌های استخدامی در سازمان‌های دولتی و خصوصی آورده شده است. همچنین، نکات مهم اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل دوم: بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی، شیوه‌ها و تکنیک‌های مطالعه

در این فصل، تیم آموزشی سامانه ای‌استخدام، به طور جامع در مورد دروس آزمون‌های استخدامی توضیح داده است. همچنین، موثرترین و کارآمدترین شیوه‌ها و تکنیک‌های مطالعه و مرور مطالب را نیز تشریح کرده است.

فصل سوم: برگزاری آزمون‌های استخدامی

در این فصل، داوطلبان با تمامی کارهایی که بایستی قبل از برگزاری آزمون، حین آزمون و پس از برگزاری آزمون انجام دهند، آشنا می‌شوند. این فصل از استراتژیک‌ترین فصول این کتاب می‌باشد؛ چرا که تمام کارهای این مرحله، نشان‌دهنده آمادگی داوطلب در زمینه آزمون‌های استخدامی خواهد بود.

فصل چهارم: نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی

در این فصل، تمامی بندهای کارنامه اولیه داوطلبان آزمون‌های استخدامی، با فرمول‌های ریاضیاتی به طور کامل تشریح شده است. همچنین، به شرح کامل در مورد وضعیت داوطلب پرداخته شده است.

فصل پنجم: تحویل مدارک

این مرحله برای داوطلبان مشاغل در سازمان‌های خصوصی بسیار استراتژیک و مهم است. همچنین، در این فصل به تمام موارد ضروری جهت کسب برگ برنده در بین رقبای واجد شرایط برای مشاغل سازمان‌های دولتی و خصوصی پرداخته شده است.

فصل ششم: مصاحبه تخصصی

در این فصل، تمامی سرفصل‌های مورد پرسش و پاسخ، در مصاحبه‌ تخصصی سازمان‌های دولتی و خصوصی، آورده شده است. همچنین، راه‌ها و استراتژی‌های پاسخگویی به این سوالات نیز، به صورت مفصل توضیح داده شده است.

فصل هفتم: گزینش عقیدتی

این فصل که آخرین فصل از این کتاب می‌باشد، به گزینش عقیدتی پرداخته شده است. در این فصل، داوطلبان با سوالات مربوط به گزینش عقیدتی به طور مفصل همراه با پاسخ تشریحی، آشنا خواهند شد.
در بخش ضمیمه، مهم‌ترین سوالات دروس عمومی که اصل سوالات سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد، همراه با پاسخ تشریحی گردآوری شده است. این ضمیمه‌ها برای هفت درس زبان و ادبیات فارسی، ریاضیات و آمار مقدماتی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی، مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر، هوش و توانمندی‌های عمومی و زبان انگلیسی تدوین شده است.

 

 

از آگهی استخدامی تا مصاحبه و گزینش

نکات مورد نظر در مورد این کتاب

 • این کتاب، برای اولین بار توسط سامانه ای‌استخدام و از همین سامانه منتشر شده است. بنابراین، لازم به ذکر است که داوطلبان گرامی بدانند این کتاب دارای شماره ثبت بوده و در صورت مشاهده آن در سامانه‌های دیگر، مراتب تخلف را از طریق پست الکترونیکی مربوط به آن یعنی ebook@e-estekhdam.com به اطلاع تیم‌ آموزشی ای‌استخدام برسانید. در صورت مشاهده تخلف، طبق قانون حمایت از مولفان و مصنفان، برخورد قضایی خواهد شد.
 • این کتاب به منظور آمادگی داوطلبان و متقاضیان مشاغل در سازمان‌های دولتی و خصوصی از مرحله اول تا آخر تدوین شده است.
 • از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود که هرگونه پیشنهاد و انتقادی که متوجه کتاب است را فقط به پست الکترونیکی مذکور در بند ۱، ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد.
 • از داوطلبان عزیز خواهشمند است، تمام مباحث و پرسش و پاسخ‌های مربوط به این کتاب را فقط از همین صفحه پیگیری کنید و از درج نظرات در صفحاتی که ارتباطی با این کتاب ندارند، خودداری نمایید.

مشاهده صفحاتی از کتاب

کاربران عزیز بنا به درخواست شما مبنی بر ارائه صفحاتی از کتاب به منظور آشنایی، فهرست مطالب و بخشی از متن کتاب در یک فایل مجزا ارائه شده است، تا قبل از خرید بتوانید مطالعه نمایید. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت کامل کتاب اینجا کلیک کنید

کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ آبان ماه سال ۹۷ ارائه شد.
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

کتاب جامع سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع جامع و یکپارچه درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام»

با تشکر تیم آموزشی وب سایت ای‌استخدام

فایل الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش

 

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۲۸۸ نظر برای کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی

 • شیرین
  سلام و عرض خستخ نباشید.
  از این کتاب در همه ی آزمون های استخدامی میشه استفاده کرد؟ من برای فراگیر ازش استفاده کردم.برای وزارت بهداشت هم میشه؟ یا باید کتاب دگه ای تهیه کنم؟
  پاسخ
  • تیم آموزشی ای-استخدام
   با سلام
   کاربر گرامی، همانطور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب به نوعی کتاب راه می باشد. بنابراین، برای آزمون های استخدامی به عنوان یک راهنما عمل می کند.
   با تشکر
   پاسخ
   • تیم آموزشی ای-استخدام
    با سلام
    کاربر گرامی، ضمیمه این کتاب، به منظور آگاهی از استراتژیک ترین و مهم ترین نحوه ارائه سوالات آزمون های استخدامی تدوین شده است. بنابراین، در اینجا مهم جدید بودن سوالات نیست، بلکه این مهم است که شما داوطلبان از بخش های مهم آزمون های استخدامی (در بخش عمومی) آگاه شوید.
    با تشکر
    پاسخ
   • کاربر منابع طبیعی
    سلام من مرحله اول استخدام سراسری مرحله چهارم را قبول شدم و مدارک خود را به اداره منابع طبیعی البرز بردم. به من گفتند که از ۳ الی ۱۰ آبان ماه زمان مصاحبه هست ولی تا به امروز خبری از زمان مصاحبه به من اطلاع داده نشده است. آیا کسی می‌داند برای متوجه شدن زمان دقیق مصاحبه باید به کجا مراجعه کنم؟
    پاسخ
    • تیم آموزشی ای - استخدام
     با سلام
     کاربر گرامی، این صفحه مربوط به کتاب «از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی» است. درخواست خود را باید به دستگاه مربوطه انتقال دهید.
     با تشکر
     پاسخ
     • تیم آموزشی ای - استخدام
      با سلام
      کاربر گرامی، این صفحه مربوط به کتاب «از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی» می باشد. به منظور دریافت اخبار استخدامی، به صفحه مورد نظر خود مراجعه فرمائید.
      با تشکر
      پاسخ
     • مریم
      سلام من میخام رشته ی حسابداری رو انتخاب کنم و لیسانسشو بگیرم میخواستم بدونم واقعا آینده ی شغلی داره ؟چون شغلش برام خیلی مهمه و اینکه واقعا میتونم توی بانک استخدام بشم یان ؟یعنی بانک یه آزمون دیگم داره ؟و اینکه منابع اون آزمون چیه و از چه درسایی میاد از درسای دانشگاهه یا دبیرستان و....ممنون میشم اگر جوابمو بدید چون هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و فقط بخاطر علاقم به حسابداری و استخدام توی بانک میخام این رشترو انتخاب کنم
      پاسخ
      • سینا
       سلام خواهرم خوب هستین؟ رشته حسابداری از لحاظ استخدامی وضعیتش خیلی خوبه و فقط مربوط به بانک نیست، بانک هم در آینده حتما استخدامی خواهد داشت ولی تنها به فکر بانک نباشید، سازمان های دیگری هم هست که با حسابداری میتونید قبول بشید، سوالات عمومی که معمولا از دروس دبیرستان میاد و سوالات تخصصی از دروس کارشناسی، سعی کنید دروس عمومی رو که مربوط به دبیرستان و بعضی منابع دیگره برنامه ریزی کنید و هر موقع وقت کردین کم کم بخونین، لینک یه صفحه رو براتون میذارم که هم مربوط به ارسالی های کاربران هستش که هم سوالات استخدامی داره و هم منابع مطالعه، برای مثال در بخش جزوه های ارسالی کاربران، منابع دروس عمومی آزمون های استخدامی میثم کریمی رو مشاهده کنید، و همچنین موارد دیگر
       امیدوارم موفق باشید
       پاسخ
      • بلوچ
       به نظرم دنبال بانک نرو خودم کارمند بانکم انقدبه ات فشار میارند داغون میشی با اینه درامد خوبی داره وهزاران مریضی میگیری بابت دست زدن به پولهای کثیف
       پاسخ
       • مریم
        اخه بانک برای ی خانوم خوبه کارای الان دیگه انقد سختی دارن که حاضرم سختیاشو به جون بخرم ولی امنیت داشته باشم جاهای زیادی کار کردم ولی خب .......
        استخدام توی بانک خیلی سخته ؟اخه همه میگن باید پارتی داشته باشی دارن ناامیدم میکنن
        پاسخ
       • ش ر
        مریم سلام.اگه پشتکار داشته باشی و واقعا مطالعه کنی چرا که نه حتما موفق میشی و بع شغل دلخواهت که گفتی استخدام تو بانکه میرسی . سعی کن از اول درسای دانشگاهیو خوب بخونی و بهترین فرصت برای مطالعه هست چون استاد کنارته و بهترین منبع برای رفع اشکال و تست زنیه . من خودم بدون استاد خوندم و به خیلی تستا برخوردم که جوابا اشتباه بود و متاسفانه مرجعی برای مراجعه و اطمینام از جواب تست نداشتم.و همین موضوع منو سردرگم و ناامید میرکرد و اعتماد به نفسم ازبین میرفت. واسه همینم میگم کنار استادات تا داریشون مطالعه کنی و تست بزنی خیلی جلویی. بهت قول میدم اگه درسای دانشگاهو طوری خونده باشی که بتونی با اون سطح مطالعه ارشد قبول شی حتما حتما و حتما میتونی توی آزمون بانک به موفقیت برسی . امیدوارم موفق باشی .
        پاسخ
        • مریم
         سلام ممنونم از راهنماییت من دانشگاه رشتم شیمی محض بود ولی خب برادرم فوت کرد بدون مرخصی ولش کردم از اولم حسابداریو خیلی دوس داشتم توی شهر اراکم کارخونه و شرکت زیاده ولی من عاشق بانکم دعا کن که بتونم امیدوارم توام هرجا هستی موفق باشی
         پاسخ
       • علی
        سلام مدیر جان
        ممکنه برای آزمون استخدامی متصدی امور انتظامی که فقط از دیپلم ها آزمون گرفته و آزمون تخصصی نداره یک کتاب مصاحبه معرفی کنین؟
        پاسخ
        • تیم آموزشی ای - استخدام
         با سلام
         کاربر گرامی، کتابی که در این صفحه معرفی شده است، یعنی کتاب «از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی»، شامل مواردی می باشد که در مصاحبه های تخصصی و همچنین عقیدتی به آن توجه ویژه می شود.
         با تشکر
         پاسخ
         • تیم آموزشی ای - استخدام
          با سلام
          فصل ششم کتاب «از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی» که در همین صفحه موجود می باشد، شامل بخش وسیعی از سوالات مصاحبه تخصصی به همراه شیوه های پاسخگویی به سوالات مصاحبه می باشد. بنابراین، به منظور رسیدن به پاسخ های خود، کتاب ذکر شده را تهیه کرده و آن را مطالعه بفرمائید.
          با تشکر
          پاسخ
         • سحر
          سلام دوستان من هرچی میگردم برا آموزگار ابتدایی ک چه مدارکی باید بفرستم و کی باید بفرستم چیزی پیدا نمیکنم.کسی از شما هست که آموزگار ابتدایی قبول شده باشه؟
          پاسخ
         • رضا به **** ادمین*****
          اسم دقیقش میخام که سرچ بزنم و اینکه فایل زیپ شده بود ؟ اگه میل هم کردین لطف کنید ادپرس میلتون هم بدین تو میلم ببینم, اخه متاسفانه میل باکسمم هم خیلی شلوغه پیداش نکردم
          پاسخ
          • Mahdi
           با سلام خدمت مدیر محترم.
           با توجه به تمرکز کتاب به فرایند بعد از قبولی ازمون کتبی، و توجه کامل بر مصاحبه . ایا کتاب مذکور جهت مشخص کردن منابع و سر فصل های مهم توضیح داده شده یا خیر؟
           چون با توجه به واگذار شدن برگزاری ازمون توسط سنجش در این سالها شاهد تفاوت سوالات طرح شده و سختی سوالات هستم ک نیازمند منابع مناسب هست.
           با سپاس. منتظر پاسخ شما هستم.
           پاسخ
           • تیم آموزشی ای - استخدام
            با سلام
            کاربر گرامی، این کتاب صرفاً مخصوص مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی نمی باشد؛ علاوه بر این دو مقوله، به محورهای اصلی آزمون های استخدامی قبل از برگزاری یعنی منابع آزمون و آگهی های استخدامی و حتی شیوه مطالعه دروس نیز اشاره شده است.
            با تشکر
            پاسخ
             • سعید
              سلام.
              در کنار کتابی که اینجا معرفی میشه که مخصوصا برای آشنایی با نمونه سوالات خیلی خوبه، منم چندتا نکته میخاستم بگم.
              واسه عمومیا کتاب های کنکوری رشته ی تجربی رو بخونید، ریاضی، ادبیات، زبان فارسی، دین و زندگی، زبان انگلیسی.
              برای انتخاب ناشر این کتاب ها از یکی که پشت کنکوری هست کمک بگیرید، به نظر من بهترین کتاب های علمی فارسی در ایران همین کتاب های کنکوری رشته های تجربی و ریاضیه که سالهاست روشون کار میشه و ویرایش میشن و از لحاظ طراحی و زیبایی و نگارش هم خیلی خوبه، در ضمن ریاضیات و آمار و احتمال در حد همون کنکور تجربی میاد البته کمی ساده تر.
              برای اطلاعات عمومی و ICDL و هوش باید از منابع مختلف استفاده کنید و هیچ وقت نمیشه گفت که به سطح خوبی رسیدید و دیگه کافیه (البته ICDL خیلی ساده است) فقط مواظب باشید توی تله ی سوالات هوش گیر نکنید چه حالا و چه بعدا توی آزمون، تله ای که وقتتون رو میکشه.
              دروس تخصصی هم خیلی مهمه و از سطح کنکور لیسانس پایینتره.
              من خودم همین هارو خوندم و اگه درس های تخصصی رو بیشتر خونده بودم و کمی بیشتر میزدم توی گروه خودم با اختلاف اول میشدم..
              یعنی دروس تخصصی منبع خوبی براشون پیدا نکردم
              ولی عمومیا رو به خاطر کتاب های خوب رشته ی تجربی خوب زدم
              موفق باشید.
              پاسخ
               • سعید
                من برا آزمون سوم بودم و سوالای آزمون های قبلی رو هم دیدم.
                آزمون چهارم اطلاعی ندارم ولی اینو متوجه نمیشم که چجوره که سنجش قابل پیش بینی نیست؟ چون آزمون های استخدامی حساسیت و سختیشون کمتر از کنکورهای سراسری هست و منابع آزمون هم مشخصه دیگه میخان چه جور سوالی طرح کنن.
                نمی دونم به نظرم باید آزمون چهارم رو بررسی کنید ببینید چه تفاوت هایی با آزمون سوم داشته و آیا فراتر از کتاب های کنکور تجربی بوده؟ و این مقایسه رو هم باید برای تک تک دروس انجام بدید مثلا ریاضی از چه مباحثی سوال اومده و زبان انگلیسی و ..
                من زبان انگلیسی بالای 90 درصد توی آزمون قبلی زدم و بقیه عمومی هارو هم بالای 50 درصد بودم
                درصد های پایینم یکی اطلاعات عمومی بود و بعدی هوش که وقت کم آوردم و اینا هم که ربطی به کتاب های کنکور تجربی نداشت.
                البته باید در انتخاب منابع خیلی خیلی دقت کنید و وقتتون رو سر مباحثی نامربوط تلف نکنید که این هم البته کار راحتی نیست و بالاخره باید بهترین و کم ریسک ترین راه رو انتخاب کنید.
                نظر آقای mahdi کاملا محترمه و من تشکر میکنم که این قسمت تاریک مسئله رو روشن کردن، و ایشون فکر میکنم با من موافقن که نباید سردرگم بشین بلکه باید حساس تر و دقیق تر به انتخاب منابع بپردازین. به امید خدا موفق باشین
                پاسخ
              • به اصفهانی ها
               سلام مدیر سایت.
               در بعضی از آگهی ها مخصوصا اگهی بان تجارت کاربرانی از کتابی برای مصاحبه عقیدتی از سایت ای استخدام نام می برن که قیمتش 7500 تومان است منظور کدام است؟
               با تشکر
               پاسخ
              • مسعود آزمون دهنده ۹۵ و ۹۶
               مدیر جواب لطفا؛ این کتاب صفحاتش رو چک کردم کوتاهه فاصله هر موضوع تا موضوع بعدش ، آیا این کتاب رو بخونم کافیه برای مصاحبه تخصصی و مصاحبه عمومی آموزش و پرورش؟ یا فقط بصورت کلی گفته شده؟
               آیا منابع خاصی هست برای منبع مطالعه مصاحبه حضوری؟
               پاسخ
               • تیم آموزشی ای - استخدام
                با سلام
                بله، یکی از محور های مصاحبه تخصصی، روانشناسی می باشد. در فصل ششم این کتاب به طور واضح به مباحث روانشناسی پرداخته شده است. همچنین پاسخ تشریحی و استراتژی های پاسخگویی به مسائل روانشناسی نیز آورده شده اند.
                با تشکر
                پاسخ

              لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید