کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی

امروز ۲۲۴ نظر

از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی، برای اولین بار از سامانه ای‌استخدام

کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه سال ۹۷ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱. بروز رسانی اطلاعات و شرایط مندرج در اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور
۲. بررسی مجدد سوالات مربوط به مصاحبه ها
۳. تطابق فصل هفتم (گزینش عقیدتی) با سوالات مصاحبه کننده های عقیدتی
۴. درج مطالب جدید در فصل هفتم، مطابق با جدیدترین سوالات گزینش عقیدتی
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.
ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان و متقاضیان شغل در سازمان‌های دولتی و خصوصی، تیم آموزشی ای‌استخدام به اطلاع شما عزیزان می‌رساند که اولین کتاب کاربردی در زمینه جذب و استخدام که تمام مراحل استخدام و جذب را که مربوط به سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد به صورت کاملاً کاربردی و راهبردی (نه صرفاً تئوریک و غیرعملی)، توسط تیم آموزشی سامانه ای‌استخدام در ۳۹۰ صفحه تهیه شده است. این کتاب از مرحله اول، یعنی ثبت نام تا مرحله گزینش عقیدتی را در بر خواهد گرفت. در ادامه به تشریح فصول این کتاب خواهیم پرداخت.

فصل اول: آگهی‌های استخدامی

در این فصل کانال‌های رایج و موثرترین کانال برای دریافت آگهی‌های استخدامی در سازمان‌های دولتی و خصوصی آورده شده است. همچنین، نکات مهم اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل دوم: بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی، شیوه‌ها و تکنیک‌های مطالعه

در این فصل، تیم آموزشی سامانه ای‌استخدام، به طور جامع در مورد دروس آزمون‌های استخدامی توضیح داده است. همچنین، موثرترین و کارآمدترین شیوه‌ها و تکنیک‌های مطالعه و مرور مطالب را نیز تشریح کرده است.

فصل سوم: برگزاری آزمون‌های استخدامی

در این فصل، داوطلبان با تمامی کارهایی که بایستی قبل از برگزاری آزمون، حین آزمون و پس از برگزاری آزمون انجام دهند، آشنا می‌شوند. این فصل از استراتژیک‌ترین فصول این کتاب می‌باشد؛ چرا که تمام کارهای این مرحله، نشان‌دهنده آمادگی داوطلب در زمینه آزمون‌های استخدامی خواهد بود.

فصل چهارم: نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی

در این فصل، تمامی بندهای کارنامه اولیه داوطلبان آزمون‌های استخدامی، با فرمول‌های ریاضیاتی به طور کامل تشریح شده است. همچنین، به شرح کامل در مورد وضعیت داوطلب پرداخته شده است.

فصل پنجم: تحویل مدارک

این مرحله برای داوطلبان مشاغل در سازمان‌های خصوصی بسیار استراتژیک و مهم است. همچنین، در این فصل به تمام موارد ضروری جهت کسب برگ برنده در بین رقبای واجد شرایط برای مشاغل سازمان‌های دولتی و خصوصی پرداخته شده است.

فصل ششم: مصاحبه تخصصی

در این فصل، تمامی سرفصل‌های مورد پرسش و پاسخ، در مصاحبه‌ تخصصی سازمان‌های دولتی و خصوصی، آورده شده است. همچنین، راه‌ها و استراتژی‌های پاسخگویی به این سوالات نیز، به صورت مفصل توضیح داده شده است.

فصل هفتم: گزینش عقیدتی

این فصل که آخرین فصل از این کتاب می‌باشد، به گزینش عقیدتی پرداخته شده است. در این فصل، داوطلبان با سوالات مربوط به گزینش عقیدتی به طور مفصل همراه با پاسخ تشریحی، آشنا خواهند شد.

در بخش ضمیمه، مهم‌ترین سوالات دروس عمومی که اصل سوالات سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد، همراه با پاسخ تشریحی گردآوری شده است. این ضمیمه‌ها برای هفت درس زبان و ادبیات فارسی، ریاضیات و آمار مقدماتی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی، مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر، هوش و توانمندی‌های عمومی و زبان انگلیسی تدوین شده است.

 

از آگهی استخدامی تا مصاحبه و گزینش

نکات مورد نظر در مورد این کتاب

 • این کتاب، برای اولین بار توسط سامانه ای‌استخدام و از همین سامانه منتشر شده است. بنابراین، لازم به ذکر است که داوطلبان گرامی بدانند این کتاب دارای شماره ثبت بوده و در صورت مشاهده آن در سامانه‌های دیگر، مراتب تخلف را از طریق پست الکترونیکی مربوط به آن یعنی ebook@e-estekhdam.com به اطلاع تیم‌ آموزشی ای‌استخدام برسانید. در صورت مشاهده تخلف، طبق قانون حمایت از مولفان و مصنفان، برخورد قضایی خواهد شد.
 • این کتاب به منظور آمادگی داوطلبان و متقاضیان مشاغل در سازمان‌های دولتی و خصوصی از مرحله اول تا آخر تدوین شده است.
 • از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود که هرگونه پیشنهاد و انتقادی که متوجه کتاب است را فقط به پست الکترونیکی مذکور در بند ۱، ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد.
 • از داوطلبان عزیز خواهشمند است، تمام مباحث و پرسش و پاسخ‌های مربوط به این کتاب را فقط از همین صفحه پیگیری کنید و از درج نظرات در صفحاتی که ارتباطی با این کتاب ندارند، خودداری نمایید.

مشاهده صفحاتی از کتاب

کاربران عزیز بنا به درخواست شما مبنی بر ارائه صفحاتی از کتاب به منظور آشنایی، فهرست مطالب و بخشی از متن کتاب در یک فایل مجزا ارائه شده است، تا قبل از خرید بتوانید مطالعه نمایید. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت کامل کتاب اینجا کلیک کنید

کتاب جامع سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع جامع و یکپارچه درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام»

با تشکر تیم آموزشی وب سایت ای‌استخدام

فایل الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش

 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

224 نظر برای «کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی»


 1. محمد

  سلام به همگی
  ادمین جان یه سوال داشتم
  برای گزینش سوالات اهل تسنن فرق میکنه؟
  اگه فرق می‌کنه از کجا میتونیم نمونه سوال یا کتاب برای گزینش پیدا کنیم شما دارید؟

  پاسخ
  • مدیر

   با سلام
   کاربر گرامی این مورد را از سازمان مورد نظر جویا شوید که متفاوت میباشد یا نه . توجه داشته باشید کتاب به صورت کاملاً کاربردی و راهبردی (نه صرفاً تئوریک و غیرعملی) میباشد. همچنین یکری جزوه های رایگان در صفحه سوالات رایگان تعبیه شده است که میتوانید مطالعه نمایید
   با تشکر

   پاسخ
  • پشتیبان یک

   با سلام
   کاربر گرامی کتاب تعبیه شده در این صفحه برای آزمون های استخدامی به عنوان یک راهنما عمل می کند همچنین سوالات تخصصی ای که در جلسه مصاحبه مطرح میشود چیزی فراتر از دروسی که در دانشگاه مطالعه کردید نمیباشد
   با تشکر

   پاسخ
  • پشتیبان یک

   با سلام
   کاربر گرامی کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی به نوعی کتاب راه می باشد. بنابراین، برای آزمون های استخدامی به عنوان یک راهنما عمل می کند. سوالات تخصصی ای که در جلسه مصاحبه مطرح میشود چیزی فراتر از دروسی که در دانشگاه مطالعه کردید نمیباشد
   با تشکر

   پاسخ
 2. L.s

  باسلام خدمت ادمین عزیز.میخواستم بدونم برای خرید بسته مصاحبه و گزینش راه دیگه ای به جز ارسال آن با ایمیل نیست من خیلی وقته از ایمیلم استفاده نکردم رمزش و فراموش کردم.لطفا اگه راه دیگه ای هست بگین

  پاسخ
  • پشتیبان یک

   با سلام
   کاربر گرامی کتاب در قالب فایل پی دی اف و فقط به صورت الکترونیکی ارسال می شود.همچنین بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین قابل دانلود میباشد.
   با تشکر

   پاسخ
 3. نرگس

  با سلام
  من دبیری علوم تجربی مجاز شدم
  میخاستم بدونم برای سوالات بخش تخصصی که مربوط به رشته خودم هست چطور میتونم جزوه تهیه کنم؟
  آیا نمونه سوال تخصصی دارید تا با نحوه سوالات آشنا بشم؟

  پاسخ
  • پشتیبان یک

   با سلام
   کاربر گرامی، همانطور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب به نوعی کتاب راه می باشد. بنابراین، برای آزمون های استخدامی به عنوان یک راهنما عمل می کند. سوالات تخصصی ای که در جلسه مصاحبه مطرح میشود چیزی فراتر از دروسی که در دانشگاه مطالعه کردید نمیباشد
   با تشکر

   پاسخ
  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر گرامی، همانطور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب به نوعی کتاب راه می باشد. بنابراین، برای آزمون های استخدامی به عنوان یک راهنما عمل می کند. سوالات تخصصی ای که در جلسه مصاحبه مطرح میشود چیزی فراتر از دروسی که در دانشگاه مطالعه کردید نمیباشد
   با تشکر

   پاسخ
  • پشتیبان دو

   با سلام
   کاربر گرامی کتاب به صورت فایل ارسال می شود و امکان تفکیک فصل به فصل وجود ندارد و همچنین به منظور آشنایی، فهرست مطالب و بخشی از متن کتاب در یک فایل مجزا ارائه شده است می توانید اینجا کلیک نمایید
   موفق باشید

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.