صدور مجوز استخدام ۸۰۰ نفر در نیروی انتظامی استان البرز

۲۲۸ روز قبل ۱۱ نظر

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه استان البرز در حوزه نیروی انسانی با مشکلاتی مواجه بود که مجوز تقویت نیرو در این حوزه صادر شد،گفت: ۸۰۰ نفر در نیروی انتظامی استان البرز استخدام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار عباسعلی محمدیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: میزان وقوع جرم در استان البرز روند کاهشی داشته و در جرایمی مانند قتل و سرقت، کشفیات افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه کشف انبارهای احتکار کالا به نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، تصریح کرد: نقش مردم در این توفیقات غیرقابل انکار است.

محمدیان با بیان اینکه استان البرز به واسطه عقب ماندگی در حوزه نیروی انسانی با موافقت مسئولان ناجا نسبت به تقویت نیروی انسانی از بین جوانان متعهد، متخصص و انقلابی اقدام می‌کند، ادامه داد: مجوز استخدام ۸۰۰ نفر از داوطلبان در نیروی انتظامی در استان البرز صادر شد و طی مراحل قانونی از بین جوانان استخدام انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه جریمه تاخیر و دیرکرد پرداخت قبوض جریمه‌های خودرو از فردا صبح برداشته می‌شود و تنها اصل جریمه قابل پرداخت است، تصریح کرد: در مورد خودروهای توقیفی که مشکل انتظامی دارند نیز دستور عفو و بخشش برای آنها صادر شد و شهروندانی که خودروی آنها به واسطه تخلف انتظامی توقیف شده می‌توانند از این عفو استفاده کنند و این عفو شامل خودروهایی که با دستور قضایی توقیف شده‌اند نمی‌شود.

 منبع : خبرگزاری تسنیم

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

۱۱ نظر برای صدور مجوز استخدام ۸۰۰ نفر در نیروی انتظامی استان البرز

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید