صدور مجوز استخدام ۲۰۰ نیروی جدید در بنادر کشور

۱۲۴۲ روز قبل ۱ نظر

معاون برنامه‌ ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: مجوز استخدام ۲۰۰ نیروی جدید در این سازمان صادر شده که از این تعداد، ۷۰ نفر سهمیه برای استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.

منصور آرامی روز چهارشنبه با حضور در غرفه ایرنا در پانزدهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هرمزگان افزود: یکی از اولویت های سازمان بنادر و دریانوردی پرورش نیروی انسانی برای تامین نیاز سال های آینده این مجموعه است که راهبردهای آن در سند توسعه منابع انسانی پیش بینی شده است.
وی همچنین از امضای قراردادهای آموزشی با دانشگاه مالموی سوئد و دانشگاه صنعتی شریف خبر داد و اضافه کرد: براساس این قرارداد، نیروهای قراردادی و رسمی دولتی و شاغلان بخش خصوصی حوزه های بندری در دوره های آموزش تخصصی این دانشگاه ها شرکت کرده و مدرک معتبر دریافت می کنند.
آرامی یادآور شد: با مجموعه راهبردهایی که به تدریج در مسیر اجرایی قرار می گیرد وضعیت نیروی انسانی بنادر و دریانوردی در آینده نزدیک متحول خواهد شد.
پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان و چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از شامگاه یکشنبه اول بهمن ماه به مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس واقع در سه راه جهانبار آغاز به کار کرده است و تا هفتم بهمن ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری ایرنا

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان بنادر و دریانوری اینجا کلیک نمایید

۱ نظر برای صدور مجوز استخدام ۲۰۰ نیروی جدید در بنادر کشور

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید