دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه اجرایی (آزمون فراگیر)

دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه اجرایی (سازمانهای دولتی)

مشخصات بسته (تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۴۶۰ سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه
 • ۴۴۰ سوال احکام و معارف اسلامی به همراه پاسخنامه
 • ۳۶۰ سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه
 • ۴۲۰ سوال کامپیوتر و مهارت های هفتگانه (ICDL) به همراه پاسخنامه
 • ۵۲۰ سوال دانش سیاسی و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی به همراه پاسخنامه
 • ۲۰۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی مقدماتی به همراه پاسخنامه
 • ۱۲۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی پیشرفته به همراه پاسخنامه
 • ۵۳۰ سوال آمار و ریاضی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی (شامل مباحث ریاضی مقدماتی،حد و مشتق،هندسه ۱و۲ و تحلیلی،دنباله، تابع،گسسته،آمار و احتمال)
دانلود نمونه سوالات عمومی سازمانها و ارگانهای دولتی (آزمون فراگیر)

 راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

کاربران عزیز توجه داشته باشید بهترین منبع برای آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش که شامل درس و نکات کاربردی در آزمونهای استخدامی به همراه اصل سوالات آزمونهای استخدامی همراه با پاسخنامه تشریحی کتاب الکترونیکی وب سایت «ای استخدام» میباشد که میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید.

برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی سالهای اخیر وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش) اینجا کلیک کنید

بسته های ویژه وب سایت «ای استخدام» 

کتاب جامع درسنامه و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدت و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (ویرایش جدید) دانلود جزوه آموزشی (چگونه استخدام شویم؟)سوالات استخدامی سایر بانکها و سازمانهای دولتیسوالات استخدامی رایگان بانکها و سازمانهای دولتیسوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۱۷۳ نظر برای دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه اجرایی (آزمون فراگیر)

 • زینب
  سلام.مرداد ماه همراه با خواهرم سوالات عمومی استخدامی از ما خریدیم و مشترک استفاده کردیم. بعد به هفت تا از دوستان هم این فایل ها را دادیم. امروز پرس و جو کردم گفتن صاحب راضی نباش کار من اشکال داشت. حال شما حلال میکنید؟ یا اگر راضی نیستید شماره کارت لطفا بدید تا پول اون هفت نفری ک فرستادم به حساب سایت بریزم.
  پاسخ
   • پشتیبان یک
    با سلام
    کاربر گرامی لطفا صفحه راهنمای آمادگی برای آزمون آموزش و پرورش و فراگیر را به دقت مطالعه نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید در صورتی که مجموعه مورد نظر شما در صفحه موجود نبود زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه جزوه ها و کتابهای دانشگاهی رشته خود نمایید
    با تشکر
    پاسخ
    • پشتیبان چهار
     با سلام
     کاربر گرامی برای مشاهده سؤالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سؤالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
     با تشکر
     پاسخ
    • راحله
     سلام
     من میخوام سوالات عمومی بانک مسکن بخرم
     اطلاعات وارد میکنم اخر مینویسه
     در حال اتصال به درگاه بانک ملت
     نمیشه چیکار کنم...پستیبان؟؟؟؟
     پاسخ
     • مدیر
      با سلام
      کاربر گرامی درگاههای بانکی تست شد و مشکلی نبود لطفا مجدد تست کنید و در صورت عدم موفقیت درگاههای دیگر را امتحان نمایید اگر با هر سه درگاه نتوانستید با مرورگر دیگری تست نمایید
      با تشکر
      پاسخ
     • مریم
      سلام. ببخشید من یه سوال برام پیش اومده. آیا تو آزمون فراگیر دوره های گذشته سازمان حسابرسی نبوده؟ فقط امسال آزمون گذاشته؟ آخه هرچی میگردم که سوالات تخصصی دوره های قلبش رو پیدا کنم موجود نیست
      پاسخ
      • پشتیبان دو
       با سلام
       کاربر گرامی برای مشاهده سؤالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سؤالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
       با تشکر
       پاسخ
      • منصوره
       سلام
       من برای فرمانداری آزمون دارم. سوالات تخصصی مربوط به منابعش رو ندارین؟ تئوری مدیریت، جغرافیای شهری و روستایی، حقوق اساسی و اداری ....سوالات اینها رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟
       پاسخ
       • پشتیبان چهار
        با سلام
        کاربر عزیز تمام سوالات موجود در سایت در صفحه نمونه سوالات استخدامی می باشد،در صورت موجود نبودن سوالات مورد نظر زمان خود را هدر ندهید و کتب و جزوات دانشگاهی خود را مطالعه نمایید.
        با تشکر
        پاسخ
       • صوفیا عبادی
        سلام من سؤالت عمومی وتخصصی مربوط منابع طبیعی را چطور پیداکنم گیج شدم از سال ۹۳_۹۵ را میخام رشتم جغرافیا سنجش از دور است خواهشمندم کمکم کنید زوددترب نتیجه برسم وقتم برآی خواندن کمه
        پاسخ
        • پشتیبان چهار
         با سلام
         کاربر گرامی تمام سوالات موجود برای آزمون فراگیر 4 و آموزش و پرورش شامل عمومی و تخصصی و اصل دفترچه ها و ... در صفحه آمادگی برای آزمون های فراگیر ۴ و آموزش و پرورش به همراه راهنمای کامل بسته ها تعبیه شده است برای مشاهده صفحه اینجا کلیک کنید . در صورت نبود بسته تخصصی مورد نظر شما زمان را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
         با تشکر
         پاسخ

         لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید