زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان غربی سال ۹۱

۲۰۱۴ روز قبل

زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان غربی سال 91 در سایت ای-استخدام

آزمون استخدامی شهرداری های استان جمعه 28 مهرماه در ارومیه برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری موج، معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه کمیته برگزاری این آزمون با بیان این مطلب اظهار داشت: این آزمون بطور همزمان با 13 استان دیگر در آذربایجان غربی نیز برگزار می شود و در این آزمون 17 هزارو 990 نفر از متقاضیان استخدام در شهرداریهای استان به رقابت خواهند پرداخت.

سید جواد محمودی افزود: ثبت نام کنندگان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و کارت اینترنتی را دریافت کنند.

وی اظهار داشت: آزمون در 2 نوبت صبح و بعد ازظهر به ترتیب راس ساعت 8:00 صبح و 14:30 روز جمعه 28 مهرماه در 5 حوزه شامل سایت مرکزی ، سماء و شماره 3 دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه، ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور و دانشگاه سراسری سایت نازلو ارومیه برگزار می شود و داوطلبان برای شرکت در آزمون باید نیم ساعت پیش از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حاضر شوند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اعلام اینکه این آزمون گام بسیار مهمی در ارتقاء توان علمی و اجرایی شهرداری ها است ادامه داد: دراین آزمون 13352 نفر مرد و 4638 نفر زن به رقابت می پردازند که از این تعداد پس از کسب نمره قبولی و طی مراحل گزینش 665 نفر در حوزه های عمرانی، برنامه ریزی، خدماتی، اداری و آتش نشانی در شهرداریهای استان استخدام می شوند.

وی همچنین افزود: از روز سه شنبه گروهی از کارشناسان و مسئولان کمیته برگزاری آزمون در ساختمان شماره 3 استانداری به نشانی ارومیه – فلکه جهاد – خیابان مدیریت – ساختمان شماره 3 استانداری مستقر می شوند و داوطلبان می توانند برای رفع نواقص کارت و یا دریافت کارت اینترنتی به این محل مراجعه کنند. سید جواد محمودی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون پیش بین شده است افزود: به منظور تضمین سلامت آزمون مراحل طراحی سئوالات و برگزاری آزمون به سازمان سنجش واگذار شده است و در زمان برگزای آزمون نیز نظارتهای دقیق از سوی اکیپ های نظارتی اعمال خواهد شد.

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.