درخواست وزارت بهداشت برای صدور مجوز استخدام پرستاران

۱ نظر

وزیر بهداشت با اشاره به درخواست از سازمان امور اداری و استخدامی برای صدور مجوز استخدام پرستاران گفت:‌ الان ۴۰ هزار دانشجوی پرستاری در حال تربیت هستند و از نظر کمبود پرستار نگرانی نداریم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بهرام عین‌اللهی امروز در مراسم بزرگداشت مقام پرستار درباره آخرین خبرها از استخدام پرستاران اظهار کرد:‌ سال گذشته نزدیک به ۶۹ هزار نفر در قالب قانون ایثارگران در نظام سلامت جذب شدند که بخشی از آنان پرستار بودند.

وی افزود:‌ تعداد ۱۰ هزار و ۶۰۰ تخت بیمارستانی در ۷۹ مرکز کشور در یک سال اخیر اضافه شد و ۷۷۰۰ تخت دیگر نیز به این ظرفیت اضافه خواهیم کرد و به همین دلیل شدیدا به نیروی انسانی نیاز داریم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در حال مکاتبه با سازمان امور اداری و استخدامی برای دریافت مجوز استخدام پرستاران هستیم، گفت:‌ یکی از نیازهای ما در حوزه نیروهای انسانی،‌ افزایش جذب پرستاران است؛ همین الان ۴۰ هزار دانشجوی پرستاری در حال تحصیل و تربیت هستند و از نظر کمبود پرستار نگرانی نداریم و اگر مجوز استخدام آنها داده شود می‌توانیم بسیاری از کمبودها را مرتفع کنیم.

منبع : خبرگزاری تسنیم

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام پرستار اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای درخواست وزارت بهداشت برای صدور مجوز استخدام پرستاران

 • 5
  55555
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱، ۰۰:۲۱
  اونایی که فارغ التحصیل شد
  ن رو گل زدین به سرشون منتظر دانشجوها هستین تموم کنن گلاب بزنین
  یه سال کرونا کار کردیم الان خونه نشین شدیم یه فکری به حال ما طرحی های اخراجی بکنین

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ