خبر احتمال برگزاری آزمون جذب ۲۰ هزار پرستار تا پایان سال

۳ نظر

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که مبالغ قابل توجهی به دانشگاه‌های علوم پزشکی کل کشور برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری پرداخت شده که امیدوارم این روزنه امیدی برای اجرای کامل این قانون باشد.

محمدعلی محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا درباره روند اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری اظهار کرد: در ابتدا لازم است هفته پرستار را به پرستاران زحمت کش تبریک بگویم که در تمامی مقاطع به خصوص در دفاع مقدس و کرونا به مردم خدمت کرده و از جان و زندگی خود گذشتند.

وی ادامه داد: پیرو تاکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری، مجلس یازدهم و کمیسیون بهداشت و درمان به صورت جدی پیگیر اجرای قانون برنامه درباره تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری بود؛ بررسی‌ها از وزارت بهداشت بیانگر آن است که مبالغ قابل توجهی به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت پرداخت علی‌الحساب تعرفه خدمات پرستاری پرداخت شده است؛ این اعتبار باید شامل حال تمامی کسانی شود که خدمات پرستاری ارائه می‌کنند.

محسنی بندپی ابراز امیدواری کرد که این پرداخت علی‌الحساب روزنه امیدی برای اجرای کامل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری باشد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره تمهیدات اندیشیده شده جهت جبران کمبود پرستاران گفت: با توجه به بازنشسته شدن تعداد زیادی از پرستاران و همچنین لزوم افزایش تخت‌های بیمارستانی و به تبع آن نیاز به پرستاران، وزارت بهداشت و درمان مشغول رایزنی با سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری استخدامی برای کسب مجوز است؛ در صورت صدور مجوز وزارت بهداشت می‌تواند تا آخر سال آزمون جذب برای ۲۰ هزار پرستار برگزار کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

برای مشاهده صفحه استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای خبر احتمال برگزاری آزمون جذب ۲۰ هزار پرستار تا پایان سال

 • 5
  55555
  ۶ آذر ۱۴۰۱، ۲۲:۴۱
  کلا گروه پرستاری رو میگن
  که همه رشته های پیراپزشکی رو شامل میشه
  • 1
   11
   ۷ آذر ۱۴۰۱، ۰۰:۳۲
   پس تبدیل وضعیت چی میشه!!!
  • م
   ماهی
   ۶ آذر ۱۴۰۱، ۱۴:۱۴
   چرا فقط پرستار جذب میکنن... سطح اول درمان که بچه های بهداشتن و واقعا کمبود نیرو حس میشه توی این حیطه ی شغلی چرا استخدامی واسشون درنظر گرفته نمیشه

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ