حذف خرید خدمت سربازی برای غایبان بالای هشت سال

۹۵ روز قبل ۸۶ نظر

جانشین فرمانده انتظامی از حذف خرید خدمت سربازی برای مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت دارند خبر داد .

 سردار ایوب سلیمانی در مجمع سالانه فرماندهان انتظامی غرب استان تهران افزود : در سالهای گذشته پدیده فروش خدمت سربازی رواج یافت اما پیامدهای خوبی بدنبال نداشت و عده ای آن را نوعی تبعیض می دانستند .
وی گفت : در این مدت چنانچه مشمولان غایب / برای خدمت سربازی آماده می شدند سن بالا و توان جسمی آنان برای خدمت سربازی مناسب نبود از طرفی بدلیل وضع نظام وظیفه با محرومیت های اجتماعی گسترده ای هم مواجه بودند .
جانشین فرمانده انتظامی با بیان اینکه استفاده برخی افراد از قانون معافیت مشمولان غایب سبب بد آموزی برای افرادی شد که چندسال غیبت داشتند افزود : این افراد برای استفاده از معافیت سربازی ، غیبت خود را به هشت سال می رساندند تا با پرداخت هزینه ای از معافیت بهره مند شوند .
وی افزود : ما با ارسال نامه ای به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کردیم که ادامه این روند به صلاح کشور و نظام وظیفه نیست چون عده ای احساس تبعیض و بی عدالتی و عده ای دیگر از این وضع سوء استفاده می کنند .
سردار سلیمانی با بیان اینکه ستادکل نیروهای مسلح نظر ما را تایید و این معافیت را حذف کرد گفت : عده ای در مجلس و بیرون از مجلس سعی می کنند این معافی را تا سال آینده تمدید کنند اما ستادکل نیروهای مسلح همچنان به حذف آن اصرار می کند .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما 

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی اینجا کلیک کنید

۸۶ نظر برای حذف خرید خدمت سربازی برای غایبان بالای هشت سال

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید