ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۸

۷ روز قبل ۱۷۴ نظر

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۸

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه کلیه اخبار لحظه به لحظه جزییات حداقل حقوق، دستمزد و مزایای اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار حقوق و دستمزد موجود در این صفحه :


۱۷ مهر ۱۳۹۸
افزایش حقوق کارکنان ۵ درصد کمتر شد
طبق آن چه رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش متوسط ۱۵ درصدی حقوق در سال آینده اعلام کرده است، رشد حقوق کارکنان با کاهش پنج درصدی در مقایسه با سال جاری همراه خواهد بود.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۸
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟
گرچه هنوز وضعیت حقوقی کارمندان در بودجه سال آینده مشخص نیست ولی ظاهرا با توجه به منابع دراختیار دولت، درصد افزایش حقوق کارکنان تفاوت چندانی با سال جاری نداشته و بعید نیست با متوسط ۲۰ درصد پیشنهاد شود.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۸
حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است!
‌رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار اصفهان گفت: در حالیکه حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است، اما براساس نرخ تورم امروز هزینه سبد معیشت کارگران به حدود پنج میلیون تومان رسیده است.
ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۱۳۹۸
ابلاغ دستورالعمل افزایش حقوق و مزایای کارکنان سال ۹۸
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل افزایش حقوق و مزایای سال ۹۸ اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
مصوبات افزایش حقوق ۹۸ دولت دوباره تایید شد
به گزارش ایلنا، هیئت تطبیق مقررات با قوانین مجلس، در آخرین نظر خود، تبصره‌هایی را که هیئت وزیران بر اساس ایراد آن هیئت به مصوبات افزایش حقوق سال ۹۸ کارمندان و بازنشستگان الحاق کرده بود، مغایر قانون دانست.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
همسان‌ سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت
رییس سازمان اداری و استخدامی،از همسان‌ سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی خبر داد و گفت که این اقدام در دستور کار دولت قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی، اصلاحیه‌ اجرای قانون افزایش حقوق‌ها انجام شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
۱۵۲ نماینده خواستار اجرای مصوبه مجلس در مورد افزایش حقوق‌ها شدند
۱۵۲ نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهوری، خواستار اجرای مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری شدند.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
بررسی افزایش حقوق کارمندان دولت در جلسه هیئت رئیسه مجلس
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه اجرای مصوبه پارلمان درباره افزایش حقوق کارمندان در جلسه امروز هیئت رئیسه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
آخرین مصوبه کارگروه ویژه درباره افزایش حقوق‌ کارمندان دولت
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی آخرین جلسه و مصوبه کمیته مشترک مجلس و دولت درباره بررسی افزایش حقوق کارمندان را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
چه میزان از افزایش حقوق کارمندان اعمال شد؟
مجلس بنا به بودجه پیشنهادی دولت، میزان افزایش حقوق‌ کارمندان در سال ۹۸ را تصویب و سازوکار آن را به گونه‌ای طراحی کرد تا عدالت به سمت کسانی باشد که از پایه حقوق درآمدی کم‌تری برخوردار هستند.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۸
توضیحات تکمیلی پیرامون صدور احکام کارگزینی و افزایش حقوق سال ۱۳۹۸
در پی صدور احکام کارگزینی سال ۹۸ و مبالغ مندرج در فیش حقوقی اردیبهشت‌ماه همکاران فرهنگی، سوال‌هایی در این خصوص مطرح‌شده است که معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع به برخی این سوالات پاسخ داد.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
نرخ دستمزد راهنمایان گردشگری برای سال ۹۸ مشخص شد
نرخ نامه دستمزد روزانه راهنمایان گردشگری برای سال ۹۸ طبق نرخ پایه اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
افزایش حقوق کارمندان از این ماه باید پرداخت شود
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، غلامرضا تاجگردون در پایان نشست مشترک مجلس با دستگاه‌های نظارتی و سازمان برنامه و بودجه در خصوص اجرای مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ گفت: بر اساس مصوبه قانون بودجه، حقوق همه کارمندان دولت با هر رده‌ای حداقل ۴۰۰ هزار تومان باید افزایش یابد و بین صفر تا ۱۰ درصد هم علاوه بر این به حقوق افزوده می‌شود که این افزایش باید متناسب با اعتبارات اعمال شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
حداکثر افزایش دستمزد شاغلان در طرح‌های عمرانی ۱۲.۷ درصد بود
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز آمار ایران، دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح‌های عمرانی - نیمه دوم ۱۳۹۷ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
جزئیات افزایش ۴۴۰ هزار تومانی حداقل حقوق کارمندان دولت
با ابلاغ هیات دولت، حداقل حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری؛ کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مبلغ ۱۵ میلیون و ۶۳۴ هزار ریال تعیین شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۳۹۸ مشخص شد
در جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۳۹۸ مشخص شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق باید از این ماه محسوب شود
رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که در ماه جاری باید برای همه کارکنان دولت اعم از شاغل و بازنشسته حتما ۴۰۰ هزار تومان افزایش محسوب شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
واریز حقوق بازنشستگان بدون افزایش ۴۰۰ هزار تومانی
حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری به حساب‌شان واریز شد اما متاسفانه افزایش احکام سال جدید به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان برایشان محقق نشد.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
جدول حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۸
جداول حداقل دستمزد کارگران و سایر موارد مرتبط نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد ۹۸ کارگران از یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان در سال ۹۸ گرفتند. در ادامه تمام جداول حقوق و دستمزد در سال جدید قید شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
مناقشه بر سر افزایش حقوق کارمندان دولت
به گزارش خبرنگار ایلنا، مصوبه مجلس مبنی بر لزوم افزایش حقوق کارمندان دولت به میزان ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۱۰ درصدِ اختیاری، به مناقشه‌ای دامن زده است که به نظر می‌رسد هنوز راه‌حلی برای آن پیدا نشده است.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
مبنای افزایش حق بیمه مشاغل خاص
سرپرست سازمان تامین اجتماعی در مورد مبنای افزایش حق بیمه، بیمه شدگان خاص مشاغل آزاد، اختیاری، قالیبافان، کارگران ساختمانی و...، می شود توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
جزییات افزایش مستمری بازنشستگان
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر با اشاره به اینکه در افزایش حقوق بازنشستگان بهترین مدل انتخاب شد، گفت: در مجموع دریافتی هیچ بازنشسته‌ای در سال جاری کمتر از ۱.۹ میلیون نیست.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
حقوق تمام مستمری‌بگیران خوزستان فردا واریز خواهد شد
مدیرکل بیمه تامین اجتماعی خوزستان گفت: هرچند روال پرداختی مستمری بگیران تا بیست و نهم هر ماه بود اما با توجه به تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این پرداختی به ۳ استان خوزستان، لرستان و گلستان در خارج از نوبت پرداخت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
محاسبه افزایش حقوق کارمندان طبق مصوبه مجلس
 رئیس سازمان برنامه و بودجه: افزایش حقوق کارمندان، امسال بر اساس مصوبه مجلس از اول فروردین محاسبه می‌شود
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
افزایش حق مسکن کارگران در حقوق فروردین‌ماه اعمال شود
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار ابراز امیدواری کرد: مصوبه افزایش حق مسکن کارگران در روزهای آینده از تصویب هیات وزیران بگذارد تا در فیشهای حقوق فروردین ماه کارگران اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ فروردین ۱۳۹۸
افزایش حقوق‌ها در سال جدید چگونه محاسبه می‌شود؟
طبق مصوبه مجلس، حقوق کارمندان دولت در سال ۹۸ با اِعمال ۱۰ درصد افزایش حقوق و افزایش ۴۰۰هزار تومانی همراه خواهد بود، طبق گفته‌های معاون حقوقی وزارت آموزش‌وپرورش این مقدار برای معلمان به میزان ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش به صورت پلکانی است.
ادامه مطلب ...
۷ فروردین ۱۳۹۸
بخشنامه دستمزد ۹۸ اعلام شد
پس از مصوبه جلسه ۲۸۲ شورایعالی کار ؛ " شریعتمداری" ، بخشنامه مزد سال ۹۸ را ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
حداقل دستمزد ۹۸ اعلام شد+جدول
شورای عالی کار پس از ۱۲ ساعت چانه‌زنی فشرده با تعیین درصد سایر سطوح مزدی به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
افزایش حقوق کارگران بیش از ۲۰ درصد خواهد بود
رئیس جمهور گفت: تورم امسال‌مان بیش از ۲۰ درصد بوده اما توان ما برای افزایش حقوق و دستمزد بیش از این نبوده و امیدواریم برای سال آینده با کمک همدیگر بتوانیم شرایط مطمئن‌تری را برای مردم به وجود آوریم.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
احتمال نهایی‌شدن حداقل دستمزد ۹۸ در نشست فردا
ظاهراً نظرات شرکای اجتماعی برای تعیین دستمزد نزدیک‌تر شده و احتمال دارد در نشست فردای شورای عالی کار ، میزان حداقل دستمزد کارکنان مشمول قانون کار نهایی شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
اوضاع حقوق بگیران بالای ۴ میلیون تومان در سال آینده
فقط حدود ۲۷۰ هزار نفر از کارکنان دولت حقوق بالای چهار میلیون تومان دریافت می‌کنند که نزدیک به نیمی از آنها در مرز چهار میلیون قرار دارند.به گزارش ایسنا، در حالی شواهد حاکی از آن است که دولت بر حمایت از حقوق بگیران زیر سه میلیون تومان تاکید دارد و از بسته‌های حمایتی گرفته تا یارانه نقدی را حق این قشر می‌داند که از حدود دو میلیون و ۶۳۷ هزار کارمندی که در ماه حقوق دولتی دریافت می‌کنند فقط حدود ۷۷۰ هزار نفر حقوق بالای سه میلیون تومان دارند
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
باید حداقل دستمزد کارگران را به ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان نزدیک کنیم
رئیس کانون عالی شوراهای کار سراسر کشور با بیان اینکه باید تلاش کنیم حداقل دستمزد کارگران به رقم سه میلیون و ۷۶۰ هزار تومان نزدیک شود، گفت: ۱۳ میلیون کارگر در کشور داریم که بسیاری از آنها به لحاظ معیشت در شرایط بدی هستند.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان در ضریب ریالی اعمال می شود
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سه شنبه شب از افزایش ۲۰ درصدی حقوق سال ۹۸ کارکنان دولت در ضریب ریالی حقوق خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
تصمیم گیری درباره حقوق کارگران به ۲۷ اسفند موکول شد
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار سه شنبه شب اعلام کرد: جلسه بعدی این شورا برای تصمیم گیری درباره میزان دستمزد قشر کارگر در سال ۹۸ به دوشنبه هفته آینده (۲۷ اسفند) موکول شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
سناریوی افزایش ترکیبی دستمزد کارگران روی میز شورای عالی کار
سناریوی افزایش دستمزد کارگران به صورت ترکیبی از «رقم ثابت به اضافه درصد» مانند روش افزایش حقوق کارمندان دولت یکی از پیشنهادات ارائه شده در مذاکرات دیروز عصر شورای عالی کار بود.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
افزایش ۵۰ درصدی امتیاز حقوق کارکنان
الزام قانون برای کاهش اختلاف پرداختی به کارکنان و از سوی دیگر مجوز قدیمی قوانین بالادستی برای افزایش تا ۵۰ درصدی امتیاز حقوق کارکنان از جمله فوق‌العاده شغل، موضوعی کمتر رو شده در جریان پرداخت‌های حقوقی است که این روزها صدای کارکنان را در آورده و حاشیه‌ساز شده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
آخرین تصمیم‌گیری‌ها در خصوص میزان حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۸
نماینده‌کارگران کشور در شورایعالی کار در رابطه با نحوه تعیین میزان حقوق و دستمزد کارگران در سال آینده توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
سازمان جنگل‌ها بدنبال افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان
رییس سازمان جنگل‌ها با بیان این که سازمان جنگل‌ها برای دومین‌بار توانست از اعتبارات صندوق توسعه ملی برخوردار شود، گفت: به دنبال تحقق افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان جنگل‌ها هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
کمترین حقوق‌ها در سال آینده ۵۲۵ هزار تومان افزایش می‌یابد
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تشریح نحوه افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ گفت که کمترین حقوق‌ها در سال آینده ۵۲۵ هزار تومان افزایش خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
پیشنهاد گروه کارفرمایی برای درصد افزایش مزد کارگران
نشست دستمزد سال ۹۸ کارگران که از ساعاتی قبل با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شده، با پیشنهاد گروه کارفرمایی برای افزایش ۲۳.۵ درصدی دستمزد کارگران ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
ماجرای افزایش ۵۰ درصدی امتیاز حقوق کارکنان
الزام قانون برای کاهش اختلاف پرداختی به کارکنان و از سوی دیگر مجوز قدیمی قوانین بالادستی برای افزایش تا ۵۰ درصدی امتیاز حقوق کارکنان از جمله فوق‌العاده شغل، موضوعی کمتر رو شده در جریان پرداخت‌های حقوقی است که این روزها صدای کارکنان را در آورده و حاشیه‌ساز شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
لزوم جبران هزینه کارگری برای سال آینده
جلسه تعیین دستمزد هر ساله در دو ماه پایانی سال تشکیل می‌شود، ولی در سال جاری با توجه به گذشتن از نیمه اسفند ماه تنها یک جلسه بدون حضور وزیر کار و معاونین مربوطه برگزار شده و هنوز هیچ پیشنهادی از سوی کارفرمایان برای مبلغ دستمزد کارگران در سال ۹۸ مطرح نشده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
افزایش ۴۰۰هزار تومانی «حقوق‌»ها مشمول مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی می‌شود؟
سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: قطعا مستمری‌ها افزایش خواهد یافت ولی چون شورای عالی کار باید برای حداقل حقوق و دستمزد تصمیم بگیرد، ما منتظر می مانیم و بعد از آن میزان افزایش مستمری‌ها را اعلام خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
شورای عالی کار دستمزد کارگران را تعیین کند
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، خواستار تعیین حقوق کارگران در سال ۹۸ از سوی شورای حقوق و دستمزد شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
توضیحاتی درباره‌ مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره‌ مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان توضیحاتی را ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی کارگران به هیات دولت رفت
نماینده کارگران در شورای عالی کار درباره مصوبه افزایش حق مسکن گفت: مصوبه یکم بهمن ماه شورای عالی کار برای تصویب و اجرا به هیات دولت ارسال شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
پیشنهاد یک نماینده برای افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارگران
نماینده سیرجان در مجلس گفت:شورای حقوق و دستمزد در تعیین حقوق کارگران منافع این قشر و کارفرمایان را به طور مساوی در نظر گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
دومین نشست دستمزد ۹۸ کارگران سه شنبه برگزار می‌شود
دومین نشست شورای عالی کار برای تعیین میزان افزایش دستمزد کارگران در سال آینده روز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه برگزار می‌شود؛ پیشنهاد مشخص کارگران جبران ۱ میلیون و ۸۹ هزار تومانی در سر جمع دستمزد است.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
دستمزد کارگران پلکانی افزایش می‌یابد؟
به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی این هفته بندی از لایحه بودجه را تصویب کردند که به موجب آن حقوق همه کارکنان و بازنشستگان دولت در سال آینده ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. در همین راستا برخی نمایندگان از افزایش ۱۰ تا ۴۰ درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر دادند تا بلکه از این طریق خانوارهای کارگری از افزایش قیمت کالاها آسیب نبینند.
ادامه مطلب ...

۱۷۴ نظر برای ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۸

 • بی نام
  من خیلی وقته دنبال کار میگردم با مدرک دکتری......ولی هیچ جا فعلا جواب نمیدن تازه گیا فهمیدم چون رزومم رو باید خیلی ساده بنویسم که طرف فک نکنه میخوام جاشو بگیرم....بخدا به این حقوق 800 هم راضیم ولی کو کار......کار آبرومند.آدمایی که نیاز ندارن اونا حقوق هم دارن وپارتی هم دارن منی که خیلی نیاز دارم هیچکدومشو ندارم
  پاسخ
  • سید علی
   سلام به همه
   بنظرتون این جذب نیروی اینا استخدام رسمیه یا قراردادی یا پیمانی..؟؟تورو خدا هرکی میدونه بگه . این استخدام وزارت نیرو از نوع رسمیه یا پیمانی؟
   پیشاپیش ماه رمضان مبارک
   پاسخ
    • سحر
     سلام والا ما هرجا کار میکنیم انگار نوکر باباشونیم اونا دیپلمم ندارن شدن صاحب کار..... من چند برابر اونا کار میکردم ماهی 500 بهم میدادن گفتم سال جدیده افزایش بدین گفتن همینه که هست منم ترک کردم محل کارو... چون ارزش کاریم خیلی بیشتر از این حرفا بود
     پاسخ
     • ندا
      سحرجان کاملا حرفتو درک کردم.متاسفانه در شرکتهای خصوصی باید مدرک و تجربه قبلی تو بذاری کنار.دیپلم نداشته هاش ارزش بیشتری براشون دارن.چون اولا بله به چشم آگهی دهنده هستن.چرا؟ چون به افراد چاپلوس و آب زیرکاه بیشتر نیاز دارن. البته جایی که من مشغولم فوق لیسانسش هم اینطوریه و کاملا فرد بی تربیت و بی ادبیه.من فوق قبول شدم ولی نرفتم.از 3سال پیش با چهارصد شروع کردم حدود دوازده ساعت. تا یکسال و نیم هم بیمه نبودم.سال دوم شد پونصد و تازه شده هفتصد. توی این مدت نه اضافه حقوقی هیچی تعلق نگرفته. بیمه که شدم فکر کنم حقم باشه تا معترض باشم ولی گویا بدهکار هم هستم. احتمالا دیگه ادامه ندم.
      پاسخ
     • اهواز
      دوست بزرگوار.
      شرکت های بی در و پیکر خصوصی تماما" همین وضعیت را دارند.
      سیستم طبقانی و نگاه غیر انسانی و برده دانستن کارمندان در شرکتهای خصوصی ایرانی تقریبا" عمومیت دارد.
      حداقل در شرکتهای دولتی، کارمند میتواند به دیوان عدالت شکایت کند. اما سازمان کار و امور اجتماعی که وظیفه حمایت از حقوق بگیران بخش خصوصی را دارد، بنوعی حامی آگهی دهنده شده.
      طبیعتا" تنها راه حل، شرکت در آزمونهای دولتی، یا پذیرش از شرکتهای خارجی فعال در ایران میباشد.
      پاسخ
     • علی
      یه سر به شرکتهای خصوصی بزنید حقوق دادنشون دلبخواهی چون میگن مال خودم اختیارشو دارم یه نفر که اندازه چوپان هم سرش نمیشه ولی سفارش شده است 7 میلیون بعد یکی که چند ساله اونجا کار میکنه وتخصص و کاربلدیش چند برابر اون باباست به زور 1900 میگره اعتراضم میکنی میگن مالمه دوست دارم به اون اینقدر بدم ناراحتی به سلامت
      پاسخ
     • محمد هادیپور
      باسلام
      شرکتهای پیمانکاری که درنیمه دوم سال93 قرارداد با کار فرما منعقد نموده آیا تورم و افزایش حقوق سال94 به قراردادشان افزایش تعلق میگیرد. باسپاس
      پاسخ
       • احسان
        کی گفته این حقوق رو من دو ساله تو شرکت کار میکنم حقوقش پایین تر از سقف تعیین شده در هر سال هست میگه اگه دوس نداری به سلامت خیلی ها آرزوشونه کار گیر بیارن راستم میگه برم بیرون 100 نفر پشت در منتظرن
        پاسخ
         • سمیه
          با سلام من امروز 19 فروردین رفتم از اداره کار شهرمون یعنی شهرستان میانه چارت حقوق و دستمزد را گرفتم که بر خلاف بخشنامه که الان تو سایت زدن و اخبار اعلام کرده حق مسکن مبلغ 200000 ریال اعلام شده لطفا بفرمایید موضوع چیه ؟ عوض کردن بخشنامه رو؟
          پاسخ
         • محمدافرازه
          سلام.من یک کارگرساده شرکت خدماتی در یک اشپزخانه دانشگاه مشغول به کار هستم 9سال است دارم کار میکنم ولی هیچ گونه بن خرید کالای بهم ندادن روزانه 16ساعت کارمیکنم وحقوقم باهزاران منت 500هزارتومنه خواهشن راهنمای کنید
          پاسخ
          • مجید
           سلام برادر محمدافراه.پیشنهادمیکنم دنبال کاربهتری باشی.وازآگهی دهندهت به نزدیکترین اداره کارشکایت کنی تا حقوق ضایع شده ات احیا بشه.احتمالا زیر نظرپیمانکارهستی.
           پاسخ
           • احسان
            جناب محما افرازه من بازرس کار هستم بهتون پیشنهاد میکنم تمامی مدارک مالی و اسناد کاری سالهای گذشتتونو جمع کنین ببرین اداره کار با این اوصاف شما بیش از 40میلیون طلب کار هستین و بیمه تون هم باید کامل پرداخت کنین البته باید ثابت کنین کار کردین مانند مدارک کاری اسناد مالی شاهد و...
            بازرس کار
            پاسخ
            • ندا
             با سلام. آقا احسان شما فرمودید بازرس کار هستید. میشه لطفا شرایط دریافتی مبلغ حقوق، ساعات کاری، اضافه حقوق، بیمه و پارامترهای مرتبط را در سال 94 بفرمایید.خیلی به کمک نیاز دارم.از هر کسی هم جویا میشم میگن فقط صبر. صبر. صبر. سه سال شد. دیگه چقدر باید تحمل کنم؟ حرف برای گفتن زیاد دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم
             پاسخ
           • رضا
            کارگران ادارات دولتی 11 ماه از سال کارگردان ولی ماه 12 موقع عیدی کارمند میشوند وعیدی 603 هزار تومانی دریافت میکنند متاسفانه هیچ گونه نظارتی هم وجود ندارد.
            پاسخ
            • سعید
             سلام...
             من یه خدمتگزار مدرسه تو اموزش و پرورش هستم
             کارگرانی که تو شرکت ها و کارخانه جات کار میکنن برن شکر کنن که باز کارگر میبیننشون و کارگری باهاشون حساب میکنن حال بیا وضعیت مارو ببین
             خوشمزه است که تا حرف عیدی و مزایای نیست
             مارو کارگر میدانن و کارگری با ما رفتار میکنن
             تا بوی عید میاد جالبه که میگن شما کارمندین و عیدی کارمندا رو به ما میدن و نصف عیدی مارو میریزن تو جیب خودشون و حالش رو میبرن
             ما نفهمیدی کارمندیم یا کارگر>؟؟
             اخه کارمند که قرارداد کار معین نمیشه
             نه وام میدن نه عضو صندق میتونیم بشیم جالب تراز همه اینکه میریم کارگزینی اداره ازشون حکم کارگزینی میخواییم میگن شما حق گرفتن حکم نداری و کارگر حساب میشید... موندم اینا چطور ادمی هستن و چطور قانونی دارن برای خودشون....
             خدابهمون رحم کنه با این رئساو این ادمااااااا
             جون مادرت پیام رو سانسور نکن.....دمتون گرم
             پاسخ
              • حسن
               دوستان همه حقوق بالا میخوان ! خوب الان همین حقوق قانون کار جدید واسه هر فرد مجرد بدون سنوات میشه 862 هزار تومن + 23 % بیمه که میشه 200 تومن و جمعا 1.062.000 تومن !! خوب آگهی دهنده یک شرکت خصوصی کوچیک توی شهرستان از کجا بیاره ؟!؟! آگهی دهنده وقتی یک کاری رو راه میندازه که بتونه حقوق کارگرها + هزینه ها و درآمد برای خودش رو در بیاره !!
               شما خودتون سر انگشتی درآمد آگهی دهندهتون رو حساب کنید هزینه ها رو ازش کم کنید ! ببینید واقعا به عنوان یک کارفما برای طرف میصرفه این همه دوندگی کنه !
               پاسخ
               • پیمان
                اگر خوب فکرکنیدمشکل آگهی دهندهپرداخت حقوق اندک کارگر نیست مشکل ما این است که مشکلات دیگر را از یاد برده ایم و فقط مشکل خودرا از جانب کارگر میدانیم درصورتی که اگر زحمات کارگرنباشد آگهی دهندهی وجود ندارد.
                پاسخ
                • محمد
                 نظام آموزش و پرورش کشور بهترین نخبگان را در رشته های مهندسی و پزشکی و بطور کل متخصص بار آورده - در صورتیکه این متخصصین نیاز به کار و مدیر لایق دارن که هیچ برنامه ای براشون نبوده - حالا کلی متخصص داریم اما به اندازه لازم کارآفرین و مدیر نخبه نداریم ...
                 پاسخ
                  • محمد رضا
                   با سلام یک نگاهی به یک گار گر کنید خواهید دید که او یک مهندس یا یک تکنسین است . ایا دولت مردان به کسانی که کمتر از 150 روز در سال کار میکنند چقدر دستمزد میدهد (اموزگاران)بیمه طلایی دفترچه هلوگرام دار -تعطیلات بعد از بیست سال کار و... یا یک نیروی نظامی -خدماتی-من یک تکنسین هستم که از بد روزگار گارگر شرکتی در دستگاه دولتی راه وشهر سازی ان هم بعنوان راننده شدم اگر میتوانستم مملکتم را عوض کنم میکردم چون مفهوم گارگر یعنی برده ونیروی رسمی ودولتی یعنی حاکم 12ساعت کار بدون مرخصی مزد 800در برابر2000000تومان حد اقل دست مزد برای یک خدمت گزار در دستگاه حاکمیت
                   پاسخ
                   • علیرضا
                    با سلام واقعا دستشون درد نکنه با این دست مزدی که یرای ما کارگران تایین کردن یعنی خود اونی که این مزد را تایین کردن میتونن توی یه کلان شهر زندگی کنن
                    اگه کارگران هم مثل معلم ها بودن میتونستند اعتصاب کنند و حقوق اضافه بگیرند و چکار کنیم که تا حرفی از دهان مون میاد بیرون میگن کارگر زیاده بسلامت بهر حال ما که با این سختی ساختیم سال94 هم میسازیم
                    پاسخ

                   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید