جهاد دانشگاهی استان بوشهر طرح مهارت‌‌آموزی سربازان وظیفه را اجرا می‌کند

۱۴۰ روز قبل

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: طرح مهارت‌‌آموزی سربازان وظیفه با محوریت جهاد دانشگاهی استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مجید خورشیدی ظهر امروز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با تبریک روز درختکاری و روز احسان و نیکوکاری اظهار داشت: تقارن این دو مناسبت بسیار ارزشمند است و همه باید درخت مهربانی بکاریم تا استان بوشهر سبزتر شود.
وی با اشاره به اجرای طرح اوقات فراغت جوانان افزود: کیفیت‌بخشی به برنامه‌های اوقات فراغت باید مورد توجه دستگاه‌های مجری این طرح قرار گیرد تا شاهد رغبت بیشتر جوانان و نوجوانان برای حضور در این برنامه‌ها باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح ملی سرباز مهارت نیز بیان کرد: طرح مهارت‌‌آموزی سربازان وظیفه با محوریت جهاد دانشگاهی استان بوشهر اجرا می‌شود که یک طرح ارزشمند و خوب است و برای تسهیل در اجرای این طرح، دستگاه‌های متولی اجرا باید همکاری و همراهی لازم را با یکدیگر داشته باشند.
خورشیدی به انتصاب جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی استان بوشهر اشاره و تصریح کرد: استاندار بوشهر تاکید بسیار زیادی بر انتصاب بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی دارند و همواره شاهد انتصاب بانوان و جوانان در مناصب مهم هستیم.
وی با بیان اینکه سن انتصاب مدیران پایین آمده است گفت: این مهم سبب استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان توانمند و متخصص و رعایت اصل شایسته‌ سالاری در انتصابات شده و نتایج ارزشمندی نیز در پی داشته است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در زمینه انتخاب جوان برتر استان نیز خاطر نشان کرد: انتخاب جوان برتر باید بر اساس معیارهای واقعی و با نظر کارشناسی باشد و انتظار می‌رود دقت و حساسیت لازم برای این مهم مورد توجه و تاکید قرار گیرد.
خورشیدی بر لزوم حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد تاکید کرد و افزود: برنامه‌های سازمان‌های مردم‌نهاد، مورد حمایت و پشتیبانی مسئولان و متولیان قرار می‌گیرد.
احمد بهروزیان‌فر مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: امروز پنجمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان در سال جاری را برگزار می‌کنیم و تمام تلاش ما، خدمات‌رسانی بهتر به جوانان و استفاده از ظرفیت و توان این قشر است.
وی افزود: بررسی وضعیت اوقات فراغت جوانان در استان، اجرای طرح سرباز مهارت و برنامه‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید