جشنواره سرباز در۲۸ فروردین برگزار می شود

۲۳۸ روز قبل ۱۹ نظر

دبیر جشنواره سرباز گفت: جشنواره سرباز با شرکت سربازان منتخب و نمونه نیروهای مسلح ارتش، سپاه و وزارت دفاع به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می‌شود.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علیرضا تقوایی معاون هماهنگ کننده نیروی انسانی ناجا و دبیر جشنواره سرباز درباره جزئیات برگزاری جشنواره سرباز اظهار داشت: جشنواره سرباز ۲۶ و ۲۸ فروردین ماه برگزار می‌شود.
دبیر جشنواره سرباز تصریح کرد: ۲۶ فروردین سربازان برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به مرقد مطهر می روند و ۲۸ فروردین نیز جشنواره نهایی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه جشنواره امسال مکمل جشنواره سال گذشته است، ادامه داد: جشنواره سرباز با شرکت سربازان منتخب و نمونه نیروهای مسلح ارتش، سپاه و وزارت دفاع به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می شود.
دبیر جشنواره سرباز به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: تکریم، تجلیل، ارتقای نشاط و هویت بخشی به سربازان، ارتقای رفتاری فرماندهان و مسوولان نسبت به سربازان و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در سربازان از جمله اهداف برگزاری جشنواره سرباز است.
سردار تقوایی همچنین عنوان کرد: تقویت نگرش، الگوسازی برای جوانان، زمینه سازی برای بروز خلاقیت، شناسایی جوانان مستعد و توانمند نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
معاون هماهنگ کننده نیروی انسانی ناجا خاطرنشان کرد: هیات داوران، از یک جامعه سرباز که در موضوعات مختلف در حوزه های علمی، ورزشی، فرهنگی و ... توانمند هستند، سربازان نمونه را انتخاب می‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

 

۱۹ نظر برای جشنواره سرباز در۲۸ فروردین برگزار می شود

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید