جذب ۲۰ آموزگار حق‌التدریس در منوجان

۵۲۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان گفت: ۲۰ آموزگار حق‌التدریس از بین مربیان پیش‌دبستانی واجد شرایط در مهر ماه امسال جذب شد.

ابراهیم چتروز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در منوجان در بحث جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: با دریافت مجوز از اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ۲۰ نفر از مربیانی که سابقه تدریس در مدارس یا مراکز پیش‌دبستانی را داشتند در مهر ماه امسال به صورت حق‌التدریس جذب شدند.
وی با اشاره به اینکه آموزگارانی که از این طریق جذب شده‌اند به‌زودی در مدارس ساماندهی می‌شوند و تدریس خود را آغاز می‌کنند، بیان داشت: آغاز به کار فرهنگیان بررسی و با ابلاغ مطابقت داده می‌شود، همچنین ارباب‌رجوع یک نعمت است و تکریم او نه تنها یک وظیفه است، بلکه این امر سبب رضایتمندی بین آحاد جامعه و پیشرفت امور می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان ادامه داد: تفاوت ارباب‌رجوع آموزش و پرورش با سایر اداره‌ها در این است که اکثر آن‌ها همکاران فرهنگی هستند که حفظ شان آن‌ها ضروری است، امام علی(ع) فرمودند «مناطقی که در دنیا جایگاه علمی بالاتری دارند از قدرت و نفوذ بیشتری برخوردار هستند که این موضوع در بحث کاری نیز صدق می‌کند».

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید