جذب پلیس کرمان در مقطع دیپلم

۳۶ روز قبل ۱ نظر

رئیس هسته گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمان از جذب نیروی مرد در مقطع دیپلم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نوربخش رشیدی گفت: فرماندهی انتظامی استان کرمان به منظور تکمیل کادر درجه داری خود در سال ۹۸ از بین داوطلبین مقطع دیپلم با جنس پذیرش آقایان استخدام می کند.

وی افزود: شرایط عمومی شامل اعتقاد به دین مبین اسلام، عدم اعتیاد به مواد مخدر، داشتن سلامت و توانایی جسمی متناسب با ماموریت و برخی موارد دیگر بوده و شرط سنی نیز شامل متولدین ۷۳ به بالا است.

سرهنگ رشیدی یادآور شد: برای بسیجیان فعال، اعضای پلیس افتخاری، خانواده شهدا، ایثارگران کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح، حافظان قرآن کریم و دارندگان احکام قهرمانی اولویت هائی در نظر گرفته شده است.

وی دارا بودن حداقل معدل ۱۴ و مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه و همچنین دارا بودن پنج سال سابقه سکونت داوطلب در استان کرمان را از دیگر شرایط مورد نیاز برشمرد و تصریح کرد: داوطلبان در رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی، فنی حرفه ای و کاردانش می توانند برای ثبت نام به هسته گزینش مراجعه کنند.

رئیس هسته گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه داشتن مدرک آشنایی با کامپیوتر و ارائه مدارک شناسنامه ای و تحصیلی در زمان ثبت نام مورد نیاز است، گفت: سایر شرایط لازم در زمان مراجعه حضوری فرد به هسته گزینش واقع در کرمان- چهار راه کاظمی- خیابان قدس، خیابان معلم جنب اداره کل آموزش و پرورش استان به داوطلبان یادآوری می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

۱ نظر برای جذب پلیس کرمان در مقطع دیپلم

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید