تکمیل ۵۰ درصد پست های سازمانی پایگاه‌ها و شعب هلال احمر با استخدام نیروهای جدید

۶۲۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: با استخدام های جدید ۵۰ درصد پست های سازمانی پایگاه های امدادی و شعب شهرستانی جمعیت تکمیل می شود.
به گزارش ایسنا، دکتر ابوالقاسم گرجی در جمع اعضای شورای معاونین جمعیت فارس با اشاره به سیاست جمعیت مبنی بر چابکی و چالاکی ستاد و تقویت حوزه صف به ویژه پایگاه های امدادی و شعب شهرستانی، اظهار کرد: در استخدام های جدید، مدرک دانشگاهی و برخورداری از توانایی ها و مهارتهای لازم به عنوان یک شاخص لحاظ شده است. ما اعتقاد داریم نیروهایی باید به استخدام جمعیت درآیند که بتوانند با کارآیی و اثربخشی بیشتری نسبت به دیگران، به مردم خدمت کنند.
وی برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر توسط سازمان سنجش را برطرف کننده هرگونه شبهه در زمینه سوگیری و تبعیض عنوان و تصریح کرد: با استخدام های جدید ۵۰ درصد پست های سازمانی پایگاه های امدادی و شعب شهرستانی به عنوان پیشانی عملیاتی جمعیت، تکمیل می‌شود و شمار کارکنان جمعیت در سراسر کشور به بالای ۹ هزار نفر می‌رسد.
به گفته گرجی، نیروهای داوطلب ایثار در صورت برخورداری از مدرک دانشگاهی مرتبط و شرایط احراز پستهای سازمانی مورد نیاز جمعیت هلال احمر، بدون آزمون و به صورت موردی استخدام می‌شوند.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی این جمعیت را ۲۹ مرداد ماه جاری اعلام کرد و افزود: پنج درصد مجوزهای استخدامی جدید مربوط به استان فارس است که با توجه به وسعت و جمعیت و همچنین جایگاه این استان در بین سه استان اول کشور، اختصاص منابع انسانی، مالی و تجهیزاتی، باید مطابق با ظرفیت ها و نیازمندی های استان باشد.
گرجی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای افزایش میزان حقوق کارکنان جمعیت هلال احمر و مصوبات شورای عالی در این زمینه، اظهار امیدواری کرد که پرداخت ها و دستمزدهای این جمعیت در آینده، وضعیت رفاهی کارکنان را در مقایسه با گذشته بهبود بخشد.
وی از راه اندازی نرم افزار حسابداری تعهدی در جمعیت هلال احمر به منظور هماهنگی و پیوستگی در خدمات پشتیبانی، مالی و اداری خبر داد و افزود: برخی از قابلیت های این نرم افزار به استانها اعلام شده است . در آینده نزدیک تمامی آیتم های آن کاربردی خواهد شد و برای تمامی استان ها از شهریور ماه لازم الاجرا می شود.
رتبه دوم جمعیت هلال احمر در بخش جذب  موقوفات
گرجی در ادامه، به تلاش جمعیت هلال احمر برای احیا و ساماندهی املاک و مستغلات و درآمدزایی آن ها اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال احمر بعد از سازمان اوقاف و امور خیریه، بیشترین موقوفات کشور را در اختیار دارد که این امر به نوبه خود نشانگر اعتماد عمومی به جمعیت و عملکرد مطلوب آن است.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام در استان ها خبر داد و سهم فارس در این خصوص را ۶۲ میلیارد ریال ویژه ۱۱ طرح عمرانی اعلام نمود که در صورت تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه، تامین خواهد شد.
وی بر عدم ورود مستقیم جمعیت مرکز به حوزه اجرایی تاکید و اظهار کرد: حوزه ستادی جمعیت مرکز وظیفه سیاست گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرا را دارد و اجرای برنامه ها تنها بایستی در استان ها صورت گیرد.
راه اندازی ۵ مرکز فیزیوتراپی مادر در استان های بزرگ
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، گرجی همچنین به برنامه جمعیت هلال احمر برای احداث و راه اندازی پنج مرکز فیزیوتراپی مادر در استانهای بزرگ کشور با همکاریهای بین المللی اشاره و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر نباید به وظایف درمانی موازی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ورود کند بلکه باید مراکز فیزیوتراپی تحت پوشش خود را برای ارائه خدمات کلینیکی مانند ساخت ارتز و پروتز ویژه معلولان حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی و … اختصاص دهد

  برای مشاهده آخرین اخبار استخدام هلال احمر اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.