تصویب تسهیلات حمایتی مشمولان خدمت سربازی خارج از کشور

۹۸ روز قبل ۲۱ نظر

مدیر سیاست گذاری و توسعه مشمولین وظیفه معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات حمایتی برای دانشجویان و دانش آموزان مشمول خدمت سربازی خارج از کشور برای ادامه تحصیل در کشور خبر داد.

تصویب تسهیلات حمایتی مشمولان خدمت سربازی خارج از کشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، ناخدا یکم غلامرضا رحیمی پور در نشست روسای دانشگاه های جزیره کیش که با هدف بررسی زمینه های پذیرش دانش آموزان و دانشجویان ایرانی مقیم خارج در دانشگاه های مناطق آزاد برگزار شد، گفت: پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف براساس مصوبه جدید می تواند اقدام به جذب دانشجویان و دانش آموزان مشمول خارج از کشور کند.
وی با اشاره به برنامه ریزی برای مشمولانی که سال ۹۶ برای تحصیل از کشور خارج شدند، گفت: ستاد کل، وزارت امور خارجه، وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان با تعاملی که داشته اند برای مشمولانی که سال ۹۶ از کشور خارج شده و حالا با مشکل نظام وظیفه روبرو هستند، مصوبه ای را به تصویب رساندند که این مشکل هر چه سریعتر حل شود.

ناخدا یکم غلامرضا رحیمی پور مدیر سیاست گذاری و توسعه مشمولین وظیفه معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: جزئیات این طرح تا یک ماه آینده به دانشگاه ها اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی اینجا کلیک کنید

 

 

۲۱ نظر برای تصویب تسهیلات حمایتی مشمولان خدمت سربازی خارج از کشور

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید