تصمیم‌گیری برای شرایط داوطلبان کنکور در مناطق سیل‌زده

۲۲۶ روز قبل

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های کمیسیون آموزش در هفته جاری تصمیم‌گیری برای شرایط داوطلبان کنکور در مناطق سیل‌ زده است که در این خصوص با کمک دولت چاره‌اندیشی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، طبق گفته‌های مسئولان وزارت آموزش‌وپرورش و برخی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تلاش‌هایی برای اختصاص سهمیه ویژه به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده در کنکور کارشناسی سال ۹۸ شکل گرفته است.

شاپور محمدزاده نماینده ویژه وزیر آموزش‌وپرورش در بازدید از مدارس سیل‌زده استان لرستان با تاکید بر اینکه خانواده‌ها در مناطق سیل‌زده، نگران آموزش فرزندان خود نباشند، گفته است: تمام تلاش ما این است برای دانش‌آموزان کلاسهای فوق‌العاده برگزار کنیم همچنین برای دانش‌آموزان کنکوری همانند زلزله‌زدگان کرمانشاه اقدام می‌شود یعنی برای اختصاص سهمیه ویژه در کنکور با سازمان سنجش مکاتبه می‌کنیم و برای آنها کلاس فوق‌العاده برگزار خواهد شد.

در همین رابطه، فاطمه سعیدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یکی از مهمترین اولویت‌های کمیسیون آموزش در هفته جاری را تصمیم‌گیری برای شرایط داوطلبان کنکور در مناطق سیل‌ زده اعلام کرده است که در این خصوص با کمک دولت چاره‌اندیشی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برای مشاهده آخرین اخبار تحصیلی کشور اینجا کلیک نمایید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید