تحقق سهم ۳ درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور

۵۹۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خواستار تحقق سهم سه درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرضا، سمیه محمودی پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه روسای سازمان بهزیستی شهرضا اظهار کرد: پست و مقام‌ها در نظام اسلامی فرصتی برای آزمودن افراد در ارائه بهترین خدمات به مردم هستند و اگر فردی در این زمینه کوتاهی کند، در برابر خدا، خون شهدا و مردم مسوول است.
وی افزود: خدمت در نهادهای حمایتی و خدمات‌رسان یکی از حساس‌ترین مشاغل اجرایی و اداری در کشور است زیرا متصدیان اینگونه امور در واقع به اقشار آسیب پذیر جامعه خدمت می‌کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خواستار تحقق سهم سه درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور شدند.
وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی تودیع و معارفه مدیران در شهرستان در آرامش انجام می‌شود و مدیران قبلی به مناصب بالاتر ارتقا و افراد توانمندی هم جایگزین می‎شوند.
محمودی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به شکست داعش، اذعان داشت: کابوس تروریست داعشی و کشتار مردم بی گناه سبب نگرانی همه شده بود.
وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها بر ضرورت مقابله کارآمد و جدی با اقدامات گروهک ترویستی داعش تاکید فرمودند و امروز همه ما شاهد تحقق وعده‌ها و درستی گفتار ایشان هستیم.
به گزارش فارس، در این آیین از خدمات محمدعلی صادقی رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهرضا تقدیر و سید علی موسوی به عنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان شهرضا معرفی شد.

برای مشاهده اخبار استخدام معلولین اینجا کلیک کنید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید