تأخیر ۱۰ ماهه در پرداخت مطالبات پرستاران

۷۷۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : قائم مقام سازمان نظام پرستاری از روند پرداخت مطالبات پرستاران به شدت انتقاد کرد و گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که پرستاران در بیمارستان‌های مختلف تا ۱۰ ماه مطالبات معوقه دارند.
به گزارش جهان به نقل از فارس، محمد شریفی مقدم اظهارداشت: تنها موضوعی که وزارت بهداشت بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت به آن افتخار می کرد، به روز شدن پرداخت مطالبات معوقه پرسنل بهداشتی و درمانی بود.
وی افزود: با توجه به این موضوع، در حال حاضر برخی بیمارستان ها تا ۱۰ ماه نسبت به پرداخت مطالبات پرستاران تاخیر دارند.
شریفی مقدم با انتقاد از روند بی اعتنایی وزارت بهداشت نسبت به مشکلات جامعه پرستاری، تاکید کرد: متاسفانه سیاست های وزارت بهداشت در حوزه پرستاری، باعث شده تا قاطبه پرستاران از عملکرد این وزارتخانه ناراضی باشند.
وی با عنوان این مطلب که هم اکنون نارضایتی در جامعه پرستاری موج می زند، گفت: قطعا این نوع برخورد با جامعه پرستاری، روی انگیزه و عملکرد پرستاران تاثیر منفی خواهد گذاشت و انگیزه لازم برای خدمت به مردم و بیماران را از دست خواهند داد.
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور با تاکید بر اهمیت ویژه خدمات پرستاری که با سلامت مردم و بیماران در ارتباط است، تصریح کرد: مسئولین وزارت بهداشت به جای توجه به رفع موانع خدمتی پرستاران، بیشتر به دنبال اعمال سیاست‌های ضد پرستاری و حاشیه سازی برای پرستاران هستند.
شریفی مقدم در پایان گفت: جامعه پرستاری همواره در مسیر خدمت به مردم و بیماران گام بر می‌دارد و امیدواریم که مسئولین وزارت بهداشت پیام نارضایتی پرستاران را درک کنند. زیرا، ممکن است آثار و تبعات بی اعتنایی به مطالبات پرستاری، به اشکال مختلف بروز کند.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.