بسته های حمایتی به مدد بازنشستگان نیروهای مسلح می آید

۳۶۸ روز قبل

وزیر دفاع : موضوع های امروز بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح برای ما در اولویت قرار دارد و بسته های حمایتی به مدد بازنشستگان نیروهای مسلح می آید.

امیر حاتمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اظهار داشت: ما در کنار پرداختن به مسائل جاری درباره بازنشستگی به طور کامل احساس مسئولیت می کنیم و دوستان ما در سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح این مسئولیت را داشتند که به مسائل بنیادی موضوع تامین اجتماعی و نیروهای مسلح و همین طور در کشور بپردازند و امیدوار هستیم اتفاق های خوبی رخ دهد.
وی گفت: همواره تاکید می کنم که در کنار این کاری که بسیار ضروری و مهم است باید به موضوع های امروز بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح بپردازیم ، بازنشستگان نیروهای مسلح همرزمان ما هستند که در دوران دفاع مقدس دوشادوش شهدا و جانبازان و ایثارگران حضور داشتند و زحمات زیادی متحمل شدند.
وزیر دفاع تصریح کرد: در این شرایط تلاش دولت و نیروهای مسلح بر این است که با ارائه بسته های کمکی در شرایط کنونی که به لحاظ اقتصادی کشور برای بازنشستگان و قدرت خرید آنها پیش آمده است ، بتوانیم کمک کنیم تا از این شرایط عبور کنند، این بسته ها در حال بررسی است و امیدوارم که در آینده ای نزدیک تقدیم آنها کنیم.
وی افزود: به لطف الهی و به خاطر اهمیتی که دهه فجر همواره برای ما داشته است و امسال به دلیل پشت سر گذاشتن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران ، برنامه های خوبی را در حوزه فضایی با همکاری دانشگاه های کشور و وزارت ارتباطات در حوزه دریایی تدارک دیده ایم و ان شاءالله در حوزه های دیگر نیز از دستاوردهای خود رونمایی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

برای مشاهده اخبار بازنشستگان اینجا کلیک کنید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید