برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی در ۲۱ حوزه فارس

۴۶ روز قبل ۱ نظر

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی، همزمان با سراسر کشور در ۲۱ حوزه امتحانی در فارس برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، دکتر مظاهر بابایی جمعه ۱۸ مرداد در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی توسط جهاددانشگاهی، به خبرنگاران گفت: آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی همزمان با سراسر کشور در ۲۱ حوزه امتحانی استان فارس برگزار شد.

بابایی خاطرنشان کرد: تعداد ۹ حوزه امتحانی در شیراز و ۱۲ حوزه امتحانی در شهرستان های اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، کازرون و مرودشت، در استان فارس آزمون در این آزمون پیش بینی شده بود.

وی با یادآوری اینکه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی در کمال آرامش و با کیفیت مناسبی در فارس برگزار شده است، گفت: در این آزمون بیش از ۸۵۰ نفر عوامل اجرایی جهاددانشگاهی حضور داشتند.

بابایی با بیان اینکه تعداد ۱۰ هزار و ۱۱ نفر در فارس ثبت نام کرده بودند، گفت: حدود ۱۰ درصد از ثبت نام شدگان در این آزمون غیبت داشتند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به اینکه برگه های آزمون برای تصحیح به جهاددانشگاهی کشور ارسال خواهد شد، گفت: حدود یکماه آینده نتایج اولیه آزمون از طریق جهاددانشگاهی اطلاع رسانی میشود.

بابایی با بیان اینکه در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی، قرار است ۳ برابر ظرفیت تعیین شده، اسامی اعلام شود، گفت: در استان فارس با توجه به پیش بینی استخدام ۲۵۵ نفر، اسامی ۷۶۵ نفر اعلام خواهد شد.

وی گفت: نفراتی که حائز حدنصاب مرحله اولیه (کتبی) آزمون استخدامی آتش نشانی شوند، بعد از اعلام اسامی باید برای تشکیل پرونده به جهاددانشگاهی استانی که در آن امتحان داده اند مراجعه کنند.

بابایی ادامه داد: بعد از تشکیل پرونده، اسامی افراد از سوی جهاددانشگاهی به استانداری برای برگزاری مرحله عملی آزمون اعلام خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی فارس مرحله نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی را مربوط به انجام تست آمادگی جسمانی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی، همزمان باسراسر کشور، از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر امروز در ۲۱ حوزه امتحانی استان فارس توسط جهاددانشگاهی برگزار شد.

منبع : خبرگزاری فارس

۱ نظر برای برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی در ۲۱ حوزه فارس

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید