برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

۶۸۰ روز قبل ۱۰ نظر

اعلام برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

با گرامیداشت ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۶ وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص دوره مهارت آموزی، پرتال دانشگاه فرهنگیان است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۶ استخدام پیمانی آموزش و پرورش، دارای ۳ مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: اعلام محل آموزش

پذیرفته شدگان محترم می توانند از روز شنبه مورخ ۰۷/۱۱/۱۳۹۶ لغایت روز دوشنبه ۰۹/۱۱/۱۳۹۶ با مراجعه به درگاهstats.cfu.ac.ir/state و وارد کردن کد ملی (بدون صفرهای اول کد ملی) از استان محل آموزش خود مطلع شوند. محل آموزش، بر اساس «محل اقامت تعیین شده توسط مهارت آموز» تعیین و منطبق با محل اقامت ۹۰% مهارت آموزان است.

محل آموزش «پذیرفته شدگانِ تکمیل ظرفیت» از نیمه دوم بهمن ماه به بعد اعلام خواهد شد. متقاضیانی که محل آموزش آنها در سامانه فوق نمایش داده نمی شود؛ برای اطلاع از وضعیت خود، با مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش تماس حاصل نمایند.

پذیرفته شدگان می توانند پس از اطلاع از استان محل آموزش خود، سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود را (به عنوان مثال برای مهارت آموزان آذربایجان شرقی: «سایت دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی») در اینترنت جستجو نموده و اطلاعات مورد نیاز (نشانی و شماره تلفن) کارشناس محترم آموزشی استان را دریافت نمایند. پذیرفته شده از این پس با استان محل آموزش خود در ارتباط خواهد بود و از تماس با سازمان مرکزی خودداری نمایند.

در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و ...) باشد، باید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ بهمن ماه ۱۳۹۶، درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» در درگاهstats.cfu.ac.ir/state (سامانه درخواست جابجایی) ثبت نماید. توجه به نکات ذیل در ارائه درخواست تغییر محل آموزش ضروری است:

متقاضی فقط یک بار امکان ثبت درخواست در سامانه را دارد و امکان ثبت مجدد یا اصلاح درخواستِ ثبت شده، وجود ندارد.
درخواست های ثبت شده در سامانه، در «کمیته بررسی موارد خاص دوره مهارت آموزی»، بر اساس ضوابط و شرایط دوره مهارت آموزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱۱/۹۶ از طریق همان سامانه به اطلاع متقاضی خواهد رسید.
ثبت درخواست در سامانه هیچگونه حقی برای مهارت آموز ایجاد نمی کند.
به درخواست های مهارت آموزان به علت هایی همچون بعد مسافت، اشتباه در تعیین استان محل اقامت و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در صورتی که مدارک موضوعه، صحت ادعا را اثبات نکند، درخواست مهارت آموز ملغی تلقی می شود.
نتیجه کمیسیون قطعی و عمل به آن برای متقاضی لازم است. بنابراین پس از ثبت درخواست تغییر محل آموزش، امکان انصراف از تقاضا به هیچ وجه وجود ندارد.

مرحله دوم: ثبت نام غیرحضوری و حضوری

پذیرفته شدگان باید از روز شنبه مورخ ۱۴/۱۱/۹۶ تا روز دوشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۶ نسبت به ثبت نام غیرحضوری (در سامانه گلستان دانشگاه به آدرس http://10.9.29.92) و ثبت نام حضوری (در پردیس تعیین شده توسط دانشگاه) اقدام نمایند.

ثبت نام غیرحضوری: توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:
جهت استفاده از سامانه ثبت نام گلستان از مرورگرInternet Explorer استفاده نمایید.
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.
مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.
در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.
مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه
اسکن کارت ملی پشت و رو
اسکن عکس تمام رخ ۴*۳ در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی
اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان)
اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند

ثبت نام حضوری: جزییات و برنامه زمانی ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ مهارت آموز اعلام خواهد شد. ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که در بازه تعیین شده اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری ( موضوع مجوز شماره۱۱۴۷۲۵۷ -۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
رونوشت (کپی) صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه
رونوشت (کپی) کارت ملی پشت و رو
۲ عدد عکس تمام رخ ۴*۳ در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی
رونوشت (کپی) کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت
مجوز تحصیل همزمان طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور از شورای مدیریت حوزه علمیه قم یا خراسان خاص طلاب

پذیرفته شده باید نشانی محل، جزییات و برنامه زمانی ثبت نام حضوری را از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ خود دریافت نماید. به عنوان مثال پذیرفته شدگانی که محل آموزش آنان استان تهران تعیین شده است، باید به پایگاه اطلاع رسانی «مدیریت امور استان تهران دانشگاه فرهنگیان» مراجعه نمایند.

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی

شروع پودمان اول: پذیرفته شدگان باید از روز شنبه مورخ ۲۱/۱۱/۹۶ بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، در کلاس های درس حضور یابند. مهارت آموزان موظف به حضور در تمامی جلسات آموزشی هستند. در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از ۲ جلسه در طی پودمان اول باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً معرفی به آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

تقویم آموزشی دوره به شرح ذیل می باشد:

عنوان شروع پایان
ثبت نام در دوره یکساله مهارت آموزی ۱۴ بهمن ۹۶ ۱۶ بهمن ۹۶
برگزاری پودمان اول (۱۴ هفته آموزشی) ۲۱ بهمن ۹۶ ۱۰ خرداد ۹۷
برگزاری امتحانات دروس حضوری پودمان اول ۱۹ خرداد ۹۷ ۲۴ خرداد ۹۷
برگزاری آزمون اصلح پودمان اول ۲۳ تیر ۹۶ ۲۸ تیر ۹۶
اعلام نتایج نهایی آزمون اصلح پودمان اول مرداد ۱۳۹۷
برگزاری آزمون اصلح  جبرانی پودمان اول مرداد ۱۳۹۷
اعلام اسامی پذیرفته شدگان به وزارت شهریور ۱۳۹۷
شروع فرایند کارآموزی و استخدام یکساله پیمانی در صورت موفقیت در آزمون اصلح پودمان اول از تاریخ ۱/۷/۱۳۹۷ به بعد خواهد بود.
برگزاری پودمان دوم ۰۱/۰۷/۱۳۹۷ تا پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷
برگزاری آزمون اصلح پودمان دوم تیر سال ۱۳۹۸
اعلام نتایج نهایی آزمون جامع مرداد سال ۱۳۹۸
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت شهریور ۱۳۹۸
تمدید استخدام پیمانی در صورت موفقیت درگذراندن دوره و آزمون جامع، حداکثر تا تاریخ ۰۱/۰۷/۱۳۹۸ خواهدبود.

برای مشاهده صفحه اصلی اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

۱۰ نظر برای برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید