بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران استagri-logo که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال ۱۳۱۲ تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانه هشتاد و پنج سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.در برخی دوره های زمانی نام بانک دستخوش تحولاتی شده و در برخی مواقع نیز اساس نامه و ماموریت های آن نیز در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و زیر بخشهای آن به عنوان یکی از زیر بخش‌های اثرگذار بر اقتصاد کشور و موتور مولد تولید که منجر به رشد اقتصادی می گردد تغییر یا تکمیل شده است. این بانک به منظور حفظ خوداتکایی از اوایل دهه ۷۰ هجری شمسی با حضور موثر در مراکز پولی و مالی کشور و توسعه خدمات شعب شهری خود تلاش کرده است تا از منابع موجود در مراکز تجاری نیز به نفع توسعه بخش کشاورزی بهره جوید.

بانک کشاورزی در حال حاضر ۱۹۱۴ شعبه دارد که ۱۱۵۳ شعبه در مناطق روستایی و کشاورزی به ارایه خدمات تخصصی بخش کشاورزی پرداخته و تعداد ۷۶۱ شعبه نیز در شهرها در امر ارایه خدمات تجاری مشغول به فعالیت هستند و ۳۶ شعبه نیز به ارایه خدمات ارزی و بین المللی مشغول اند.

اطلاعات تماس و معرفی بانک کشاورزی

وب سایت بانک کشاورزی سیستم بانکداری اینترنتی بانک کشاورزی خدمات و محصولات بانک کشاورزی خدمات ارزی و صرافی مهر کارگزاری و خرید آنلاین سهام از طریق بانک کشاورزی سامانه رایانه ای اعطای تسهیلات بانک کشاورزی سامانه استعلام اصالت ضمانتنامه صادره از بانک کشاورزی خرید شارژ توسط بانک کشاورزیدانلود کتاب جامع الکترونیکی درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برای دریافت آخرین اخبار استخدامی اینجا کلیک کنیدبرای دیدن آخرین آگهی استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید.

 

۳۹ نظر برای بانک کشاورزی

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید