بانک قرض الحسنه مهر ایران

با اتکال به خداوند متعال و با هدف گسترش معارف و مبانی شرع مبین اسلام و فرهنگ قرض.الحسنه و تعمیق هر چه بیشتر

qmb-bank

این سنت حسنه در جامعه ، بویژه احیای مطلوب مبانی اقتصادی اسلامی در نظام بانکی کشور ، تاسیس بانک قرض الحسنه مهرایران مورد نظر قرار گرفت . با توجه به تصمیم دولت نهم مبنی بر تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور تحقق اصل مهرورزی و عدالت محوری و برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی و تلاش در راستای خدمت به بندگان خدا از طریق رفع نیازهای اقشار کم درآمد جامعه ، ضرورت تاسیس این بانک بعنوان یک پروژه ملی که آحاد ملت ایران را شامل می شود، مدنظر قرار گرفت و زمینه جلب همکاری مشارکت آنان جهت توفیق در این اقدام مبارک به نحو مطلوب فراهم گردید.
بانک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه ۱۵ هزار میلیارد ریال و با مشارکت بانکهای دولتی توسط ریاست محترم جمهوری وقت در مورخ ۲۲/۹/۱۳۸۶ افتتاح و با گسترش و توزیع موزون شعب خود در سراسر کشور آغاز به کار کرده است. بانک قرض الحسنه مهرایران باصدور مجوز رسمی بانک مرکزی ج.ا.ا. در تاریخ ۶/۶/۱۳۸۷ و براساس برنامه های تدوین شده ، ضمن انجام امور مربوطه به اعطای تسهیلات قرض الحسنه در ارتباط با فعالیتهای حساب قرض الحسنه جاری و بانکداری الکترونیکی اقدام می نماید .
بانک قرض الحسنه مهر ایران در بدو امر با ۲۰۰۰ واحد بانکی متشکل از ۳۰۰ شعبه واگذاری از بانکهای سهامدار و ۱۷۰۰ واحد بانکی ( باجه) مستقر در شعب بانکهای سهامدار شروع به کار نمود . که پس از تشکیل ساختار و سازمان این بانک به دلیل توسعه کیفیت شعب بانکی کلیه شعب آن بانک به صورت مستقل شروع به کار نمود که هم اکنون با بیش از ۵۲۷شعبه فعال به صورت Online در حال فعالیت هستند .

اطلاعات تماس و معرفی بانک قرض‌الحسنه رسالت

وب سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران تاریخچه بانک قرض الحسنه مهر ایران چارت سازمانی بانک قرض الحسنه مهر ایران

اخبار و اطلاعیه های بانک قرض الحسنه مهر ایران اینترنت بانک قرض الحسنه مهر ایران تلفن بانک قرض الحسنه مهر ایران

موبایل بانک قرض الحسنه مهر ایران اطلاعات تماس های بانک قرض الحسنه مهر ایراندانلود کتاب جامع الکترونیکی درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برای دریافت آخرین اخبار استخدامی اینجا کلیک کنید.برای دیدن آخرین آگهی استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران اینجا کلیک کنیدبرای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران اینجا کلیک کنید.

 

۱۴ نظر برای بانک قرض الحسنه مهر ایران

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید