بانک حکمت ایرانیان

با عنایت به اوامر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا مبنی بر ارتقاء منزلت اجتماعی وHekmat_Iranian-large بهبودمعیشت کارکنان نیروهای مسلح موسسه مالی و اعتباری ایرانیان با کسب مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید. در ادامه با توجه به سیاستهای اقتصادی کشور و بحث خصوصی سازی و متعاقب آن ایجاد بانکهای خصوصی در کشور تمهیدات مورد نیاز به عمل آمده و مجوز تبدیل موسسه مالی و اعتباری به بانک حکمت ایرانیان از بانک مرکزی دریافت شد تا در راستای اهداف فوق الذکر و فراتر از آن به عنوان یک موسسه پولی نقش خود را در چرخه اقتصادی کشور و همچنین ارائه خدمات بانکی به هموطنان عزیز ایفا نماید. از این رو بانک حکمت ایرانیان در تاریخ ۱۳۸۹/۱۰/۲۳ تاسیس گردید.

 

اطلاعات تماس و معرفی بانک اقتصاد نوین

وب سایت بانک حکمت ایرانیاندرباره بانک حکمت ایرانیانامور شعب بانک حکمت ایرانیانخدمات بانک حکمت ایرانیانبانکداری الکترونیک بانک حکمت ایرانیاناطلاعات سهامداران بانک حکمت ایرانیانسامانه انتقادات و پیشنهادات بانک حکمت ایرانیانپرداخت قبوض از بانک حکمت ایرانیاناطلاعات تماس بانک حکمت ایرانیان

دانلود کتاب جامع الکترونیکی درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برای دریافت آخرین اخبار استخدامی اینجا کلیک کنید.

برای دیدن آخرین آگهی استخدامی بانک حکمت ایرانیان اینجا کلیک کنید.برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک حکمت ایرانیان اینجا کلیک کنید.

۴۹ نظر برای بانک حکمت ایرانیان

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید