اولویت استخدامی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی لرستان مشخص شد

۳۵۰ روز قبل ۱ نظر

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان گفت:کسانی که قبل ازسال ۹۲ به طور مستمر تا ۹۷-۹۶ در این راستا فعالیت داشتند در اولویت استخدام هستند.

به گزارش بیان روز،هاشم دالوند معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان در جلسه ستاد پشتیبانی سواد آموزی شهرستان پلدختر اظهار داشت:افراد واجد شرایط استخدام به شرط داشتن مدرک حداقل فوق دیپلم در اولویت استخدام نهضت سواد اموزی هستند.
وی بیان کرد:نخستین یادواره ۱۳ شهید سوادآموزی استان لرستان در ۲۰ دی ماه جاری در خرم آباد برگزار می شود.
وی بیان کرد:ما هر چه داریم از شهدا است و در این راستا برای تبیین فرهنگ ایثار وشهادت در بین اقشار مختلف مردم خصوصا نسل جوان بایستی این چنین برنامه های یادواره ای را برگزار کنیم.
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان عنوان کرد:توانایی فکری ، انسجام و وحدت بین مسوولان شهرستان پلدختر باعث شده تا جلسات مرتبط با نهضت در شهرستان به صورت منظم برگزار شود.
دالوند گفت:با مدیریت خوب فعالیت های سواد آموزی را در این شهرستان نسبت سایر شهرستان های استان پر رنگتر کرده است.
وی با اشاره به فعالیت نهضت سواد آموزی در استان افزود:چهار مرکز در کاکاوند،هشت مرکز در شهرستان الیگودرز، ۲ مرکز در اشترینان ، یک مرکز در بروجرد ،چهار مرکز در خرم آباد، یک مرکز در کوهدشت و یک مرکز درشهرستان دورود فعالیت می کنند.
این مسئول با بیان اینکه یادگیری و سواد در بدو تولد و خلقت انسان وجود داشته و دارد افزود:با رشد و تکامل انسان تغییر جهت پیدا کرده و امروز باید برای این کار راه نوینی در پیش گرفت و از حالت سنتی آن را خارج کرد.

منبع: بازارکار

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

 

۱ نظر برای اولویت استخدامی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی لرستان مشخص شد

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید