اعلام زمان شروع به کار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه ­قضائیه

مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه ­قضائیه از شروع به کار پذیرفته ­شدگان آزمون کادر اداری سال ۱۴۰۰ قوه ­قضائیه در ابتدای اردیبهشت سال جاری خبر داد.

محسن برزوئی مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه ­قضائیه عنوان کرد: صدور ابلاغ شروع به کار پذیرفته ­شدگان نهایی آزمون کادر اداری قوه ­قضائیه آغاز گردیده است و ابلاغ آن دسته از پذیرفته­ شدگانی که تشریفات قانونی لازم را طی نموده و پرونده استخدامی آنان تکمیل گردید، در حال صدور می­ باشد.

دکتر برزوئی افزود: این دسته از نیرو‌ها فعالیت خود را رسما از تاریخ چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در قوه ­قضائیه آغاز خواهند نمود و با وصول تاییدیه ­های گزینش و تکمیل پرونده­‌های سایر پذیرفته­ شدگان، ابلاغ آنان نیز صادر و عملا جذب دستگاه می ­شوند.

مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه ­قضائیه همچنین اعلام کرد: با شروع به کار نفرات پذیرفته ­شده اصلی در این مرحله، نسبت به تکمیل ظرفیت و فراخوان متقاضیان واجد شرایط ذخیره، جهت تکمیل ظرفیت­‌های خالی اقدام و به­ زودی از آنان جهت مراجعه به منظور تشکیل پرونده استخدامی و طی مراحل و تشریفات قانونی جذب، دعوت بعمل خواهد آمد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ