اطلاعیه وزارت نیرو درباره نحوه محاسبه ضرایب دروس و نمره کل سازی

۷۷۰ روز قبل ۵ نظر

اطلاعیه وزارت نیرو در باره نحوه محاسبه ضرایب دروس و نمره کل سازی در آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته (غیردولتی) در سال ۱۳۹۶

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون شرکت­های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت‌های مادرتخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور در تاریخ ۱۸/۱۲/۹۵ به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می‌رساند همانطوریکه در دفترچه راهنمای مذکور اعلام گردیده به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد که روش نمره سازی، تعیین حدنصاب و ... مطابق شرایط ذیل خواهد بود:
۱- نمره کل دروس عمومی و دروس اختصاصی بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد و ضرایب دروس برای هر درس سئوالات عمومی و اختصاصی ضریب یک (۱) خواهد بود.
۲- نمره کل اولیه داوطلبان براساس میانگین وزنی با ضریب یک (۱) برای نمره کل عمومی، و ضریب دو (۲) برای نمره کل اختصاصی محاسبه خواهد شد.
تبصره : این نمره‌کل ملاک تعیین حدنصاب خواهد بود و داوطلبان فاقد حدنصاب لازم در هر کدشغل‌محل، در ردیف معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه قرار نخواهند گرفت.
۳- داوطلبان دارای حدنصاب به میزان دو برابر ظرفیت در کد شغل محل با توجه به سهمیه‌های مندرج در دفترچه برای انجام مراحل مصاحبه براساس نمره کل نهایی که حاصل‌ضرب نمره کل اولیه در ضریب مربوط به سهمیه‌های بومی و سایر موارد اعلامی می‌باشد، معرفی خواهند شد.
تبصره: ضریب بومی و سایر ضرایب فقط در نمره کل نهایی موثر است و در تعیین حدنصاب اعمال نخواهد شد.
۴- به داوطلبان معرفی شده به مصاحبه پس از انجام مصاحبه توسط دستگاه پذیرنده نمره‌ای اختصاص خواهد یافت که این نمره، ۲۵ درصد از نمره کل نهایی برای پذیرش را تشکیل می‌دهد و مابقی نمره (۷۵ درصد) مربوط به نمره کل نهایی اعلام شده در بند ۳ این اطلاعیه می باشد.
۵- گزینش مربوط به پذیرش نهایی از بین معرفی شدگان به مصاحبه براساس بالاترین نمره کل اعلام شده در بند ۴ این اطلاعیه و در هر یک از سهمیه‌ها خواهد بود.
۶- داوطلبانی که به هنگام ثبت‌نام، اطلاعات نادرست و جعلی (بخصوص در موارد مربوط به سهمیه‌ها و ضوابط بومی) ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشند و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیرواقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی آنها لغو شده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد. لذا ضرورت دارد داوطلبان دقت لازم را در زمان ثبت نام برای درج و ارائه اطلاعات بعمل آورند.
۷- ضریب مربوط به نمره کل نهایی داوطلبان ایثارگر ۲۵ درصد براساس ضوابط اعلامی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت خواهد گرفت.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام وزارت نیرو سال ۹۵ اینجا کلیک نمایید

۵ نظر برای اطلاعیه وزارت نیرو درباره نحوه محاسبه ضرایب دروس و نمره کل سازی

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید