اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶

۶۹۲ روز قبل

پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ جهت دریافت معرفی نامه برای سپردن تعهد محضری تا تاریخ ۹۶/۱۱/۴ به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

با توجه به اعلام نتایج بررسی صلاحیت استخدامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ از سوی هسته گزینش استان ، پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور موظف هستند جهت دریافت معرفی نامه برای سپردن تعهد محضری تا تاریخ ۹۶/۱۱/۴ به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج بررسی صلاحیت استخدامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ از سوی هسته گزینش استان ، پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور موظف هستند جهت دریافت معرفی نامه برای سپردن تعهد خدمتی محضری در دفاتر اسناد رسمی ، از روز یک شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱ تا روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۳ به اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی مراجعه نمایند. اسامی پذیرفته شدگان و محل خدمت آنان در فایل پیوستی موجود می باشد. در ضمن پذیرفته شدگان موظف هستند به منظور اطلاع از نحوه ثبت نام برای طی دوره یک ساله مهارت آموزی ، در هفته اول بهمن ماه به سایت www.medu.ir مراجعه نمایند. عطائی اضافه نمود نظریه گزینش آن تعداد از داوطلبانی که به جای انصراف دهندگان معرفی شده اند، به محض وصول از هسته گزینش اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات در ادامه به آن تعداد از پذیرفته شدگانی که تمایل به خدمت در محل خدمت های اعلام نیاز شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ندارند توصیه و تاکید نمود، چنانچه تمایلی به خدمت در محل خدمت انتخابی نداشته باشند حداکثر تا مورخ ۹۶/۱۱/۵ مراتب انصراف خود از استخدام پیمانی در آموزش و پرورش (محل خدمت انتخابی) را اعلام نمایند تا نسبت به تعیین و معرفی جایگزین این قبیل پذیرفته شدگان اقدام فوری به عمل آید. عطائی در خاتمه یادآور شد: معرفی نامه برای ثبت نام در دوره آموزشی پس از ارائه اصل سند تعهد محضری به اداره کل، صادر و در اختیار پذیرفته شدگان نهایی قرارخواهد گرفت تا نسبت به ثبت نام در دوره مهارت آموزی اقدام کنند.

برای مشاهده متن اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید