اطلاعیه های اعلام شده ششمین آزمون فراگیر در سازمان امور اراضی کشور

۸۹ روز قبل ۱۰ نظر

اطلاعیه شماره یک

اطلاعیه های ششمین آزمون استخدامی سازمان امور اداری و استخدامی مربوط به رشته‌ شغل‌های سازمان امور اراضی را می توانید در این صفحه مطالعه کنید.


به اطلاع کلیه داوطلبان رشته شغل‌های این سازمان در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی می‌رساند پس از اعلام نتایج توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، اطلاعیه‌های مربوط به نحوه پیگیری و سایر اقدامات توسط داوطلبان در همین پنجره بارگذاری خواهد شد.


اطلاعیه شماره دو:
بسمه تعالی
کلیه معرفی شدگان می بایست براساس حروف الفبا (نام خانوادگی) در تاریخهای ذیل با در دست داشتن اصل مدارک (موضوع اطلاعیه شماره ۳)از ساعت ۳۰/۸ لغایت ۳۰/۱۲ به آدرس تهران –خ آیت ا.. طالقانی- نرسیده به سه راه شریعتی - خ بهار شمالی – خ کارگر پلاک ۷ حضور یابند.
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها الف و ب می باشد روز شنبه مورخ ۲۱/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها پ،ت،ث،ج،چ،ح،خ می باشد روز یکشنبه مورخ ۲۲/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها د،ذ،ر،ز،ژ، س،ش،ص،ض می باشد روز دوشنبه مورخ ۲۳/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها ط،ظ،ع،غ،ف؛ق،ک،گ می باشد روز سه شنبه مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها ل،م،ن،و،ه،ی می باشد روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۲/۱۳۹۸

اداره کل منابع انسانی ،رفاه و پشتیبانی
سازمان امور اراضی کشور


اطلاعیه شماره سه:
بسمه تعالی
شرایط و مدارک لازم برای تشکیل پرونده معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدام پیمانی سازمان امور اراضی کشور
معرفی شدگان محترم جهت ارائه مدارک لازم برای تشکیل پرونده اولیه ، براساس برنامه تنظیمی ذیل در روز و تاریخ مشخص شده در اطلاعیه شماره ۲ به همراه اصل مدارک و پوشه حاوی تصاویر مدارک به آدرس : تهران- خیابان طالقانی – نرسیده به سه راه شریعتی -خیابان بهار شمالی-خیابان شهید کارگر – روبروی دبیرستان شهدای انقلاب - پلاک ۷ مراجعه نمایند.
معرفی شدگان مدارک مورد نیاز ذیل را الزاما" در یک پوشه مقوایی به ترتیب ردیفهای اعلامی درج و ارائه نمایند:
* مدارک( به ترتیب) در برگه ۴A :
۱- تکمیل فرم چک لیست کنترل مدارک (فرم شماره ۱) و درج در سمت راست پوشه
۲- تکمیل فرم اطلاعات فردی (فرم شماره ۲ ).
۳- تصویر دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از ۱۷/۱۲/۱۳۹۷)
۴- تصویراز تمامی صفحات شناسنامه(در برگه ۴A)
۵- تصویراز پشت و روی کارت ملی(در برگه ۴A)
۶- تصویر از کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی ویژه آقایان(در برگه ۴A)
۷- شش قطعه عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (یک نسخه در محل الصاق عکس در فرم شماره ۲ نصب گردد)
۸- اصل معرفی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد
۹–ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.
۱۰- اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای داوطلبانی که از سهمیه ۳ درصد معلولین استفاده کرده اند
۱۱- تصویر مدارک زبان های خارجی معتبر براساس توضیحات پیوست ۱
۱۲- تصویر مدارک برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی براساس توضیحات پیوست ۱
۱۳- تصویر مدارک مقالات چاپ شده در مجلات به همراه پرینت تاییدیه از سایتهای اعلام شده در توضیحات پیوست ۱
۱۴- تصویر صفحه اول (حاوی مشخصات فیپا و شابک و...)کتاب های منتشر شده تالیف یا ترجمه
۱۵- تصویر گواهی کسب مقام در جشنواره های علمی براساس توضیحات پیوست ۱
۱۶- تصویر مدارک گواهینامه های بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) و نرم افزارهای تخصصی صرفا از مراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور
۱۷- تصویر مدارک دوره های گذرانده شده تخصصی مرتبط با شغل
۱۸-اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
* معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
* معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
*معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۹-ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می‌باشد.)
تذکرمهم :
۱- عدم مراجعه به موقع و همراه نداشتن اصل مدارک جهت تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلبین حق هیچ گونه اعتراض نخواهند داشت و از لیست اعلامی سازمان اداری و استخدامی کشور حذف خواهند شد.
۲- ملاک عمل برای کلیه مکاتبات (دعوت به مصاحبه و ...) با داوطلب نشانی درج شده در فرم شماره ۲ می باشد .داوطلبان می بایست در ثبت نشانی و کد پستی مندرج در فرم شماره ۲ دقت لازم بعمل آید.
رسید تحویل مدارک را جهت پیگیریهای بعدی نزد خود نگاه داشته و اصل آنرا روز مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل نمایید.
لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری معرفی شدگان و مدارک آن‌ها بوده و معرفی شدگان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط این سازمان تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً دعوت خواهند شد.

اطلاعیه شماره چهار:
به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی پیمانی سازمان امور اراضی کشور که در تاریخ های ذکر شده ( اطلاعیه شماره ۲) جهت تحویل مدارک با دلایل موجه مراجعه ننموده اند می رساند جهت ارائه مدارک (مفاد اطلاعیه شماره ۳) صرفاً در روز سه شنبه مورخ ۳۱/۲/۹۸ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲: به نشانی: تهران - خیابان طالقانی - نرسیده به سه راه شریعتی - خیابان بهار شمالی - خیابان شهید کارگر - روبروی دبیرستان شهدای انقلاب - پلاک ۷ مراجعه نمایند.
*بدیهی است تاریخ ذکر شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و پذیرش مدارک خارج از تاریخ یاد شده امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان ، درصورت عدم مراجعه از لیست معرفی شدگان سازمان اداری و استخدامی کشور حذف خواهند شد.

اطلاعیه شماره پنج:
به اطلاع آن دسته از معرفی‌شدگان ششمین آزمون استخدامی به این سازمان که در زمان تطبیق مدارک، به‌صورت مشروط مدارک آنان دریافت گردید می‌رساند با توجه به دستورالعمل ابلاغی و نامه‌های شماره ۹۹۰۰۰ مورخ ۳۰/۲/۹۸ و ۱۱۸۸۰۴ مورخ ۱۰/۳/۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور، امکان پذیرش مدرک وجود نداشته و براساس دستورالعمل مذکور ‌باید (مقطع، رشته، گرایش) مندرج در مدرک (گواهینامه موقت یا دانشنامه) عیناً همان مقطع، رشته و گرایش تحصیلی درج شده درآگهی استخدام باشد.

اطلاعیه شماره شش:
به اطلاع کلیه داوطلبان محترم معرفی شده در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شده به این سازمان می‌رساند بر اساس اعلام نتایج تایید مدارک در سایت مرکز جهاد دانشگاهی ضروری است در تاریخ‌های اعلام شده به داوطلبان (۲۵ /۳/ ۹۸ تا ۱۰ /۴/ ۹۸) در زمان تطبیق مدارک جهت حضور در مصاحبه تخصصی به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، نرسیده به سه راه شریعتی، خیابان بهار شمالی، خیابان کارگر، روبروی دبیرستان انقلاب، پلاک ۷ مراجعه کنند.

گفتنی است داوطلبان ذخیره اعلام شده توسط سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی باید در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ ۳ /۴/ ۹۸ و ۴/۴/ ۹۸ با ارائه مدارک مذکور در اطلاعیه شماره ۲ و ۳ استخدامی این سازمان جهت تطبیق مدارک به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، نبش ملک‌الشعرا بهار، سازمان امور اراضی کشور مراجعه کنند.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان امور اراضی کشور اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام سازمان امور اراضی کشور اینجا کلیک نمایید

۱۰ نظر برای اطلاعیه های اعلام شده ششمین آزمون فراگیر در سازمان امور اراضی کشور

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید