اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان استان کردستان

۳۸۶ روز قبل ۳ نظر

خبر ۲ مهر ۹۷ - اطلاعیه امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان در خصوص تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۹۷

از سوی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان اطلاعیه نحوه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ اعلام شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ایوب قادریان رییس اداره امور اداری و تشکیلات استان با اعلام این خبر گفت : افراد پذیرفته شده به منظور تشکیل پرونده استخدامی ، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزشی از روز سه شنبه سوم لغایت یکشنبه هشتم مهر ماه ۹۷ به آموزش و پرورش محل خدمت ( محل پذیرفته شده به استناد کارنامه نهایی صادره از سوی سازمان سنجش ) مراجعه نمایند .

وی هم چنین به ارائه مدارک لازم در هنگام حضور برای تشکیل پرونده نیز اشاره کرد و گفت : ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر تمام صفحات ، ۶ قطعه عکس جدید پشت نویسی شده ، تصویر کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش ، مدرک تحصیلی ( مدرک تحصیلی که متقاضی بر اساس آن در آزمون شرکت و پذیرش شده است ) ، کارت پایان خدمت ، معافیت و تصویر پشت و رو ( برای برادران ) و اصل گواهی از نهاد مربوطه برای افرادی که از سهمیه ایثارگران و بهزیستی استفاده نموده اند الزامی است .

قادریان در ادامه گفت : داوطلبین الزاما در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش حضور یافته و در صورت وجود مغایرت قبل از هر اقدامی با کارشناسی استخدام اداره کل هماهنگی لازم را به عمل آورند .

ایوب قادریان هم چنین افزود : افرادی که در زمان بررسی مدارک و مستندات تعهد کتبی مبنی بر ارائه اصل مدارک و یا تکمیل پرونده داده اند لازم است قبل از حضور در منطقه نسبت به تکمیل مدارک خود در کارشناسی استخدام اداره کل اقدام نمایند و در صورت عدم حضور و تکمیل پرونده ، اداره کل استان برابر مقررات اقدام خواهد کرد .

به گفته قادریان پذیرفته شدگان نهایی پس از تشکیل پرونده استخدامی نسبت به اخذ معرفی نامه جهت ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام اقدام کنند.

رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه اطلاع رسانی پیرامون چگونگی و زمان تشکیل کلاس ها از طریق پورتال آموزش و پرورش کردستان انجام خواهد شد تصریح کرد : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تایید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوء پیشینه هیچ گونه حقی برای فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد .

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان استان کردستان

معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان علمی دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه برنامه مصاحبه به شرح ذیل اعلام شده است :

پسران :

بر اساس حرف اول نام خانوادگی

یکشنبه ۹۷/۰۶/۰۴ حروف آ،الف،ب،پ،ت؛

دوشنبه ۹۷/۰۶/۰۵ حروف ج،ح،خ،د،ذ،ر،ز؛

سه شنبه ۹۷/۰۶/۰۶حروف س،ش،ص،ض،ط،ظ،ع،غ،ف،ق؛

چهارشنبه ۹۷/۰۶/۰۷حرف م

پنجشنبه ۹۷/۰۶/۰۸حروف ک، ن،و،ه،ی

جمعه ۹۷/۰۶/۰۹افراد جامانده،

دختران :

بر اساس حرف اول نام خانوادگی

یکشنبه ۹۷/۰۶/۰۴ حروف آ،الف،ب؛

دوشنبه ۹۷/۰۶/۰۵ حروف پ،ت ج،ح،خ،د،ذ،ر؛

سه شنبه ۹۷/۰۶/۰۶حروف ز، س،ش،ص،ض،ط،ظ؛

چهارشنبه ۹۷/۰۶/۰۷حروف ع،غ،ف،ق،ک،گ؛

پنجشنبه ۹۷/۰۶/۰۸حروف ل،م، ن،و،ه،ی

جمعه ۹۷/۰۶/۰۹افراد جامانده،

شروع پذیرش و مصاحبه

صبح ازساعت ۸الی ۱۲/۳۰

بعد از ظهر از ساعت ۱۴/۳۰الی ۱۸/۳۰

محل مصاحبه پسران:

سنندج،میدان سهروردی،پردیس شهید مدرس

محل مصاحبه دختران:

سنندج،خیابان تختی،پردیس بنت الهدی صدر

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

۳ نظر برای اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان استان کردستان

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید