اطلاعیه زمان مصاحبه قبول شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری

۲۱۹ روز قبل

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی مطابق جدول زیر توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

مدارک مربوط به زبان انگلیسی

سوابق پژوهشی و علمی (تالیف مقاله یا کتاب) به همراه مدارک مربوطه

مهارت فناوری (مدارک مرتبط و ( ICDL

مدارک مربوط برعضویت در تشکلهای دانشجوئی یا نهادهای خیریه

رزومه های علمی و فرهنگی دیگر

برنامه زمانبندی حضور در مصاحبه تخصصی آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری به شرح جدول ذیل با توجه به رشته شغلی مربوطه اعلام می گردد، لذا داوطلبان گرامی در تاریخ و زمان اعلام شده از طریق تماس تلفنی و پیامک (کسانی که برایشان پیامک ارسال نشده است سرویس پیامک های تبلیغاتی خود را غیرفعال نموده اند و امکان ارسال پیامک وجود ندارد) در دادگستری کل استان (شهرکرد – بلوار طالقانی- ساختمان دادگستری کل استان – مدیریت امور اداری و استخدامی) حضور داشته باشند.
لازم به ذکر است با توجه به زمانبندی صورت گرفته، داوطلبان در زمان (ساعت اعلامی) در محل مصاحبه حضور داشته باشند تا از ازدحام و شلوغی احتمالی جلوگیری شود.
همچنین داوطلبانی که از ساعت حضور خود در مصاحبه اطلاع ندارند یک روز قبل از تاریخ اعلامی در جدول ذیل با توجه به رشته شغلی خود، با شماره تلفن ۰۳۸۳۲۲۲۸۹۲۰ (امور اداری و استخدامی) تماس بگیرند.

 برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید